Hľadať

Ubytovanie

0-Bedroom Apartment in Bakar Apartmán

51222 Bakar, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) 0-Bedroom Apartment in Bakar. 0-Bedroom Apartment in Bakar is set in Bakar. The air-conditioned accommodation is 24 km from Crikvenica. Ubytovanie 0-Bedroom Apartment in Bakar sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania 0-Bedroom Apartment in Bakar

0-Bedroom Apartment in Bakar is set in Bakar. The nearest airport is Rijeka Airport, 20 km from 0-Bedroom Apartment in Bakar. With free WiFi, this apartment offers a TV, a washing machine and a kitchen with a fridge and stovetop. The air-conditioned accommodation is 24 km from Crikvenica. Opatija is 26 km from the apartment, while Rijeka is 12 km away.

Vybavenie ubytovania 0-Bedroom Apartment in Bakar

 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je možná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kávovar
 • Sporák
 • Kuchyňa
 • Práčka
 • Chladnička
 • Sprchovací kút
 • TV
 • Klimatizácia
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Bakar

Holiday Home Vanda

9,9

Holiday Home Vanda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Vanda. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday Home Vanda is located in Bakar. Ubytovanie Holiday Home Vanda sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Planinska vikendica LUCIJA

9,7

Planinska vikendica LUCIJA

Ubytovanie (Horská chata) Planinska vikendica LUCIJA. Featuring a terrace and a fireplace, Planinska vikendica LUCIJA offers pet-friendly accommodation on Zlobin hill, 3 km from Fužine. Ubytovanie Planinska vikendica LUCIJA sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amarena Holiday Home in Škrljevo

9,7

Amarena Holiday Home in Škrljevo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amarena Holiday Home in Škrljevo. Amarena Holiday Home in Škrljevo is set in Bakar and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Amarena Holiday Home in Škrljevo sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Castle

9,7

Old Castle

Ubytovanie (Apartmán) Old Castle. Situated in Bakar in the Primorsko-Goranska županija region, Old Castle is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Old Castle sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Bakar

9,2

One-Bedroom Apartment in Bakar

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Bakar. Ubytovacie zariadenie One-Bedroom Apartment in Bakar sa nachádza v obci Bakar. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Bakar sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lucija

9,2

Apartment Lucija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucija. Apartmán Lucija vám ponúka ubytovanie v Bakare, 20 km od mesta Opatija. Z apartmánu Lucija sa naskytá výhľad do záhrady. Mesto Rijeka je vzdialené 9 km. Ubytovanie Apartment Lucija sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Studio Lilly

8,6

Studio Lilly

Ubytovanie (Penzión) Studio Lilly. Štúdio Lilly sa nachádza v obci Bakar, 22 km od Opatije a 11 km od Rijeky. Na mieste môžete parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Studio Lilly sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Apartments Antonia

8,4

B&B Apartments Antonia

Ubytovanie (Apartmán) B&B Apartments Antonia. Ubytovacie zariadenie B&B Apartments Antonia ponúka nocľah s raňajkami v meste Bakar. Naskytá sa z neho výhľad na hory. Mesto Opatija je vzdialené 18 km. Ubytovanie B&B Apartments Antonia sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Buccari

8,1

Buccari

Ubytovanie (Apartmán) Buccari. Situated in Bakar in the Primorsko-Goranska županija region, Buccari is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Buccari sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Afrodita

8,1

B&B Afrodita

Ubytovanie (Apartmán) B&B Afrodita. B&B Afrodita sa nachádza v meste Bakar, 24 km od mesta Crikvenica. Ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, záhradu a izbovú službu. Ubytovanie B&B Afrodita sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Krasica

8,1

Holiday Home Krasica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Krasica. Dovolenkový dom Krasica sa nachádza v obci Krasica, 6 km od malebného mestečka Bakar. Ubytovanie Holiday Home Krasica sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jasna

8,1

Apartments Jasna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jasna. Set in a traditional stone house, Apartments Jasna is a self-catering accommodation located in Bakar. Ubytovanie Apartments Jasna sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Volcera

