Hľadať

Ubytovanie

Apartment Anica Apartmán

23226 Pridraga, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anica. Located in Pridraga in the Zadar County region, Apartment Anica has a terrace. Ubytovanie Apartment Anica sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Popis ubytovania Apartment Anica

Located in Pridraga in the Zadar County region, Apartment Anica has a terrace. The apartment features 1 bedroom, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a microwave and a fridge, and 1 bathroom with a bath. If you would like to discover the area, cycling is possible in the surroundings. The nearest airport is Zadar Airport, 33 km from Apartment Anica. The air-conditioned accommodation is 34 km from Bibinje, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Zadar is 38 km from the apartment, while Biograd na Moru is 39 km away.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Apartment Anica

 • Súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná). Môže byť spoplatnené.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kávovar
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Vaňa
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Jedálenský priestor
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Ventilátor
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch
 • Terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Kanoistika
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia

Iná ubytovanie v meste Pridraga

Apartmani NEVA, Pridraga

10

Apartmani NEVA, Pridraga

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani NEVA, Pridraga. Ubytovanie Apartmani NEVA sa nachádza v obci Pridraga, 34 km od mesta Bibinje. Ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani NEVA, Pridraga sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Danijel

10

Apartman Danijel

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Danijel. Apartmán Danijel s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Pridraga a ponúka ubytovanie s grilom, terasou, bezplatným Wi-Fi pripojením a so záhradou. Ubytovanie Apartman Danijel sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

VILLA KARLA

10

VILLA KARLA

Ubytovanie (Vila) VILLA KARLA. VILLA KARLA is situated in Pridraga and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie VILLA KARLA sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Vala, 4*, sea view & private heated pool

10

Apartment Vala, 4*, sea view & private heated pool

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vala, 4*, sea view & private heated pool. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Apartment Vala, 4*, sea view & private heated pool is situated in Pridraga. Ubytovanie Apartment Vala, 4*, sea view & private heated pool sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Luxury apartment Lavande

9,9

Luxury apartment Lavande

Ubytovanie (Apartmán) Luxury apartment Lavande. Luxusný apartmán Lavande sa nachádza v obci Pridraga, 30 km od mesta Zadar, 46 km od mesta Vodice a 27 km od letoviska Biograd na Moru. Ubytovanie Luxury apartment Lavande sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Babic

9,9

Apartment Babic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Babic. Apartmán Babic sa nachádza v obci Pridraga a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie je vzdialené 36 km od obce Bibinje. Ubytovanie Apartment Babic sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Lelu

9,8

Apartmani Lelu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Lelu. Located in Pridraga, 46 km from Vodice, Apartmani Lelu provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Lelu sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Roko

9,8

Apartments Roko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Roko. Apartmány Roko sa nachádzajú v obci Pridraga. Ponúkajú klimatizované ubytovanie a záhradu s terasou. Ubytovanie Apartments Roko sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

NEW APARTMENT Perice Matejas

9,7

NEW APARTMENT Perice Matejas

Ubytovanie (Penzión) NEW APARTMENT Perice Matejas. NEW APARTMENT Perice Matejas offers air-conditioned accommodation in Pridraga. Ubytovanie NEW APARTMENT Perice Matejas sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Lavande 2

9,7

Apartment Lavande 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lavande 2. Ubytovanie Apartment Lavande 2 ponúka ubytovanie v obci Pridraga s bezplatným Wi-Fi, záhradou, terasou a výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Lavande 2 sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Lapis Fructus

9,5

Apartman Lapis Fructus

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lapis Fructus. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Lapis Fructus is located in Pridraga. Ubytovanie Apartman Lapis Fructus sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Kamena kuća Rutar

9,5

Kamena kuća Rutar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kamena kuća Rutar. Ubytovanie Kamena kuća Rutar sa nachádza v letovisku Pridraga, 4 minúty jazdy od mesta Novigrad a 10 minút chôdze od najbližšej pláže. Ubytovanie Kamena kuća Rutar sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Kokic

