Hľadať

Ubytovanie

Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms Dovolenkový dom

23226 Pridraga, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Featuring accommodation with a private pool, Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms is located in Pridraga. Ubytovanie Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 246 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

The holiday home is equipped with 2 bedrooms, a TV with cable channels and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher, a microwave, a washing machine, a fridge and a stovetop. Zadar is 34 km from Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms, while Biograd na Moru is 38 km away. The air-conditioned accommodation is 31 km from Bibinje, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. The nearest airport is Zadar Airport, 24 km from the accommodation. Guests can enjoy the outdoor swimming pool at the holiday home. Featuring accommodation with a private pool, Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms is located in Pridraga.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bazén

Vybavenie ubytovania Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kávovar
 • Sporák
 • Kuchyňa
 • Práčka
 • Umývačka riadu
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Sprchovací kút
 • Káblové kanály
 • TV
 • Klimatizácia
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Vonkajší nábytok
 • Vlastný bazén
 • Bazén
 • Vonkajší bazén
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Pridraga

Apartman Danijel

10

Apartman Danijel

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Danijel. Apartmán Danijel s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Pridraga a ponúka ubytovanie s grilom, terasou, bezplatným Wi-Fi pripojením a so záhradou. Ubytovanie Apartman Danijel sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani NEVA, Pridraga

10

Apartmani NEVA, Pridraga

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani NEVA, Pridraga. Ubytovanie Apartmani NEVA sa nachádza v obci Pridraga, 34 km od mesta Bibinje. Ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani NEVA, Pridraga sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Babic

9,9

Apartment Babic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Babic. Apartmán Babic sa nachádza v obci Pridraga a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie je vzdialené 36 km od obce Bibinje. Ubytovanie Apartment Babic sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury apartment Lavande

9,9

Luxury apartment Lavande

Ubytovanie (Apartmán) Luxury apartment Lavande. Luxusný apartmán Lavande sa nachádza v obci Pridraga, 30 km od mesta Zadar, 46 km od mesta Vodice a 27 km od letoviska Biograd na Moru. Ubytovanie Luxury apartment Lavande sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Roko

9,8

Apartments Roko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Roko. Apartmány Roko sa nachádzajú v obci Pridraga. Ponúkajú klimatizované ubytovanie a záhradu s terasou. Ubytovanie Apartments Roko sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

NEW APARTMENT Perice Matejas

9,7

NEW APARTMENT Perice Matejas

Ubytovanie (Penzión) NEW APARTMENT Perice Matejas. NEW APARTMENT Perice Matejas offers air-conditioned accommodation in Pridraga. Ubytovanie NEW APARTMENT Perice Matejas sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marta

9,7

Apartment Marta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marta. Apartment Marta is situated in Pridraga and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Marta sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Lavande 2

9,7

Apartment Lavande 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lavande 2. Ubytovanie Apartment Lavande 2 ponúka ubytovanie v obci Pridraga s bezplatným Wi-Fi, záhradou, terasou a výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Lavande 2 sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Matea

9,5

Holiday Home Matea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Matea. Tento klimatizovaný dovolenkový dom sa nachádza v obci Pridraga a ponúka terasu, záhradu s grilom, balkón a slnečnú terasu. Ubytovanie Holiday Home Matea sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Kamena kuća Rutar

9,5

Kamena kuća Rutar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kamena kuća Rutar. Ubytovanie Kamena kuća Rutar sa nachádza v letovisku Pridraga, 4 minúty jazdy od mesta Novigrad a 10 minút chôdze od najbližšej pláže. Ubytovanie Kamena kuća Rutar sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kokic

9,3

Apartment Kokic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kokic. Trojhviezdičkový klimatizovaný apartmán Kokic s terasou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v dedinke Pridraga. Hostia sa môžu pokochať výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartment Kokic sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jagoda

9,2

Apartments Jagoda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jagoda. Apartmány Jagoda sa nachádzajú v obci Pridraga, len 100 metrov od najbližšej pláže. Ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním a záhradou. Ubytovanie Apartments Jagoda sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Luka Pridraga