7,8

Villa Volcera

Ubytovanie (Vila) Villa Volcera. Vila Volcera sa nachádza v obci Bakar. Ponúka vyhrievaný vonkajší bazén. Klimatizovaná ubytovacia jednotka je vzdialená 18 km od Opatije. Ubytovanie Villa Volcera sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 340 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Veronika

7,3

B&B Veronika

Ubytovanie (Apartmán) B&B Veronika. Featuring a restaurant, a bar, and a garden, B&B Veronika provides accommodation in Bakar with free WiFi and sea views. Ubytovanie B&B Veronika sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment in Bakar

7

Studio Apartment in Bakar

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment in Bakar. Situated in Bakar in the Primorsko-Goranska županija region, Studio Apartment in Bakar is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Studio Apartment in Bakar sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bakar

6,9

Bakar

Ubytovanie (Apartmán) Bakar. Located in Bakar in the Primorsko-Goranska županija region, the apartment features a garden. The air-conditioned accommodation is 24 km from Crikvenica. Ubytovanie Bakar sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Volcera Apartmani

6,7

Volcera Apartmani

Ubytovanie (Apartmány) Volcera Apartmani. Apartmány Volcera sa nachádzajú v meste Bakar, 24 km od mesta Crikvenica. Ponúkajú reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Volcera Apartmani sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Lokaj

Holiday home Lokaj

Ubytovanie (Vila) Holiday home Lokaj. Featuring an outdoor pool and pool views, Holiday home Lokaj is set in Bakar. Ubytovanie Holiday home Lokaj sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 2 630 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacation Bakar

Vacation Bakar

Ubytovanie (Apartmán) Vacation Bakar. Vacation Bakar is located in Bakar and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Vacation Bakar sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa LETI with pool

Villa LETI with pool

Ubytovanie (Vila) Villa LETI with pool. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Villa LETI with pool is set in Bakarac. The villa has sea views and is 24 km from Opatija. Ubytovanie Villa LETI with pool sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 324 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Bakar

Two-Bedroom Apartment in Bakar

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Bakar. Set in Bakar in the Primorsko-Goranska županija region, Two-Bedroom Apartment in Bakar is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Bakar sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Nice apartment in Bakar w/ WiFi and 2 Bedrooms

Nice apartment in Bakar w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Nice apartment in Bakar w/ WiFi and 2 Bedrooms. Located in Bakar in the Primorsko-Goranska županija region, Nice apartment in Bakar w/ WiFi and 2 Bedrooms is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Nice apartment in Bakar w/ WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Bakar

One-Bedroom Apartment in Bakar

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Bakar. One-Bedroom Apartment in Bakar is located in Bakar. Complimentary WiFi is available throughout the property. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Bakar sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Bakar, Rijeka - 15553

Apartments by the sea Bakar, Rijeka - 15553

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Bakar, Rijeka - 15553. Set in Bakar in the Primorsko-Goranska županija region, Apartments by the sea Bakar, Rijeka - 15553 is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Apartments by the sea Bakar, Rijeka - 15553 sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Studio Lavander

Studio Lavander

Ubytovanie (Apartmán) Studio Lavander. Located in Bakar, Studio Lavander provides accommodation with a balcony and free WiFi. The apartment features garden views and is 24 km from Crikvenica. Ubytovanie Studio Lavander sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning apartment in Bakar w/ 1 Bedrooms

Stunning apartment in Bakar w/ 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Stunning apartment in Bakar w/ 1 Bedrooms. Situated in Bakar in the Primorsko-Goranska županija region, Stunning apartment in Bakar w/ 1 Bedrooms is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Stunning apartment in Bakar w/ 1 Bedrooms sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Bakar

One-Bedroom Apartment in Bakar

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Bakar. Situated in Bakar in the Primorsko-Goranska županija region, One-Bedroom Apartment in Bakar is a 4-star property boasting free WiFi. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Bakar sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Raskrižje

Holiday home Raskrižje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Raskrižje. Holiday home Raskrižje is set in Bakar and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 24 km from Crikvenica. Ubytovanie Holiday home Raskrižje sa nachádza v meste Bakar (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).