Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žgaljić

V meste Žgaljić (Chorvátsko) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Žgaljić

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Žgaljić

Vacation Home Daniela

9,7

Vacation Home Daniela

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation Home Daniela. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Vacation Home Daniela is located in Žgaljić. Ubytovanie Vacation Home Daniela sa nachádza v meste Žgaljić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Zgaljici - Krk

9,7

Holiday house Zgaljici - Krk

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Zgaljici - Krk. Ubytovanie Holiday house Zgaljici - Krk sa nachádza v obci Žgaljić a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Ubytovanie Holiday house Zgaljici - Krk sa nachádza v meste Žgaljić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kosić

9,3

Apartment Kosić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kosić. Located in Žgaljić, Apartment Kosić provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Kosić sa nachádza v meste Žgaljić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Turković Apartments

9

Turković Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Turković Apartments. Apartmány Turković sa nachádzajú v obci Žgaljić, 34 km od mesta Opatija a 30 km od mesta Rijeka. Ubytovanie Turković Apartments sa nachádza v meste Žgaljić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Novkovic

9

Villa Novkovic

Ubytovanie (Vila) Villa Novkovic. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Novkovic is located in Žgaljić. Ubytovanie Villa Novkovic sa nachádza v meste Žgaljić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Anica

Apartman Anica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anica. Situated in Žgaljić in the Krk Island region, Apartman Anica has a balcony and sea views. Ubytovanie Apartman Anica sa nachádza v meste Žgaljić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Zgaljici with Sea View 10

Holiday Home Zgaljici with Sea View 10

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Zgaljici with Sea View 10. Holiday Home Zgaljici with Sea View 10 is situated in Žgaljić. The property is 33 km from Baška, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Holiday Home Zgaljici with Sea View 10 sa nachádza v meste Žgaljić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 295 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Milena

Apartment Milena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Milena. Situated in Žgaljić, Apartment Milena features accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Apartment Milena sa nachádza v meste Žgaljić (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Žgaljić

Mesto Žgaljić sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a ubytovanie v meste Žgaljić.