Hľadať

Ubytovanie

Viñas Apartmán

Slušovská 9, Vizovice, 763 12, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Viñas. Viñas is situated in Vizovice. The accommodation is 49 km from Rožnov pod Radhoštěm. Ubytovanie Viñas sa nachádza v meste Vizovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Viñas má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Viñas momentálne evidujeme 8 recenzií.

Popis ubytovania Viñas

Velké Karlovice is 44 km from the apartment, while Zlín is 15 km from the property. The nearest airport is Ostrava Leos Janacek Airport, 70 km from Viñas. The accommodation is 49 km from Rožnov pod Radhoštěm. Viñas is situated in Vizovice.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Viñas

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).
 • Parkovacia garáž
 • Parkovanie na ulici
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pešia turistika
 • Bezbariérový prístup
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Izby/zariadenie pre telesne postihnutých
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Vizovice

Cheetah Holiday Club

9,7

Cheetah Holiday Club

Ubytovanie (Penzión) Cheetah Holiday Club. Ubytovacie zariadenie Cheetah Holiday Club sa nachádza v meste Vizovice a má záhradu, spoločenskú miestnosť, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Cheetah Holiday Club sa nachádza v meste Vizovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Cheetah Holiday Club má celkové hodnotenie 9,7. Pre Penzión Cheetah Holiday Club momentálne evidujeme 72 recenzií.

Penzion Pulčiny 43

9,4

Penzion Pulčiny 43

Ubytovanie (Apartmán) Penzion Pulčiny 43. Penzión Pulčiny 43 sa nachádza v obci Pulčín v Zlínskom kraji a má terasu. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Pulčiny 43 sa nachádza v meste Vizovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pulčiny 43 má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Penzion Pulčiny 43 momentálne evidujeme 72 recenzií.

Valašský Šenk

9

Valašský Šenk

Ubytovanie (Penzión) Valašský Šenk. Valašský Šenk sa nachádza 2 km od známeho zámku Vizovice i od centra mesta. Ubytovanie Valašský Šenk sa nachádza v meste Vizovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Valašský Šenk má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Valašský Šenk momentálne evidujeme 82 recenzií.

Penzion Pod Zámkem

9

Penzion Pod Zámkem

Ubytovanie (Penzión) Penzion Pod Zámkem. Penzion Pod Zámkem sa nachádza v centre Vizovic, 200 metrov od zámku a ponúka vám ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a s... Ubytovanie Penzion Pod Zámkem sa nachádza v meste Vizovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Pod Zámkem má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Penzion Pod Zámkem momentálne evidujeme 58 recenzií.