Hľadať

Ubytovanie

CAMPING LASTE Kemping

Smoković 108, 23222 Smoković, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Kemping) CAMPING LASTE. Ubytovacie zariadenie CAMPING LASTE sa nachádza v obci Smoković, 30 km od mesta Vir a ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi. Hostia môžu relaxovať na... Ubytovanie CAMPING LASTE sa nachádza v meste Zadar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania CAMPING LASTE

Hostia môžu relaxovať na terase. Ubytovacie zariadenie CAMPING LASTE je vzdialené 12 km od mesta Zadar a 31 km od mesta Biograd na Moru. Ubytovacie zariadenie CAMPING LASTE sa nachádza v obci Smoković, 30 km od mesta Vir a ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi. Najbližšie letisko Zadar je vzdialené 7 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bazén

Vybavenie ubytovania CAMPING LASTE

  • Terasa
  • Záhrada
  • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
  • Parkovanie na ulici
  • Strážené parkovisko
  • Bazén
  • Recepcia s nepretržitou prevádzkou

Iná ubytovanie v meste Zadar

Sunny house

Sunny house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sunny house. Situated in Smoković, Sunny house features a private pool. This holiday home provides air-conditioned accommodation with a terrace. Ubytovanie Sunny house sa nachádza v meste Zadar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MIA

MIA

Ubytovanie (Vila) MIA. Situated in Smoković, MIA offers accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 30 km from Vir. Ubytovanie MIA sa nachádza v meste Zadar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing home in Smokovic w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Amazing home in Smokovic w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amazing home in Smokovic w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms. Located in Smoković, Amazing home in Smokovic w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms features accommodation with a private pool. Ubytovanie Amazing home in Smokovic w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms sa nachádza v meste Zadar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mirabella - Adriatic Luxury Villas

Villa Mirabella - Adriatic Luxury Villas

Ubytovanie (Vila) Villa Mirabella - Adriatic Luxury Villas. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Villa Mirabella - Adriatic Luxury Villas is located in Smoković. Ubytovanie Villa Mirabella - Adriatic Luxury Villas sa nachádza v meste Zadar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)