Hľadať

Ubytovanie

Apartmán Anežka Apartmán

Dr.Veselého 1066, Luhačovice, 76326, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Anežka. Apartmán Anežka ponúka moderné a štýlové štúdio s priestrannou terasou. Ubytovanie Apartmán Anežka sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmán Anežka má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Anežka momentálne evidujeme 22 recenzií.

Popis ubytovania Apartmán Anežka

Apartmán Anežka ponúka moderné a štýlové štúdio s priestrannou terasou. Aquapark Uherský Brod sa nachádza vo vzdialenosti 8 km a lyžiarsky vlek Luhačovice 500 metrov. Reštaurácia, obchod s potravinami a autobusová zastávka sú vzdialené 50 metrov a Autobusová stanica 500 metrov. Nachádza sa v známom kúpeľnom meste Luhačovice, len 5 minút chôdze od termálnych kúpeľov. K dispozícii je bezplatné parkovisko. Môžete v ňom využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Bezbariérové ​​štúdio ponúka satelitnú TV, kombinovanú obývaciu izbu a spálňu s kuchynkou, jedálenským kútom a priestorom na posedenie a kúpeľňu s vaňou a sprchovacím kútom a samostatným WC.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi-Fi

Vybavenie ubytovania Apartmán Anežka

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Jedálenský stôl
 • Kuchynský riad
 • Chladnička
 • Vaňa
 • Sprchovací kút
 • Posteľná bielizeň
 • Súkromná kúpeľňa
 • WC
 • Jedálenský kút
 • Pohovka
 • Obývací priestor
 • Pracovný stôl
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Na vyššie poschodia je prístup len schodami
 • Vonkajší jedálenský priestor
 • Vonkajší nábytok
 • Terasa
 • Minibar
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Súkromný byt v budove
 • Výhľad do záhrady
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Luhačovice

Apartmán Vila Radmila

10

Apartmán Vila Radmila

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Vila Radmila. Situated in Luhačovice, Apartmán Vila Radmila offers terrace, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytovanie Apartmán Vila Radmila sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmán Vila Radmila má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmán Apartmán Vila Radmila momentálne evidujeme 19 recenzií.

Apartmán Magion

10

Apartmán Magion

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Magion. Apartmán Magion sa nachádza v meste Luhačovice. Ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie, TV s plochou obrazovkou, kuchyňou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Magion sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Magion má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmány Apartmán Magion momentálne evidujeme 31 recenzií.

apartmán Marica

9,9

apartmán Marica

Ubytovanie (Apartmán) apartmán Marica. Situated in Luhačovice, apartmán Marica features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie apartmán Marica sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie apartmán Marica má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán apartmán Marica momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmán Calma

9,9

Apartmán Calma

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Calma. Boasting a garden, Apartmán Calma features accommodation in Luhačovice with free WiFi and city views. Ubytovanie Apartmán Calma sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmán Calma má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Calma momentálne evidujeme 6 recenzií.

Vila Vodičkovi

9,8

Vila Vodičkovi

Ubytovanie (Apartmán) Vila Vodičkovi. Vila Vodičkovi ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi a výhľadom do záhrady a na mesto v Luhačoviciach, 48 km od mesta Velké Karlovice. Ubytovanie Vila Vodičkovi sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Vodičkovi má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Vila Vodičkovi momentálne evidujeme 49 recenzií.

Villa Marion

9,7

Villa Marion

Ubytovanie (Apartmány) Villa Marion. Vila Marion sa nachádza v kúpeľnom meste Luhačovice, 10 minút chôdze od kúpeľnej kolonády a nájdete tu bar i moderné apartmány. Ubytovanie Villa Marion sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Marion má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Villa Marion momentálne evidujeme 229 recenzií.

Apartmany Luhačovice

9,7

Apartmany Luhačovice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmany Luhačovice. Apartmány Luhačovice sa nachádzajú v Luhačoviciach a ponúkajú hosťom ubytovanie so súkromným bazénom a výhľadom na hory. Ubytovanie Apartmany Luhačovice sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmany Luhačovice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmany Luhačovice momentálne evidujeme 12 recenzií.

Dům Tamara

9,7

Dům Tamara

Ubytovanie (Apartmány) Dům Tamara. Apartmány Dům Tamara sa nachádzajú v pokojnej časti mesta Luhačovice, 48 km od obce Velké Karlovice. Ponúkajú terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Dům Tamara sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Dům Tamara má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Dům Tamara momentálne evidujeme 66 recenzií.

