Hľadať

Ubytovanie

Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool Dovolenkový dom

40313 Sveti Martin na Muri, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool. Located in Sveti Martin na Muri, Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool provides a private pool. Ubytovanie Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 283 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool

Located in Sveti Martin na Muri, Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool provides a private pool. An outdoor swimming pool is available for guests to use at Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool. With free WiFi, this holiday home offers a satellite TV and a kitchen with a dishwasher and fridge. With free private parking, the property is 500 metres from Sveti Martin Thermal Spa. The nearest airport is Zagreb Franjo Tuđman Airport, 110 km from the property. The holiday home offers 5-star accommodation with a hot tub and sauna.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bazén
 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Amazing home in Sveti Martin na Muri w/ Jacuzzi, Sauna and Outdoor swimming pool

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Detská vysoká stolička
 • Kávovar
 • Sporák
 • Kuchyňa
 • Práčka
 • Umývačka riadu
 • Chladnička
 • Sauna
 • Sprchovací kút
 • Herná konzola
 • Satelitné kanály
 • CD prehrávač
 • TV
 • Kúrenie
 • Klimatizácia
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Vonkajší nábytok
 • Vlastný bazén
 • Bazén
 • Vonkajší bazén
 • Vírivka/jacuzzi
 • Šípky
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Trezor

Iná ubytovanie v meste Sveti Martin na Muri

Holiday Home Medimurski Ceker

10

Holiday Home Medimurski Ceker

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Medimurski Ceker. Featuring a garden with a barbecue, Holiday Home Med‘imurski Ceker is a detached holiday home situated in Sveti Martin na Muri. Ubytovanie Holiday Home Medimurski Ceker sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman "Polanec Sveti Martin"

10

Apartman "Polanec Sveti Martin"

Ubytovanie (Apartmán) Apartman "Polanec Sveti Martin". Set in Sveti Martin na Muri, 5 km from Sveti Martin Thermal Spa, Apartman "Polanec Sveti Martin" offers accommodation with a restaurant, free WiFi, a... Ubytovanie Apartman "Polanec Sveti Martin" sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Brallissima

10

Villa Brallissima

Ubytovanie (Vila) Villa Brallissima. Situated in Donji Koncovčak, Villa Brallissima provides a private pool. This villa offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Villa Brallissima sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor ,,Oletić 2"

9,9

Kuća za odmor ,,Oletić 2"

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor ,,Oletić 2". Boasting mountain views, Kuća za odmor, Oletić 2" offers accommodation with barbecue facilities, a garden and a terrace, around 3,4 km from Sveti Martin... Ubytovanie Kuća za odmor ,,Oletić 2" sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Anna

9,9

Apartmani Anna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Anna. Located in Sveti Martin na Muri, Apartmani Anna offers a terrace with river and garden views. Ubytovanie Apartmani Anna sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bogdan

9,9

Apartment Bogdan

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Bogdan. Apartment Bogdan offers accommodation in Sveti Martin na Muri, 21 km from Moravske-Toplice. Ubytovanie Apartment Bogdan sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four Seasons House - Terme

9,8

Four Seasons House - Terme

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four Seasons House - Terme. Dovolenkový dom Four Seasons House-Terme ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi pripojením a výhľadom na hory a do záhrady v obci Sveti Martin na Muri, 23 km... Ubytovanie Four Seasons House - Terme sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Golfer

9,8

Villa Golfer

Ubytovanie (Vila) Villa Golfer. Located in Sveti Martin na Muri in the Međimurje County region, Villa Golfer has a patio and garden views. Ubytovanie Villa Golfer sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN i SOBA HADELA

9,8

APARTMAN i SOBA HADELA

Ubytovanie (Apartmány) APARTMAN i SOBA HADELA. Located in Sveti Martin na Muri in the Međimurje County region and Sveti Martin Thermal Spa reachable within 2. Ubytovanie APARTMAN i SOBA HADELA sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Katruža

9,8

Apartman Katruža

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Katruža. Set in Sveti Martin na Muri, Apartman Katruža offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Katruža sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Oletić 4*

