Hľadať

Ubytovanie

Ant - LAK Apartmán

5000 Szolnok, Kürt utca 9 per b Tetőtér 6., Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Ant - LAK. Ant - LAK is located in Szolnok. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment is equipped with a flat-screen TV. Ubytovanie Ant - LAK sa nachádza v meste Szolnok (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Ant - LAK

The apartment is equipped with a flat-screen TV. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Cserkeszőlő is 34 km from the apartment, while Kecskemét is 47 km away. Ant - LAK is located in Szolnok. The air-conditioned accommodation is equipped with a kitchen. Budapest Ferenc Liszt International Airport is 75 km from the property.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Ant - LAK

 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Kuchyňa
 • Práčka
 • Kuchynka
 • TV s plochou obrazovkou
 • Kúrenie
 • Klimatizácia
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Minibar
 • Výhľad do záhrady
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Hostia majú k dispozícii rúška
 • Hostia majú k dispozícii teplomery
 • K dispozícii je lekárnička
 • V ubytovacích jednotkách a spoločných priestoroch je k dispozícii dezinfekcia rúk
 • Personál dodržiava bezpečnostné opatrenia vydané miestnymi úradmi
 • Hostia majú počas pobytu možnosť odmietnuť upratovaciu službu
 • Upratovanie vykonávajú profesionálne upratovacie firmy
 • Zapečatenie izieb po upratovaní až do príchodu hostí
 • Dezinfekcia izieb pred príchodom nových hostí
 • Pranie obliečok, uterákov a ostatnej bielizne v súlade s pokynmi miestnych úradov
 • Používanie čistiacich prostriedkov účinných proti koronavírusu
 • Jedlo je pri donáške bezpečne zabalené
 • Dezinfekcia všetkých tanierov, príborov, pohárov a ďalšieho riadu

Iná ubytovanie v meste Szolnok

Moment Apartments

9,7

Moment Apartments

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Moment Apartments. Located in Szolnok in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Moment Apartments provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Moment Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anna apartman

9,7

Anna apartman

Ubytovanie (Apartmán) Anna apartman. Located in Szolnok, Anna apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Anna apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Centrum 2 apartman

9,6

Centrum 2 apartman

Ubytovanie (Apartmán) Centrum 2 apartman. Centrum 2 apartman is located in Szolnok. The apartment is equipped with 1 bedroom, 1 bathroom, a flat-screen TV with satellite channels, a dining area, a... Ubytovanie Centrum 2 apartman sa nachádza v meste Szolnok (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Csendes, kényelmes, vidám otthon

9,1

Csendes, kényelmes, vidám otthon

Ubytovanie (Apartmán) Csendes, kényelmes, vidám otthon. Csendes, kényelmes, vidám otthon is situated in Szolnok and offers a terrace. Ubytovanie Csendes, kényelmes, vidám otthon sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sóház Panzió és Apartmanház

9,1

Sóház Panzió és Apartmanház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sóház Panzió és Apartmanház. The Sóház Panzió és Apartmanházl enjoys a quiet location only 150 metres from the Tisza river. Ubytovanie Sóház Panzió és Apartmanház sa nachádza v meste Szolnok (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Centrum apartman

8,9

Centrum apartman

Ubytovanie (Apartmán) Centrum apartman. Centrum apartman is situated in Szolnok. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Centrum apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Andi üdülőház

8,7

Andi üdülőház

Ubytovanie (Apartmán) Andi üdülőház. Andi üdülőház is situated in Szolnok and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Andi üdülőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ipari Park Panzió

8,7

Ipari Park Panzió

Ubytovanie (Penzión) Ipari Park Panzió. Boasting a garden and a terrace, Ipari Park Panzió is situated in Szolnok. Ubytovanie Ipari Park Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tiszaliget Apartman és Szálló

8,6

Tiszaliget Apartman és Szálló

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tiszaliget Apartman és Szálló. Tiszaliget Apartman és Szálló has garden views, free WiFi and free private parking, set in Szolnok. Ubytovanie Tiszaliget Apartman és Szálló sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tulipán Szálló

8,5

Tulipán Szálló

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tulipán Szálló. Tulipán Szálló offers accommodation in Szolnok. Most of the rooms at this bed and breakfast are air-conditioned. Ubytovanie Tulipán Szálló sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Garden Hotel Wellness és Konferencia

8,5

Garden Hotel Wellness és Konferencia

Ubytovanie (Hotel) Garden Hotel Wellness és Konferencia. Hotel Garden Wellness & Conference sa nachádza v zelenej časti Szolnoku, v odľahlej štvrti Tiszaliget, ale s možnosťou ľahko sa dostať do centra. Ubytovanie Garden Hotel Wellness és Konferencia sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Semiramis Business Hotel

8,4

Semiramis Business Hotel

Ubytovanie (Hotel) Semiramis Business Hotel. Semiramis Business Hotel is situated 200 metres from the River Tisza in the centre of Szolnok, 700 metres from the Liget Thermal Spa and Experience Bath. Ubytovanie Semiramis Business Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Park Panzió***

8,4

Park Panzió***

Ubytovanie (Bed and breakfast) Park Panzió***. Park Panzió*** has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Szolnok. Ubytovanie Park Panzió*** sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hozam Wellness és Apartman

8,3

Hozam Wellness és Apartman

Ubytovanie (Hotel) Hozam Wellness és Apartman. Boasting a peaceful, privileged position near the centre, Hozam Hotel offers the ideal base for relaxing and enjoying a spot of activity. Ubytovanie Hozam Wellness és Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Trojka Hotel És Panzió

7,8

Trojka Hotel És Panzió

Ubytovanie (Hotel) Trojka Hotel És Panzió. Trojka Hotel És Panzió is set in the recreational area of Szolnok, on the Tisza Riverbank. Ubytovanie Trojka Hotel És Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Tisza és Thermálfürdő

7,5

Hotel Tisza és Thermálfürdő

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tisza és Thermálfürdő. Hotel Tisza és Thermálfürdő, this Baroque-style spa hotel in Szolnok has 2 Turkish baths, a steam bath and a sauna. Ubytovanie Hotel Tisza és Thermálfürdő sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Liget Hotel

7,4

Liget Hotel

Ubytovanie (Hotel) Liget Hotel. Offering modern, air-conditioned rooms with parquet flooring, the Liget Hotel enjoys a quiet location, a 15-minute walk from the centre of Szolnok. Ubytovanie Liget Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Baross-hat 4

Baross-hat 4

Ubytovanie (Apartmán) Baross-hat 4. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Baross-hat 4 is set in Szolnok. With garden views, this accommodation offers a terrace. Ubytovanie Baross-hat 4 sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Baross-hat

Baross-hat

Ubytovanie (Apartmán) Baross-hat. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Baross-hat is set in Szolnok. The property features garden views. Ubytovanie Baross-hat sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Baross-hat apartmanház

Baross-hat apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Baross-hat apartmanház. Set in Szolnok in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Baross-hat apartmanház offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Baross-hat apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)