Hľadať

Ubytovanie

aaa Apartmán

Lombardiniho, 014 01 Bytča, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) aaa. Aaa is situated in Bytča. The accommodation is 34 km from Terchová. Offering direct access to a balcony, the apartment consists of 1 bedroom. Ubytovanie aaa sa nachádza v meste Bytča (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania aaa

Offering direct access to a balcony, the apartment consists of 1 bedroom. Žilina is 13 km from the apartment, while Bojnice is 49 km from the property. The nearest airport is Piesťany Airport, 85 km from aaa. The accommodation is 34 km from Terchová. Aaa is situated in Bytča.

Iná ubytovanie v meste Bytča

APARTMÁNY BYTČA

9,6

APARTMÁNY BYTČA

Ubytovanie (Apartmány) APARTMÁNY BYTČA. APARTMÁNY BYTČA sa nachádzajú v Bytči 34 km od Terchovej a ponúkajú bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie APARTMÁNY BYTČA sa nachádza v meste Bytča (Slovensko - Žilinský kraj).

Koliba na vršku

9,6

Koliba na vršku

Ubytovanie (Penzión) Koliba na vršku. Ubytovacie zariadenie Koliba na vršku sa nachádza v Bytči a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Koliba na vršku sa nachádza v meste Bytča (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Súľov

9

Chata Súľov

Ubytovanie (Penzión) Chata Súľov. Chata Súľov ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu v Bytči. Hostia môžu využívať terasu, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata Súľov sa nachádza v meste Bytča (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Bytča

8,3

Apartmány Bytča

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Bytča. Apartmány Bytča sa nachádzajú priamo v centre mesta, 500 metrov od zámockého areálu Bytča, zahŕňajúceho renesančný Svadobný palác a ďalšie budovy. Ubytovanie Apartmány Bytča sa nachádza v meste Bytča (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Bytča má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmány Apartmány Bytča momentálne evidujeme 61 recenzií.

Chata Čerenka

Chata Čerenka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Čerenka. Chata Čerenka sa nachádza v obci Bytča a ponúka ubytovanie so spoločným salónikom, záhradou, grilom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a výhľadom na... Ubytovanie Chata Čerenka sa nachádza v meste Bytča (Slovensko - Žilinský kraj).