9,2

Holiday Home Luka Pridraga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Luka Pridraga. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Luka Pridraga sa nachádza v meste Pridraga. Hostia tu majú k dispozícii terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home Luka Pridraga sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Čulina

9,2

Apartment Čulina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Čulina. Ubytovanie Apartment Čulina sa nachádza v obci Pridraga, 28 km od mesta Bibinje. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Čulina sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mate

9,1

Apartment Mate

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mate. Apartmán Mate sa nachádza v meste Pridraga a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a kuchyňou. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Mate sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Park

9,1

Park

Ubytovanie (Apartmán) Park. Ubytovanie Park ponúka ubytovanie v obci Pridraga s grilom, záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Naskytá sa z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Park sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Laura

9

Apartment Laura

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Laura. Apartment Laura is situated in Pridraga and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Laura sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stiva

9

Apartments Stiva

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stiva. Apartmány Stiva so záhradou a grilom sa nachádzajú v dedinke Pridraga, 30 km od Zadaru a 47 km od mesta Vodice. Ubytovanie Apartments Stiva sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pal

8,9

Apartment Pal

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pal. Located in Pridraga in the Zadar County region, Apartment Pal features a terrace. Ubytovanie Apartment Pal sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Alvin

7,4

Kuća za odmor Alvin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Alvin. Ubytovacie zariadenie Kuća za odmor Alvin sa nachádza v obci Pridraga a ponúka vám ubytovacie jednotky so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a... Ubytovanie Kuća za odmor Alvin sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nadia

6,5

Apartment Nadia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nadia. Apartmán Nadia sa nachádza v obci Pridraga v Zadarskej župe a ponúka ubytovanie s patiom. Nachádza sa 31 km od Bibinje. Ubytovanie Apartment Nadia sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marija.2

Apartment Marija.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija.2. Located in Pridraga in the Zadar County region, Apartment Marija.2 has a terrace. Ubytovanie Apartment Marija.2 sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Barisic

Apartman Barisic

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Barisic. Apartman Barisic is situated in Pridraga and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Barisic sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Countryside

Apartment Countryside

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Countryside. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartment Countryside offers accommodation in Pridraga with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Countryside sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman MACA

Apartman MACA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman MACA. Set in Pridraga in the Zadar County region, Apartman MACA has a garden. The apartment features garden views and is 30 km from Bibinje. Ubytovanie Apartman MACA sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Pridraga/Zadar Riviera 8215

Holiday home Pridraga/Zadar Riviera 8215

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Pridraga/Zadar Riviera 8215. Situated in Kokić in the Zadar County region, Holiday home Pridraga/Zadar Riviera 8215 has a balcony. Ubytovanie Holiday home Pridraga/Zadar Riviera 8215 sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Marina 715S

Haus Marina 715S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Marina 715S. Featuring free WiFi, Haus Marina 715S is situated on the beachfront in Pridraga. The 3-star apartment features sea views and is 34 km from Bibinje. Ubytovanie Haus Marina 715S sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Imperia

Holiday Home Imperia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Imperia. Located in Pridraga, Holiday Home Imperia provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Home Imperia sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 346 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kata 705S

Haus Kata 705S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Kata 705S. Ubytovanie Haus Kata (705) sa nachádza v letovisku Pridraga, 30 km od Zadaru. Všetky ubytovacie jednotky majú priestor na posedenie. Ubytovanie Haus Kata 705S sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Valentina 713S

Haus Valentina 713S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Valentina 713S. Offering free WiFi, Haus Valentina 713S is set on the beachfront in Pridraga. The air-conditioned accommodation is 34 km from Bibinje. Ubytovanie Haus Valentina 713S sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pridraga - Cuskijas 6306b

Apartment Pridraga - Cuskijas 6306b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pridraga - Cuskijas 6306b. Offering free WiFi and sea views, Apartment Pridraga - Cuskijas 6306b is an accommodation located in Pridraga. Ubytovanie Apartment Pridraga - Cuskijas 6306b sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Ferienhaus Karlo

Ferienhaus Karlo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Karlo. Situated in Pridraga in the Zadar County region, Ferienhaus Karlo has a garden. The accommodation is 28 km from Zadar. Ubytovanie Ferienhaus Karlo sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anica