Hotel Radun

9,7

Hotel Radun

Ubytovanie (Hotel) Hotel Radun. Štvorhviezdičkový boutique hotel Radun sa nachádza v pokojnom parku kúpeľného mesta Luhačovice, vo funkcionalistickej vile z 30-rokov 20. Ubytovanie Hotel Radun sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Radun má celkové hodnotenie 9,7. Pre Hotel Hotel Radun momentálne evidujeme 90 recenzií.

Zatloukalova 295

9,7

Zatloukalova 295

Ubytovanie (Apartmán) Zatloukalova 295. Ubytovacie zariadenie Zatloukalova 295 sa nachádza v meste Luhačovice. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Zatloukalova 295 sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Zatloukalova 295 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Zatloukalova 295 momentálne evidujeme 107 recenzií.

Villa Dagmar

9,7

Villa Dagmar

Ubytovanie (Penzión) Villa Dagmar. Located in Luhačovice, Villa Dagmar offers free WiFi. Certain rooms at the property have a balcony with a garden view. Ubytovanie Villa Dagmar sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Vila Viola

9,6

Hotel Vila Viola

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vila Viola. Hotel Vila Viola je situovaný v zrekonštruovanej vile z roku 1929, postavenej vo funkcionalistickom štýle českým architektom Bohuslavom Fuchsom. Ubytovanie Hotel Vila Viola sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Vila Viola má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hotel Hotel Vila Viola momentálne evidujeme 284 recenzií.

Penzion Sonáta

9,6

Penzion Sonáta

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sonáta. Penzión Sonáta sa nachádza v Luhačoviciach v Českej republike. V tomto penzióne máte k dispozícii TV. Ubytovanie Penzion Sonáta sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Sonáta má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Sonáta momentálne evidujeme 167 recenzií.

Vila Marica

9,6

Vila Marica

Ubytovanie (Apartmány) Vila Marica. Ubytovacie zariadenie Vila Marica vám ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchynkou v kúpeľnom meste Luhačovice. Ubytovanie Vila Marica sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Marica má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Vila Marica momentálne evidujeme 101 recenzií.

Vila Šumná

9,6

Vila Šumná

Ubytovanie (Vily) Vila Šumná. Vila Šumná sa nachádza v meste Luhačovice a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Vila Šumná sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Šumná má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vily Vila Šumná momentálne evidujeme 124 recenzií.

VILA TERRA Luhačovice

9,6

VILA TERRA Luhačovice

Ubytovanie (Apartmány) VILA TERRA Luhačovice. Ubytovacie zariadenie VILA TERRA Luhačovice vám ponúka ubytovanie v Luhačoviciach. Velké Karlovice sú vzdialené 48 km. Ubytovanie VILA TERRA Luhačovice sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie VILA TERRA Luhačovice má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány VILA TERRA Luhačovice momentálne evidujeme 406 recenzií.

Vila Alice

9,5

Vila Alice

Ubytovanie (Apartmán) Vila Alice. Vila Alice ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi v Luhačoviciach. Apartmán sa nachádza na prízemí. Ubytovanie Vila Alice sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Alice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Vila Alice momentálne evidujeme 45 recenzií.

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům

9,5

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům

Ubytovanie (Hotel) Wellness & spa hotel Augustiniánský dům. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v Pražskej štvrti kúpeľného mesta Luhačovice. Ubytovanie Wellness & spa hotel Augustiniánský dům sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness & spa hotel Augustiniánský dům má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Wellness & spa hotel Augustiniánský dům momentálne evidujeme 208 recenzií.

Apartmány Eden - Rezidence

9,5

Apartmány Eden - Rezidence

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Eden - Rezidence. Apartmány Eden sa nachádzajú v centre kúpeľného mesta Luhačovice a ponúkajú štýlovo zariadené ubytovacie jednotky s terasou, bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Apartmány Eden - Rezidence sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Eden - Rezidence má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány Eden - Rezidence momentálne evidujeme 188 recenzií.

Penzion Sinfonietta

9,5

Penzion Sinfonietta

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sinfonietta. Penzión Sinfonietta sa nachádza v kúpeľnom meste Luhačovice, len 5 minút chôdze od jeho centra. Ubytovanie Penzion Sinfonietta sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Sinfonietta má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Sinfonietta momentálne evidujeme 203 recenzií.

