Hľadať

Ubytovanie

Chata Iva Šírava Dovolenkový dom

Medvedia Hora,Vinne-Šírava, 072 31 Vinné, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Iva Šírava. Ubytovacie zariadenie Chata Iva Šírava sa nachádza v obci Vinné v Košickom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chata Iva Šírava sa nachádza v meste Vinné (Slovensko - Košický kraj).

Popis ubytovania Chata Iva Šírava

Ubytovacie zariadenie Chata Iva Šírava sa nachádza v obci Vinné v Košickom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Tento dovolenkový dom má 3 spálne a kuchyňu a je vybavený TV s plochou obrazovkou. Užhorod je od ubytovania vzdialený 30 km. Obec Füzér sa nachádza vo vzdialenosti 48 km a obec Nyžne Solotvyno je vzdialená 44 km. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Medzinárodné letisko Košice, ktoré je k ubytovaniu Chata Šírava najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 57 km.

Iná ubytovanie v meste Vinné

La Rosa na Vinianskom jazere

9,2

La Rosa na Vinianskom jazere

Ubytovanie (Penzión) La Rosa na Vinianskom jazere. Ubytovacie zariadenie La Rosa na Vinianskom jazere sa nachádza priamo na pláži Vinného jazera a 2 km od obce Vinné. Ubytovanie La Rosa na Vinianskom jazere sa nachádza v meste Vinné (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie La Rosa na Vinianskom jazere má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión La Rosa na Vinianskom jazere momentálne evidujeme 33 recenzií.

Chata Šírava

9

Chata Šírava

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Šírava. Ubytovanie Chata Šírava sa nachádza v obci Vinné a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Chata Šírava sa nachádza v meste Vinné (Slovensko - Košický kraj).

LUMA apartmánový dom - Zemplínska Šírava

9

LUMA apartmánový dom - Zemplínska Šírava

Ubytovanie (Apartmány) LUMA apartmánový dom - Zemplínska Šírava. Ubytovacie zariadenie LUMA apartmánový dom - Zemplínska Šírava sa nachádza v Michalovciach a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné... Ubytovanie LUMA apartmánový dom - Zemplínska Šírava sa nachádza v meste Vinné (Slovensko - Košický kraj).

chata Modrá

8,7

chata Modrá

Ubytovanie (Dovolenkový dom) chata Modrá. Set in Vinné in the Košický kraj region, chata Modrá has a balcony. Ubytovanie chata Modrá sa nachádza v meste Vinné (Slovensko - Košický kraj).

chata Sivá

8,3

chata Sivá

Ubytovanie (Apartmány) chata Sivá. Located in Vinné in the Košický kraj region, chata Sivá features a terrace and lake views. Ubytovanie chata Sivá sa nachádza v meste Vinné (Slovensko - Košický kraj).

Hotel Jazero

6,7

Hotel Jazero

Ubytovanie (Hotel) Hotel Jazero. Hotel Jazero sa nachádza pri brehu Vinianskeho jazera v obci Vinné. Ponúka bar, spoločenskú miestnosť, súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hotel Jazero sa nachádza v meste Vinné (Slovensko - Košický kraj). Ubytovanie Hotel Jazero má celkové hodnotenie 6,7. Pre Hotel Hotel Jazero momentálne evidujeme 106 recenzií.

Rekreačná chata Vinianske Jazero- Zemplínska Šírava

5

Rekreačná chata Vinianske Jazero- Zemplínska Šírava

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Rekreačná chata Vinianske Jazero- Zemplínska Šírava. Rekreačná chata Vinianske Jazero - Zemplínska Šírava sa nachádza v obci Vinné v Košickom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Rekreačná chata Vinianske Jazero- Zemplínska Šírava sa nachádza v meste Vinné (Slovensko - Košický kraj).

659 apartments

659 apartments

Ubytovanie (Apartmány) 659 apartments. Offering garden views, 659 apartments in Vinné offers accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie 659 apartments sa nachádza v meste Vinné (Slovensko - Košický kraj).