Apartment Anica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anica. Located in Pridraga in the Zadar County region, Apartment Anica has a terrace. Ubytovanie Apartment Anica sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ana

Ana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ana. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Ana is situated in Pridraga. Ubytovanie Ana sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 352 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marija.1

Apartment Marija.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija.1. Located in Pridraga in the Zadar County region, Apartment Marija.1 has a terrace. Ubytovanie Apartment Marija.1 sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pridraga

Apartment Pridraga

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pridraga. Located in Pridraga in the Zadar County region, Apartment Pridraga has a patio. Ubytovanie Apartment Pridraga sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Perice Matejas

Apartments Perice Matejas

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Perice Matejas. Apartmány Perice Matejas so záhradou sa nachádzajú v Pridrage v Zadarskej župe. Počas pobytu v apartmáne môžete využívať terasu. Ubytovanie Apartments Perice Matejas sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Leon

Holiday Home Leon

Ubytovanie (Vila) Holiday Home Leon. Holiday Home Leon is located in Pridraga and offers an outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytovanie Holiday Home Leon sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 187 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Luka

Holiday Home Luka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Luka. Set in Pridraga, Holiday Home Luka offers accommodation with a private pool and private parking. The air-conditioned accommodation is 32 km from Bibinje. Ubytovanie Holiday Home Luka sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 18169

Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 18169

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 18169. Located in Pridraga, Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 18169 provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 18169 sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Anima

Villa Anima

Ubytovanie (Vila) Villa Anima. Featuring a garden, private pool and pool views, Villa Anima is set in Pridraga. Ubytovanie Villa Anima sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 217 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Nika 701S

Haus Nika 701S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Nika 701S. Featuring free WiFi, Haus Nika 701S is situated on the beachfront in Pridraga. The air-conditioned accommodation is 34 km from Bibinje. Ubytovanie Haus Nika 701S sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxurious Villa in Pridraga with Swimming Pool

Luxurious Villa in Pridraga with Swimming Pool

Ubytovanie (Vila) Luxurious Villa in Pridraga with Swimming Pool. Set in Pridraga, Luxurious Villa in Pridraga with Swimming Pool features accommodation with a private pool. Ubytovanie Luxurious Villa in Pridraga with Swimming Pool sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Pridraga

Four-Bedroom Holiday Home in Pridraga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Pridraga. Located in Pridraga, Four-Bedroom Holiday Home in Pridraga provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Pridraga sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 377 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Marcela With Pool, Zadar County

Holiday Home Marcela With Pool, Zadar County

Ubytovanie (Vila) Holiday Home Marcela With Pool, Zadar County. Dovolenkový dom Marcela s bazénomUbytovacie zariadenie Zadar County sa nachádza v obci Pridraga. Zadar je vzdialený 29 km. Ubytovanie Holiday Home Marcela With Pool, Zadar County sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Ikka

Holiday Home Ikka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ikka. Featuring a garden and a terrace, Holiday Home Ikka offers accommodation in Pridraga with free WiFi and mountain views. The property has pool views. Ubytovanie Holiday Home Ikka sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 276 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Pridraga

One-Bedroom Holiday Home in Pridraga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Pridraga. One-Bedroom Holiday Home in Pridraga is situated in Pridraga and offers barbecue facilities. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Pridraga sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Iris

Villa Iris

Ubytovanie (Vila) Villa Iris. Villa Iris is set in Pridraga. Guests are welcome to go for a swim in the private pool. Ubytovanie Villa Iris sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marijan

Apartment Marijan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marijan. Situated in Pridraga in the Zadar County region, Apartment Marijan features a terrace. Ubytovanie Apartment Marijan sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Rosa 727S

Haus Rosa 727S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Rosa 727S. Featuring free WiFi, Haus Rosa 727S is situated on the beachfront in Pridraga. The air-conditioned accommodation is 31 km from Bibinje. Ubytovanie Haus Rosa 727S sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Valentina 710S

Haus Valentina 710S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Valentina 710S. Featuring free WiFi, Haus Valentina 710S is situated on the beachfront in Pridraga. The air-conditioned accommodation is 34 km from Bibinje. Ubytovanie Haus Valentina 710S sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)