9,7

Apartmani Oletić 4*

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Oletić 4*. Apartmani Oletić 4* je apartmán situovaný v obci Sveti Martin na Muri a ponúka gril. Ubytovanie Apartmani Oletić 4* sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Rea

9,7

Apartments and Rooms Rea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and Rooms Rea. Apartmány Rea sa nachádzajú na tichom mieste v obci Sveti Martin na Muri a ponúkajú ubytovanie v elegantných apartmánoch s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Apartments and Rooms Rea sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dobranić - Kuća za odmor

9,7

Dobranić - Kuća za odmor

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dobranić - Kuća za odmor. With garden views, Dobranić - Kuća za odmor is located in Sveti Martin na Muri and has a restaurant, a shared kitchen, bar, garden, barbecue and terrace. Ubytovanie Dobranić - Kuća za odmor sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman"KATJA"

9,6

Apartman"KATJA"

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman"KATJA". Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman"KATJA" is set in Sveti Martin na Muri. Ubytovanie Apartman"KATJA" sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dvokrevetna soba "Polanec"

9,6

Dvokrevetna soba "Polanec"

Ubytovanie (Privát) Dvokrevetna soba "Polanec". Set in Sveti Martin na Muri, 5 km from Sveti Martin Thermal Spa, Soba "Polanec" provides accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk,... Ubytovanie Dvokrevetna soba "Polanec" sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Bubeki

9,6

Holiday Home Bubeki

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Bubeki. Dovolenkový dom Bubeki sa nachádza vo vidieckej oblasti a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s panoramatickým výhľadom na okolitú krajinu. Ubytovanie Holiday Home Bubeki sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85

9,5

Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85. Located just 2 km from Sveti Martin Thermal Spa, Kuća za odmor "JAPICA ". Ubytovanie Kuća za odmor "JAPICA " . Gradiščak 85 sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Premium Apartment Barbara

9,4

Premium Apartment Barbara

Ubytovanie (Apartmán) Premium Apartment Barbara. Ubytovanie Apartment Barbara sa nachádza v obci Sveti Martin na Muri, 2 km od miestnych kúpeľov. Ubytovanie Premium Apartment Barbara sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor “Mita”

9,2

Kuća za odmor “Mita”

Ubytovanie (Apartmán) Kuća za odmor “Mita”. Featuring garden views, Kuća za odmor “Mita” provides accommodation with a patio and a kettle, around 7 km from Sveti Martin Thermal Spa. Ubytovanie Kuća za odmor “Mita” sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin

8,7

Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin

Ubytovanie (Hotel) Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin. Ubytovacie zariadenie Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin ponúka klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi , veľké wellness centrum a športovú halu... Ubytovanie Hotel Spa Golfer - LifeClass Terme Sveti Martin sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Dika

8,6

Holiday Home Dika

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home Dika. Boasting mountain views, Holiday Home Dika offers accommodation with a terrace and a kettle, around 3.2 km from Sveti Martin Thermal Spa. Ubytovanie Holiday Home Dika sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellness Apartments Lapaz

8,5

Wellness Apartments Lapaz

Ubytovanie (Apartmány) Wellness Apartments Lapaz. Featuring a swimming pool, sauna and hot tub, Wellness Apartments Lapaz offers accommodation in Sveti Martin na Muri. Ubytovanie Wellness Apartments Lapaz sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin

8,3

Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin. Apartmány Regina - LifeClass Terme Sveti Martin sa nachádzajú na pokojnom mieste na miernom svahu uprostred lesov a lúk. Ubytovanie Apartments Regina - LifeClass Terme Sveti Martin sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Sv.Martin na Muru

Two-Bedroom Holiday Home in Sv.Martin na Muru

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Sv.Martin na Muru. Set in Sveti Martin na Muri, Two-Bedroom Holiday Home in Sv.Martin na Muru features a private pool and free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Sv.Martin na Muru sa nachádza v meste Sveti Martin na Muri (Chorvátsko - Međimurje County).