9,3

Apartment Kokic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kokic. Trojhviezdičkový klimatizovaný apartmán Kokic s terasou a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v dedinke Pridraga. Hostia sa môžu pokochať výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartment Kokic sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Jagoda

9,2

Apartments Jagoda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jagoda. Apartmány Jagoda sa nachádzajú v obci Pridraga, len 100 metrov od najbližšej pláže. Ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním a záhradou. Ubytovanie Apartments Jagoda sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Luka Pridraga

9,2

Holiday Home Luka Pridraga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Luka Pridraga. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Luka Pridraga sa nachádza v meste Pridraga. Hostia tu majú k dispozícii terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home Luka Pridraga sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Čulina

9,2

Apartment Čulina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Čulina. Ubytovanie Apartment Čulina sa nachádza v obci Pridraga, 28 km od mesta Bibinje. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Čulina sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Mate

9,1

Apartment Mate

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mate. Apartmán Mate sa nachádza v meste Pridraga a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a kuchyňou. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Mate sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Park

9,1

Park

Ubytovanie (Apartmán) Park. Ubytovanie Park ponúka ubytovanie v obci Pridraga s grilom, záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Naskytá sa z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Park sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Laura

9

Apartment Laura

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Laura. Apartment Laura is situated in Pridraga and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Laura sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Stiva

9

Apartments Stiva

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stiva. Apartmány Stiva so záhradou a grilom sa nachádzajú v dedinke Pridraga, 30 km od Zadaru a 47 km od mesta Vodice. Ubytovanie Apartments Stiva sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Pal

8,9

Apartment Pal

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pal. Located in Pridraga in the Zadar County region, Apartment Pal features a terrace. Ubytovanie Apartment Pal sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

More

8

More

Ubytovanie (Apartmán) More. Located in Pridraga in the Zadar County region, More features a balcony and garden views. Ubytovanie More sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Kuća za odmor Alvin

7,4

Kuća za odmor Alvin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Alvin. Ubytovacie zariadenie Kuća za odmor Alvin sa nachádza v obci Pridraga a ponúka vám ubytovacie jednotky so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a... Ubytovanie Kuća za odmor Alvin sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Nadia

6,5

Apartment Nadia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nadia. Apartmán Nadia sa nachádza v obci Pridraga v Zadarskej župe a ponúka ubytovanie s patiom. Nachádza sa 31 km od Bibinje. Ubytovanie Apartment Nadia sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Haus Marina 715S

Haus Marina 715S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Marina 715S. Featuring free WiFi, Haus Marina 715S is situated on the beachfront in Pridraga. The 3-star apartment features sea views and is 34 km from Bibinje. Ubytovanie Haus Marina 715S sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Haus Kata 705S

Haus Kata 705S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Kata 705S. Ubytovanie Haus Kata (705) sa nachádza v letovisku Pridraga, 30 km od Zadaru. Všetky ubytovacie jednotky majú priestor na posedenie. Ubytovanie Haus Kata 705S sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Imperia

Holiday Home Imperia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Imperia. Located in Pridraga, Holiday Home Imperia provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Home Imperia sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Haus Valentina 713S

Haus Valentina 713S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Valentina 713S. Offering free WiFi, Haus Valentina 713S is set on the beachfront in Pridraga. The air-conditioned accommodation is 34 km from Bibinje. Ubytovanie Haus Valentina 713S sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Ferienhaus Karlo

Ferienhaus Karlo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Karlo. Situated in Pridraga in the Zadar County region, Ferienhaus Karlo has a garden. The accommodation is 28 km from Zadar. Ubytovanie Ferienhaus Karlo sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms. Featuring accommodation with a private pool, Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms is located in Pridraga. Ubytovanie Amazing home in Pridraga w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartman MACA

