Hľadať

Ubytovanie

Wellnesska Vyhne Dovolenkové domy

Vyhne 452, 966 02 Vyhne, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Wellnesska Vyhne. Set within 200 metres of Water Paradise Vyhne in Vyhne, Wellnesska Vyhne offers accommodation with a kitchen. The accommodation has a sauna. Ubytovanie Wellnesska Vyhne sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Popis ubytovania Wellnesska Vyhne

Set within 200 metres of Water Paradise Vyhne in Vyhne, Wellnesska Vyhne offers accommodation with a kitchen. The nearest airport is Piesťany Airport, 73 km from the holiday home. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. The accommodation has a sauna.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Domáce zvieratá povolené

Iná ubytovanie v meste Vyhne

Apartmán Dolinky

9,9

Apartmán Dolinky

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Dolinky. Apartmán Dolinky sa nachádza v obci Vyhne len 500 metrov od Vodného raja Vyhne a ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Dolinky sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Rekreačný dom Vyhne

9,3

Rekreačný dom Vyhne

Ubytovanie (Apartmán) Rekreačný dom Vyhne. Rekreačný dom v obci Vyhne sa nachádza v oblasti nedotknutej prírody Štiavnických vrchov a ponúka ubytovanie v apartmánoch s vlastným stravovaním, kaviareň... Ubytovanie Rekreačný dom Vyhne sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Rekreačný dom Vyhne má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Rekreačný dom Vyhne momentálne evidujeme 121 recenzií.

Penzión na Slnečnej stráni

9,3

Penzión na Slnečnej stráni

Ubytovanie (Penzión) Penzión na Slnečnej stráni. Penzión na Slnečnej stráni sa nachádza v obci Vyhne, 600 metrov od Vodného raja Vyhne. Ubytovanie Penzión na Slnečnej stráni sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Penzión na Slnečnej stráni má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Penzión na Slnečnej stráni momentálne evidujeme 21 recenzií.

Drevenica Vyhne

9,2

Drevenica Vyhne

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica Vyhne. Drevenica Vyhne sa nachádza v obci Vyhne, 2,3 km od aquaparku Vodný raj Vyhne. Ponúka vám ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania, záhradu a terasu. Ubytovanie Drevenica Vyhne sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Drevenica Vyhne má celkové hodnotenie 9,2. Pre Vidiecky dom Drevenica Vyhne momentálne evidujeme 25 recenzií.

Penzión Michaela

8,8

Penzión Michaela

Ubytovanie (Penzión) Penzión Michaela. Penzión Michaela sa nachádza v obci Vyhne 1,1 km od Vodného raja Vyhne. Ubytovanie Penzión Michaela sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmánový dom Bellevue

8,7

Apartmánový dom Bellevue

Ubytovanie (Penzión) Apartmánový dom Bellevue. Tento apartmán sa nachádza 1,3 km od Vodného raja vo Vyhniach a ponúka terasu s výhľadom na hory. Hostia majú k dispozícii balkón. Ubytovanie Apartmánový dom Bellevue sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmánový dom Bellevue má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Apartmánový dom Bellevue momentálne evidujeme 31 recenzií.

Hotel Termál

8,4

Hotel Termál

Ubytovanie (Hotel) Hotel Termál. Hotel Termál sa nachádza medzi Štiavnickými vrchmi. V hoteli nájdete moderné kúpeľné a wellness centrum so širokou ponukou sáun, masáží a kúpeľných... Ubytovanie Hotel Termál sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj).

Apartmány Alma

7,9

Apartmány Alma

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Alma. Apartmány Alma sa nachádzajú 400 metrov od Vodného raja Vyhne a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a terasou. Ubytovanie Apartmány Alma sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Ubytovanie Apartmány Alma má celkové hodnotenie 7,9. Pre Apartmány Apartmány Alma momentálne evidujeme 33 recenzií.

cerveny dom

cerveny dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) cerveny dom. Cerveny dom is set in Vyhne, 1.5 km from Water Paradise Vyhne, and offers a patio, garden, and free WiFi. The property has garden and city views. Ubytovanie cerveny dom sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom cerveny dom nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Chata Vyhne

Chata Vyhne

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Vyhne. Chata Vyhne sa nachádza v pokojnej oblasti v obci Vyhne, iba 100 metrov od akvaparku Vodný Raj a ponúka hosťom plne vybavenú chalupu a záhradu s grilom. Ubytovanie Chata Vyhne sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Dovolenkový dom Chata Vyhne nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

KOPA

KOPA

Ubytovanie (Apartmán) KOPA. Ubytovanie KOPA sa nachádza v obci Vyhne, 2,3 km od aquaparku Water Paradise Vyhne. Ubytovanie KOPA sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj). Pre Apartmán KOPA nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Penzión ** Kolkáreň

Penzión ** Kolkáreň

Ubytovanie (Penzión) Penzión ** Kolkáreň. Located in Vyhne, 1 km from Water Paradise Vyhne, Penzión ** Kolkáreň provides accommodation with a bar, free private parking and a terrace. Ubytovanie Penzión ** Kolkáreň sa nachádza v meste Vyhne (Slovensko - Banskobystrický kraj).