Hľadať

Ubytovanie

Žiar Apartmány 43 Apartmány

Žiar 43, 032 05 Žiar, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Žiar Apartmány 43. Apartmány Žiar 43 sa nachádzajú v obci Žiar, 29 km od Štrbského Plesa. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Žiar Apartmány 43 sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Žiar Apartmány 43

Apartmány Žiar 43 sa nachádzajú v obci Žiar, 29 km od Štrbského Plesa. Mesto Zakopané je od apartmánov vzdialené 28 km a obec Tatranská Bukovina je vzdialená 40 km. K vybaveniu patria aj mikrovlnná rúra, chladnička, varná doska a kávovar. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 43 km. Ubytovacie jednotky majú parketové podlahy, kompletne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, jedálenský priestor a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom na vlasy. Súčasťou vybavenia je káblová TV s plochou obrazovkou.

Iná ubytovanie v meste Žiar

APARTMANY VAJS

9,7

APARTMANY VAJS

Ubytovanie (Apartmány) APARTMANY VAJS. Located in Žiar in the Žilinský kraj region, APARTMANY VAJS provides accommodation with free private parking. Ubytovanie APARTMANY VAJS sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmánový dom Slniečko

9,7

Apartmánový dom Slniečko

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový dom Slniečko. Apartmánový dom Slniečko obklopený Národným parkom Západné Tatry vám ponúka ubytovanie vhodné pre malé deti s vlastnou kúpeľňou, rodinné izby, vonkajší... Ubytovanie Apartmánový dom Slniečko sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmánový dom Slniečko má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Apartmánový dom Slniečko momentálne evidujeme 60 recenzií.

Chata Radiva

9,6

Chata Radiva

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chata Radiva. Chata Radiva sa nachádza v Žiari a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Radiva sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Chata Radiva má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Chata Radiva momentálne evidujeme 125 recenzií.

Privat Kovacova

9,5

Privat Kovacova

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Kovacova. Privát Kováčová sa nachádza v obci Žiar, na okraji Západných Tatier a 1 km od lyžiarskeho strediska Dolinky. Ubytovanie Privat Kovacova sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privat Kovacova má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Privat Kovacova momentálne evidujeme 39 recenzií.

Penzion Jaraba

9,2

Penzion Jaraba

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzion Jaraba. Penzión Jaraba sa nachádza v súkromnom dome, ktorý stojí 7 km od Liptovského Mikuláša a ponúka izby s vlastnou kúpeľňou, podlahami z tvrdého dreva a... Ubytovanie Penzion Jaraba sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Jaraba má celkové hodnotenie 9,2. Pre Bed and breakfast Penzion Jaraba momentálne evidujeme 16 recenzií.

Penzión Bodliak

9,2

Penzión Bodliak

Ubytovanie (Penzión) Penzión Bodliak. Penzión Bodliak sa nachádza v obci Žiar, 1 km od lyžiarskeho strediska Žiar – Dolinky. Ubytovanie Penzión Bodliak sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión Bodliak má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzión Bodliak momentálne evidujeme 19 recenzií.

Penzión pod Barancom

9

Penzión pod Barancom

Ubytovanie (Hotel) Penzión pod Barancom. Penzión pod Barancom sa nachádza v obci Žiar, uprostred Západných Tatier. Ponúka ubytovanie v izbách, biliard, bowling, záhradu a terasu. Ubytovanie Penzión pod Barancom sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzión pod Barancom má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Penzión pod Barancom momentálne evidujeme 84 recenzií.

Apartmánový dom Žiar

9

Apartmánový dom Žiar

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartmánový dom Žiar. Apartmánový dom Žiar sa nachádza v Žiari v Žilinskom kraji a ponúka záhradu. Ubytovanie sa nachádza 29 km od Štrbského Plesa. Ubytovanie Apartmánový dom Žiar sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj).

Horský hotel Kožiar

8,7

Horský hotel Kožiar

Ubytovanie (Dovolenkový park) Horský hotel Kožiar. Horský hotel Kožiar sa nachádza v obci Žiar, 14 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Horský hotel Kožiar sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj).

Penzion Real

8,4

Penzion Real

Ubytovanie (Penzión) Penzion Real. Penzión Real sa nachádza v Žiari, 10 minút jazdy od Liptovského Mikuláša. Ponúka tenisový kurt na mieste. Ubytovanie Penzion Real sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Penzion Real má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Penzion Real momentálne evidujeme 47 recenzií.

Hotel Spojar

8,1

Hotel Spojar

Ubytovanie (Hotel) Hotel Spojar. Hotel Spojár je situovaný v pokojnej oblasti, 500 metrov od lyžiarskeho strediska Doilnky a 15 minút jazdy autom z Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Hotel Spojar sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Spojar má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Spojar momentálne evidujeme 21 recenzií.

Ubytovanie v sukromi

Ubytovanie v sukromi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie v sukromi. Ubytovanie v súkromí nájdete v areáli Apartmánový dom Slniečko na okraji Národného parku Západné Tatry. Ubytovanie Ubytovanie v sukromi sa nachádza v meste Žiar (Slovensko - Žilinský kraj). Pre Dovolenkový dom Ubytovanie v sukromi nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.