Apartman MACA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman MACA. Set in Pridraga in the Zadar County region, Apartman MACA has a garden. The apartment features garden views and is 30 km from Bibinje. Ubytovanie Apartman MACA sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Marija.2

Apartment Marija.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija.2. Located in Pridraga in the Zadar County region, Apartment Marija.2 has a terrace. Ubytovanie Apartment Marija.2 sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Holiday home Pridraga/Zadar Riviera 8215

Holiday home Pridraga/Zadar Riviera 8215

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Pridraga/Zadar Riviera 8215. Situated in Kokić in the Zadar County region, Holiday home Pridraga/Zadar Riviera 8215 has a balcony. Ubytovanie Holiday home Pridraga/Zadar Riviera 8215 sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Luxury villa with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19461

Luxury villa with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19461

Ubytovanie (Vila) Luxury villa with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19461. Featuring accommodation with a private pool, Luxury villa with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19461 is located in Pridraga. Ubytovanie Luxury villa with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19461 sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Leon Holiday Home

Leon Holiday Home

Ubytovanie (Horská chata) Leon Holiday Home. Leon Holiday Home is situated in Pridraga. The property is 48 km from Vodice and free private parking is available. Ubytovanie Leon Holiday Home sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Villa with pool Katarina

Villa with pool Katarina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa with pool Katarina. Boasting a garden and a terrace, Villa with pool Katarina features accommodation in Pridraga with free WiFi and pool views. Ubytovanie Villa with pool Katarina sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Holiday home in Pridraga - Zadar Riviera 40832

Holiday home in Pridraga - Zadar Riviera 40832

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Pridraga - Zadar Riviera 40832. Holiday home in Pridraga - Zadar Riviera 40832 is located in Pridraga. Ubytovanie Holiday home in Pridraga - Zadar Riviera 40832 sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Kuća Marija

Kuća Marija

Ubytovanie (Apartmány) Kuća Marija. Located in Pridraga in the Zadar County region, Kuća Marija provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Kuća Marija sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Bozant

Bozant

Ubytovanie (Apartmán) Bozant. Set in Pridraga in the Zadar County region, Bozant has a balcony and garden views. Ubytovanie Bozant sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Barisic

Apartman Barisic

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Barisic. Apartman Barisic is situated in Pridraga and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Barisic sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Countryside

Apartment Countryside

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Countryside. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartment Countryside offers accommodation in Pridraga with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Countryside sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Haus Nika 701S

Haus Nika 701S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Nika 701S. Featuring free WiFi, Haus Nika 701S is situated on the beachfront in Pridraga. The air-conditioned accommodation is 34 km from Bibinje. Ubytovanie Haus Nika 701S sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Luxurious Villa in Pridraga with Swimming Pool

Luxurious Villa in Pridraga with Swimming Pool

Ubytovanie (Vila) Luxurious Villa in Pridraga with Swimming Pool. Set in Pridraga, Luxurious Villa in Pridraga with Swimming Pool features accommodation with a private pool. Ubytovanie Luxurious Villa in Pridraga with Swimming Pool sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 18169

Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 18169

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 18169. Located in Pridraga, Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 18169 provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 18169 sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Villa Anima

Villa Anima

Ubytovanie (Vila) Villa Anima. Featuring a garden, private pool and pool views, Villa Anima is set in Pridraga. Ubytovanie Villa Anima sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Villa Pridraga - CDN02101d-O

Villa Pridraga - CDN02101d-O

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Pridraga - CDN02101d-O. Situated in Pridraga, Villa Pridraga - CDN02101d-O features a private pool. Ubytovanie Villa Pridraga - CDN02101d-O sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).

Villa with pool Belissima

Villa with pool Belissima

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa with pool Belissima. Featuring a garden, private pool and pool views, Villa with pool Belissima is set in Pridraga. Ubytovanie Villa with pool Belissima sa nachádza v meste Pridraga (Chorvátsko - Zadar).