Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vinné

V meste Vinné (Slovensko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vinné

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vinné

La Rosa na Vinianskom jazere

9,2

La Rosa na Vinianskom jazere

Ubytovanie (Penzión) La Rosa na Vinianskom jazere. Ubytovacie zariadenie La Rosa na Vinianskom jazere sa nachádza priamo na pláži Vinného jazera a 2 km od obce Vinné. Ubytovanie La Rosa na Vinianskom jazere sa nachádza v meste Vinné (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie La Rosa na Vinianskom jazere má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión La Rosa na Vinianskom jazere momentálne evidujeme 33 recenzií.

Apartmany u Janka Vinné Jazero

9,2

Apartmany u Janka Vinné Jazero

Ubytovanie (Penzión) Apartmany u Janka Vinné Jazero. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi, terasu a reštauráciu. Apartmány u Janka Vinné Jazero ponúkajú aj detské ihrisko. Ubytovanie Apartmany u Janka Vinné Jazero sa nachádza v meste Vinné (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Apartmany u Janka Vinné Jazero má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Apartmany u Janka Vinné Jazero momentálne evidujeme 67 recenzií.

Penzión Prameň

9,1

Penzión Prameň

Ubytovanie (Penzión) Penzión Prameň. Penzión Prameň sa nachádza na brehu Vinianskeho jazera v turistickej oblasti Šírava. Ubytovanie Penzión Prameň sa nachádza v meste Vinné (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Penzión Prameň má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Penzión Prameň momentálne evidujeme 67 recenzií.

Chata Zelená - Zemplínska Šírava

8,7

Chata Zelená - Zemplínska Šírava

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Zelená - Zemplínska Šírava. Chata Zelená - Zemplínska Šírava sa nachádza v obci Vinné a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Chata Zelená - Zemplínska Šírava sa nachádza v meste Vinné (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Chata Zelená - Zemplínska Šírava má celkové hodnotenie 8,7. Pre Chata v prírode Chata Zelená - Zemplínska Šírava momentálne evidujeme 8 recenzií.

Hotel Jazero

6,7

Hotel Jazero

Ubytovanie (Hotel) Hotel Jazero. Hotel Jazero sa nachádza pri brehu Vinianskeho jazera v obci Vinné. Ponúka bar, spoločenskú miestnosť, súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Jazero sa nachádza v meste Vinné (Slovensko - Košický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Jazero má celkové hodnotenie 6,7. Pre Hotel Hotel Jazero momentálne evidujeme 106 recenzií.

Ubytovanie v meste Vinné

Mesto Vinné sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Vinné.