Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Žiar

V meste Žiar (Slovensko) máme celkom 15 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Žiar

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Žiar

Apartmánový dom Slniečko

9,7

Apartmánový dom Slniečko

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový dom Slniečko. Apartmánový dom Slniečko obklopený Národným parkom Západné Tatry vám ponúka ubytovanie vhodné pre malé deti s vlastnou kúpeľňou, rodinné izby, vonkajší... Ubytovanie Apartmánový dom Slniečko sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmánový dom Slniečko má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmánový dom Slniečko momentálne evidujeme 60 recenzií.

Chata Radiva

9,6

Chata Radiva

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chata Radiva. Chata Radiva sa nachádza v Žiari a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Radiva sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Chata Radiva má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Chata Radiva momentálne evidujeme 125 recenzií.

Privát No. 3 Červeňová

9,5

Privát No. 3 Červeňová

Ubytovanie (Apartmány) Privát No. 3 Červeňová. Privát No. 3 Červeňová sa nachádza v Žiari a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko zdarma. Ubytovanie Privát No. 3 Červeňová sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj).

Privat Kovacova

9,5

Privat Kovacova

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Kovacova. Privát Kováčová sa nachádza v obci Žiar, na okraji Západných Tatier a 1 km od lyžiarskeho strediska Dolinky. Ubytovanie Privat Kovacova sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Privat Kovacova má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Privat Kovacova momentálne evidujeme 39 recenzií.

Penzion Jaraba

9,2

Penzion Jaraba

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzion Jaraba. Penzión Jaraba sa nachádza v súkromnom dome, ktorý stojí 7 km od Liptovského Mikuláša a ponúka izby s vlastnou kúpeľňou, podlahami z tvrdého dreva a... Ubytovanie Penzion Jaraba sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Jaraba má celkové hodnotenie 9,2. Pre Bed and breakfast Penzion Jaraba momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzión Bodliak

9,2

Penzión Bodliak

Ubytovanie (Penzión) Penzión Bodliak. Penzión Bodliak sa nachádza v obci Žiar, 1 km od lyžiarskeho strediska Žiar – Dolinky. Ubytovanie Penzión Bodliak sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión Bodliak má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Bodliak momentálne evidujeme 19 recenzií.

Penzión pod Barancom

9

Penzión pod Barancom

Ubytovanie (Hotel) Penzión pod Barancom. Penzión pod Barancom sa nachádza v obci Žiar, uprostred Západných Tatier. Ponúka ubytovanie v izbách, biliard, bowling, záhradu a terasu. Ubytovanie Penzión pod Barancom sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzión pod Barancom má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Penzión pod Barancom momentálne evidujeme 84 recenzií.

Horský hotel Kožiar

8,7

Horský hotel Kožiar

Ubytovanie (Dovolenkový park) Horský hotel Kožiar. Horský hotel Kožiar sa nachádza v obci Žiar, 14 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Horský hotel Kožiar sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rekreacny dom Ziar

8,6

Rekreacny dom Ziar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreacny dom Ziar. Rekreačný dom Žiar je situovaný pod vrcholkami Vysokých Tatier v dedine Žiar, 600 metrov od lyžiarskeho strediska Dolinky. Ubytovanie Rekreacny dom Ziar sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Rekreacny dom Ziar má celkové hodnotenie 8,6. Pre Dovolenkový dom Rekreacny dom Ziar momentálne evidujeme 8 recenzií.

Penzion Real

8,4

Penzion Real

Ubytovanie (Penzión) Penzion Real. Penzión Real sa nachádza v Žiari, 10 minút jazdy od Liptovského Mikuláša. Ponúka tenisový kurt na mieste. Ubytovanie Penzion Real sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Real má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Real momentálne evidujeme 47 recenzií.

Hotel Spojar

8,1

Hotel Spojar

Ubytovanie (Hotel) Hotel Spojar. Hotel Spojár je situovaný v pokojnej oblasti, 500 metrov od lyžiarskeho strediska Doilnky a 15 minút jazdy autom z Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Hotel Spojar sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Spojar má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Spojar momentálne evidujeme 21 recenzií.

Ubytovanie v sukromi

Ubytovanie v sukromi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie v sukromi. Ubytovanie v súkromí nájdete v areáli Apartmánový dom Slniečko na okraji Národného parku Západné Tatry. Ubytovanie Ubytovanie v sukromi sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Dovolenkový dom Ubytovanie v sukromi nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytovanie v meste Žiar

Mesto Žiar sa nachádza na území krajiny Slovensko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a ubytovanie v meste Žiar.