Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania 4-izbový byt na najkrajšom sídlisku v centre

This apartment is fitted with 3 bedrooms, a kitchen with a dishwasher and a fridge, a flat-screen TV, a seating area and 1 bathroom equipped with a bath. The nearest airport is Piesťany Airport, 55 km from 4-izbový byt na najkrajšom. The accommodation is 22 km from Levice. Nitra is 18 km from the apartment, while Banská Štiavnica is 49 km away. Towels and bed linen are featured in this accommodation. 4-izbový byt na najkrajšom sídlisku v centre is set in Vráble.

Iná ubytovanie v meste Vráble

Penzión Furman u Hoffera

8,7

Penzión Furman u Hoffera

Ubytovanie (Penzión) Penzión Furman u Hoffera. Penzión Furman u Hoffera sa nachádza v centre mesta Vráble, 15 km od termálnych kúpeľov s wellness centrom Podhájska. Ubytovanie Penzión Furman u Hoffera sa nachádza v meste Vráble (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzión Furman u Hoffera má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzión Furman u Hoffera momentálne evidujeme 76 recenzií.

Hotel Predium

8,1

Hotel Predium

Ubytovanie (Hotel) Hotel Predium. Hotel Prédium vo Vrábľoch ponúka fitnescentrum, saunu, vírivku, ochladzovací bazén, reštauráciu a bar. Ubytovanie Hotel Predium sa nachádza v meste Vráble (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Hotel Predium má celkové hodnotenie 8,1. Pre Hotel Hotel Predium momentálne evidujeme 23 recenzií.

Penzion Siesta

7,9

Penzion Siesta

Ubytovanie (Penzión) Penzion Siesta. Penzión Siesta situovaný v centre Vrábeľ vám ponúka bar a terasu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Penzion Siesta sa nachádza v meste Vráble (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Penzion Siesta má celkové hodnotenie 7,9. Pre Penzión Penzion Siesta momentálne evidujeme 69 recenzií.

Apartman La Martina

7

Apartman La Martina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman La Martina. Ubytovacie zariadenie Apartman La Martina sa nachádza vo Vrábľoch, v Nitrianskom kraji. Ubytovanie Apartman La Martina sa nachádza v meste Vráble (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytovanie Apartman La Martina má celkové hodnotenie 7. Pre Apartmán Apartman La Martina momentálne evidujeme 42 recenzií.

Ubytovanie Vráble

Ubytovanie Vráble

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Vráble. Ubytovanie Vráble sa nachádza vo Vrábľoch a ponúka záhradu a terasu. Levice sú vzdialené 25 km. Ubytovanie Ubytovanie Vráble sa nachádza v meste Vráble (Slovensko - Nitriansky kraj).

Wine Apartments

Wine Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Wine Apartments. Ubytovacie zariadenie Wine Apartments sa nachádza v meste Vráble v Nitrianskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Wine Apartments sa nachádza v meste Vráble (Slovensko - Nitriansky kraj).