Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vyhne

V meste Vyhne (Slovensko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vyhne

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vyhne

Rekreačný dom Vyhne

9,3

Rekreačný dom Vyhne

Ubytovanie (Apartmán) Rekreačný dom Vyhne. Rekreačný dom v obci Vyhne sa nachádza v oblasti nedotknutej prírody Štiavnických vrchov a ponúka ubytovanie v apartmánoch s vlastným stravovaním, kaviareň... Ubytovanie Rekreačný dom Vyhne sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Rekreačný dom Vyhne má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Rekreačný dom Vyhne momentálne evidujeme 121 recenzií.

Penzión na Slnečnej stráni

9,3

Penzión na Slnečnej stráni

Ubytovanie (Penzión) Penzión na Slnečnej stráni. Penzión na Slnečnej stráni sa nachádza v obci Vyhne, 600 metrov od Vodného raja Vyhne. Ubytovanie Penzión na Slnečnej stráni sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión na Slnečnej stráni má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión na Slnečnej stráni momentálne evidujeme 21 recenzií.

Drevenica Vyhne

9,2

Drevenica Vyhne

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica Vyhne. Drevenica Vyhne sa nachádza v obci Vyhne, 2,3 km od aquaparku Vodný raj Vyhne. Ponúka vám ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania, záhradu a terasu. Ubytovanie Drevenica Vyhne sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Drevenica Vyhne má celkové hodnotenie 9,2. Pre Vidiecky dom Drevenica Vyhne momentálne evidujeme 25 recenzií.

Hotel Sitno

8,7

Hotel Sitno

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sitno. Hotel Sitno v obci Vyhne sa nachádza uprostred príjemného prostredia hôr Banskej Štiavnice, 15 km od historického mesta Banská Štiavnica a ponúka vám... Ubytovanie Hotel Sitno sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Hotel Sitno má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Sitno momentálne evidujeme 104 recenzií.

Apartmánový dom Bellevue

8,7

Apartmánový dom Bellevue

Ubytovanie (Penzión) Apartmánový dom Bellevue. Tento apartmán sa nachádza 1,3 km od Vodného raja vo Vyhniach a ponúka terasu s výhľadom na hory. Hostia majú k dispozícii balkón. Ubytovanie Apartmánový dom Bellevue sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmánový dom Bellevue má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Apartmánový dom Bellevue momentálne evidujeme 31 recenzií.

Hotel Termál

8,4

Hotel Termál

Ubytovanie (Hotel) Hotel Termál. Hotel Termál sa nachádza medzi Štiavnickými vrchmi. V hoteli nájdete moderné kúpeľné a wellness centrum so širokou ponukou sáun, masáží a kúpeľných... Ubytovanie Hotel Termál sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Alma

7,9

Apartmány Alma

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Alma. Apartmány Alma sa nachádzajú 400 metrov od Vodného raja Vyhne a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a terasou. Ubytovanie Apartmány Alma sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Alma má celkové hodnotenie 7,9. Pre Apartmány Apartmány Alma momentálne evidujeme 33 recenzií.

cerveny dom

cerveny dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) cerveny dom. Cerveny dom is set in Vyhne, 1.5 km from Water Paradise Vyhne, and offers a patio, garden, and free WiFi. The property has garden and city views. Ubytovanie cerveny dom sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom cerveny dom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

KOPA

KOPA

Ubytovanie (Apartmán) KOPA. Ubytovanie KOPA sa nachádza v obci Vyhne, 2,3 km od aquaparku Water Paradise Vyhne. Ubytovanie KOPA sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán KOPA nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Vyhne

Chata Vyhne

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Vyhne. Chata Vyhne sa nachádza v pokojnej oblasti v obci Vyhne, iba 100 metrov od akvaparku Vodný Raj a ponúka hosťom plne vybavenú chalupu a záhradu s grilom. Ubytovanie Chata Vyhne sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Chata Vyhne nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Vyhne

Mesto Vyhne sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Vyhne.