Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vizovice

V meste Vizovice (Česká republika) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vizovice

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vizovice

Viñas

9,8

Viñas

Ubytovanie (Apartmán) Viñas. Viñas is situated in Vizovice. The accommodation is 49 km from Rožnov pod Radhoštěm. Ubytovanie Viñas sa nachádza v meste Vizovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Viñas má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Viñas momentálne evidujeme 8 recenzií.

Cheetah Holiday Club

9,7

Cheetah Holiday Club

Ubytovanie (Penzión) Cheetah Holiday Club. Ubytovacie zariadenie Cheetah Holiday Club sa nachádza v meste Vizovice a má záhradu, spoločenskú miestnosť, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Cheetah Holiday Club sa nachádza v meste Vizovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Cheetah Holiday Club má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Cheetah Holiday Club momentálne evidujeme 72 recenzií.

Penzion Pulčiny 43

9,4

Penzion Pulčiny 43

Ubytovanie (Apartmán) Penzion Pulčiny 43. Penzión Pulčiny 43 sa nachádza v obci Pulčín v Zlínskom kraji a má terasu. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Pulčiny 43 sa nachádza v meste Vizovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pulčiny 43 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Penzion Pulčiny 43 momentálne evidujeme 72 recenzií.

Valašský Šenk

9

Valašský Šenk

Ubytovanie (Penzión) Valašský Šenk. Valašský Šenk sa nachádza 2 km od známeho zámku Vizovice i od centra mesta. Ubytovanie Valašský Šenk sa nachádza v meste Vizovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Valašský Šenk má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Valašský Šenk momentálne evidujeme 82 recenzií.

Penzion Pod Zámkem

9

Penzion Pod Zámkem

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pod Zámkem. Penzion Pod Zámkem sa nachádza v centre Vizovic, 200 metrov od zámku a ponúka vám ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a s... Ubytovanie Penzion Pod Zámkem sa nachádza v meste Vizovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pod Zámkem má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Pod Zámkem momentálne evidujeme 58 recenzií.

Ubytovanie v meste Vizovice

Mesto Vizovice sa nachádza na území krajiny Česká republika. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Vizovice.