Apartman Luhacovice

9,5

Apartman Luhacovice

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Luhacovice. Apartmán Luhačovice s terasou sa nachádza v Luhačoviciach v Zlínskom kraji, 62 km od mesta Velké Karlovice. Ubytovanie Apartman Luhacovice sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartman Luhacovice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartman Luhacovice momentálne evidujeme 90 recenzií.

SLAVIA penzion

9,5

SLAVIA penzion

Ubytovanie (Penzión) SLAVIA penzion. K dispozícii máte bar. Všetky izby v penzióne SLAVIA majú priestor na posedenie, TV s plochou obrazovkou, súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a... Ubytovanie SLAVIA penzion sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie SLAVIA penzion má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión SLAVIA penzion momentálne evidujeme 71 recenzií.

Apartmány Kolonáda

9,4

Apartmány Kolonáda

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Kolonáda. Apartmány Kolonáda sa nachádzajú v meste Luhačovice, 48 km od Velkých Karlovíc. Ubytovanie Apartmány Kolonáda sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Kolonáda má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány Kolonáda momentálne evidujeme 14 recenzií.

Ubytování Eva

9,4

Ubytování Eva

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Eva. Ubytování Eva is set in Luhačovice. The accommodation is 46 km from Dubnica nad Váhom. Ubytovanie Ubytování Eva sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Eva má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Ubytování Eva momentálne evidujeme 9 recenzií.

Penzion Monika

9,4

Penzion Monika

Ubytovanie (Penzión) Penzion Monika. Penzión Monika s terasou a spoločnou kuchyňou sa nachádza v Luhačoviciach. Na mieste môžete zadarmo parkovať na súkromnom parkovisku. Ubytovanie Penzion Monika sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Monika má celkové hodnotenie 9,4. Pre Penzión Penzion Monika momentálne evidujeme 15 recenzií.

Apartmány u Petry

9,3

Apartmány u Petry

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány u Petry. Apartmány u Petry sa nachádzajú v meste Luhačovice. K dispozícii vám budú apartmány s terasou a priestrannou záhradou. Ubytovanie Apartmány u Petry sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány u Petry má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány u Petry momentálne evidujeme 84 recenzií.

Vila Jiřinka

9,3

Vila Jiřinka

Ubytovanie (Penzión) Vila Jiřinka. Vila Jiřinka sa nachádza v centre kúpeľného mesta Luhačovice a ponúka wellness centrum. Ako hostia máte prístup do sauny, vírivky, a soľnej jaskyne. Ubytovanie Vila Jiřinka sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Jiřinka má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Vila Jiřinka momentálne evidujeme 209 recenzií.

Apartment Lužné

9,3

Apartment Lužné

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lužné. Apartmán Lužné sa nachádza v Luhačoviciach, 48 km od obce Velké Karlovice. Ponúka súkromné parkovanie na mieste zdarma. Ubytovanie Apartment Lužné sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartment Lužné má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartment Lužné momentálne evidujeme 38 recenzií.

Vila Aneta

9,2

Vila Aneta

Ubytovanie (Penzión) Vila Aneta. Táto rekonštruovaná vila s terasou s výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Luhačovice, v blízkosti centra. Ubytovanie Vila Aneta sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Aneta má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Vila Aneta momentálne evidujeme 302 recenzií.

luxusní apartmány vila Adéla

9,2

luxusní apartmány vila Adéla

Ubytovanie (Apartmány) luxusní apartmány vila Adéla. Apartmány vila Adéla so záhradou ponúkajú ubytovanie v Luhačoviciach. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie luxusní apartmány vila Adéla sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Motorest Štěpán

9,2

Motorest Štěpán

Ubytovanie (Penzión) Motorest Štěpán. Situated in Těšov, Motorest Štěpán has a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. The guest house features family rooms. Ubytovanie Motorest Štěpán sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán Provence

9,2

Apartmán Provence

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Provence. Situated in Luhačovice in the Zlin Region region, Apartmán Provence features a balcony and city views. Ubytovanie Apartmán Provence sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Jarmilka

9,1

Penzion Jarmilka

Ubytovanie (Apartmán) Penzion Jarmilka. Penzión Jarmilka sa nachádza v meste Luhačovice a ponúka ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania, zadarmo dostupné Wi-Fi pripojenie na internet, aj... Ubytovanie Penzion Jarmilka sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Jarmilka má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Penzion Jarmilka momentálne evidujeme 18 recenzií.

