Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zadar

V meste Zadar (Chorvátsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zadar

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zadar

CAMPING LASTE

7,4

CAMPING LASTE

Ubytovanie (Kemping) CAMPING LASTE. Ubytovacie zariadenie CAMPING LASTE sa nachádza v obci Smoković, 30 km od mesta Vir a ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi. Hostia môžu relaxovať na... Ubytovanie CAMPING LASTE sa nachádza v meste Zadar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunny house

Sunny house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sunny house. Situated in Smoković, Sunny house features a private pool. This holiday home provides air-conditioned accommodation with a terrace. Ubytovanie Sunny house sa nachádza v meste Zadar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MIA

MIA

Ubytovanie (Vila) MIA. Situated in Smoković, MIA offers accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 30 km from Vir. Ubytovanie MIA sa nachádza v meste Zadar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing home in Smokovic w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Amazing home in Smokovic w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amazing home in Smokovic w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms. Located in Smoković, Amazing home in Smokovic w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms features accommodation with a private pool. Ubytovanie Amazing home in Smokovic w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms sa nachádza v meste Zadar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mirabella - Adriatic Luxury Villas

Villa Mirabella - Adriatic Luxury Villas

Ubytovanie (Vila) Villa Mirabella - Adriatic Luxury Villas. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Villa Mirabella - Adriatic Luxury Villas is located in Smoković. Ubytovanie Villa Mirabella - Adriatic Luxury Villas sa nachádza v meste Zadar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Zadar

Mesto Zadar sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Zadar.