Hľadať

Ubytovanie

APARTMÁNY BYTČA Apartmány

1284 Hlavná, 014 01 Bytča, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) APARTMÁNY BYTČA. APARTMÁNY BYTČA sa nachádzajú v Bytči 34 km od Terchovej a ponúkajú bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie APARTMÁNY BYTČA sa nachádza v meste Bytča (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania APARTMÁNY BYTČA

Letisko Piešťany, ktoré je k ubytovaniu APARTMÁNY BYTČA najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 86 km. K vybaveniu patrí aj minibar, varná doska a rýchlovarná kanvica. Apartmány sú vzdialené 13 km od Žiliny a 49 km od Bojníc. Každá ubytovacia jednotka má kuchyňu vybavenú chladničkou, obývaciu izbu s pohovkou a TV s plochou obrazovkou a súkromnú kúpeľňu. APARTMÁNY BYTČA sa nachádzajú v Bytči 34 km od Terchovej a ponúkajú bar a bezplatné Wi-Fi.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bar

Iná ubytovanie v meste Bytča

Koliba na vršku

9,6

Koliba na vršku

Ubytovanie (Penzión) Koliba na vršku. Ubytovacie zariadenie Koliba na vršku sa nachádza v Bytči a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Koliba na vršku sa nachádza v meste Bytča (Slovensko - Žilinský kraj).

Chata Súľov

9

Chata Súľov

Ubytovanie (Penzión) Chata Súľov. Chata Súľov ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť a záhradu v Bytči. Hostia môžu využívať terasu, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata Súľov sa nachádza v meste Bytča (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Bytča

8,3

Apartmány Bytča

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Bytča. Apartmány Bytča sa nachádzajú priamo v centre mesta, 500 metrov od zámockého areálu Bytča, zahŕňajúceho renesančný Svadobný palác a ďalšie budovy. Ubytovanie Apartmány Bytča sa nachádza v meste Bytča (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Apartmány Bytča má celkové hodnotenie 8,3. Pre Apartmány Apartmány Bytča momentálne evidujeme 61 recenzií.

Chata Čerenka

Chata Čerenka

Ubytovanie (Horská chata) Chata Čerenka. Chata Čerenka sa nachádza v obci Bytča a ponúka ubytovanie so spoločným salónikom, záhradou, grilom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a výhľadom na... Ubytovanie Chata Čerenka sa nachádza v meste Bytča (Slovensko - Žilinský kraj).

aaa

aaa

Ubytovanie (Apartmán) aaa. Aaa is situated in Bytča. The accommodation is 34 km from Terchová. Offering direct access to a balcony, the apartment consists of 1 bedroom. Ubytovanie aaa sa nachádza v meste Bytča (Slovensko - Žilinský kraj).