Hotel Lužná

9

Hotel Lužná

Ubytovanie (Penzión) Hotel Lužná. Hotel Lužná ponúka ubytovanie v centre mesta Luhačovice. Všetky izby sú vybavené TV a majú súkromnú kúpeľňu s vaňou. Ubytovanie Hotel Lužná sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Lužná má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Hotel Lužná momentálne evidujeme 207 recenzií.

Vila Magnolie

9

Vila Magnolie

Ubytovanie (Apartmány) Vila Magnolie. Vila Magnolie sa nachádza v meste Luhačovice. Ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie, TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Vila Magnolie sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Magnolie má celkové hodnotenie 9. Pre Apartmány Vila Magnolie momentálne evidujeme 111 recenzií.

Hotel Pohoda

9

Hotel Pohoda

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pohoda. 4-hviezdičkový hotel Pohoda sa nachádza v meste Luhačovice, 500 metrov od Pozlovickej priehrady. Ponúka krytý bazén a bezplatný vstup do kúpeľného centra. Ubytovanie Hotel Pohoda sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Pohoda má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Pohoda momentálne evidujeme 82 recenzií.

Vila Charleston

8,9

Vila Charleston

Ubytovanie (Penzión) Vila Charleston. Vila Charleston sa nachádza v meste Luhačovice. Naskytá sa odtiaľ výhľad do záhrady. Ubytovanie Vila Charleston sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Charleston má celkové hodnotenie 8,9. Pre Penzión Vila Charleston momentálne evidujeme 439 recenzií.

Valašský Hotel Ogar

8,8

Valašský Hotel Ogar

Ubytovanie (Hotel) Valašský Hotel Ogar. Valašský Hotel Ogar sa nachádza v Luhačoviciach a ponúka trojhviezdičkové ubytovanie s barom a terasou. Ubytovanie Valašský Hotel Ogar sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Valašský Hotel Ogar má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Valašský Hotel Ogar momentálne evidujeme 268 recenzií.

Hotel Vega

8,8

Hotel Vega

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vega. Hotel Vega sa nachádza na pokojnom mieste v Luhačoviciach, 1 km od priehrady. Ubytovanie Hotel Vega sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Vega má celkové hodnotenie 8,8. Pre Hotel Hotel Vega momentálne evidujeme 21 recenzií.

Apartmány Luhačovice

8,8

Apartmány Luhačovice

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmány Luhačovice. Apartmány Luhačovice sa nachádzajú v Luhačoviciach a ponúkajú ubytovanie v jednotkách s kuchyňou a priestorom na posedenie. K dispozícii je bezplatné... Ubytovanie Apartmány Luhačovice sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Apartmány Luhačovice má celkové hodnotenie 8,8. Pre Apartmánnový hotel Apartmány Luhačovice momentálne evidujeme 17 recenzií.

Vila Vyšehrad

8,7

Vila Vyšehrad

Ubytovanie (Penzión) Vila Vyšehrad. Penzión Vila Vyšehrad sa nachádza v Luhačoviciach a ponúka vám záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vila Vyšehrad sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Vyšehrad má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Vila Vyšehrad momentálne evidujeme 541 recenzií.

Penzion Oaza

8,7

Penzion Oaza

Ubytovanie (Penzión) Penzion Oaza. Penzión Oáza sa nachádza v meste Luhačovice, približne 300 metrov od aquaparku Luhačovice. Ubytovanie Penzion Oaza sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Penzion Oaza má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Penzion Oaza momentálne evidujeme 65 recenzií.

Luxury Spa & Wellness Vila Valaška

8,7

Luxury Spa & Wellness Vila Valaška

Ubytovanie (Hotel) Luxury Spa & Wellness Vila Valaška. Hotel Luxury Spa & Wellness Vila Valaška sa nachádza v Luhačoviciach a ponúka vám krytý bazén, saunu a vírivku. Ubytovanie Luxury Spa & Wellness Vila Valaška sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Luxury Spa & Wellness Vila Valaška má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Luxury Spa & Wellness Vila Valaška momentálne evidujeme 33 recenzií.

Ubytování Lucie

8,7

Ubytování Lucie

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování Lucie. Offering a terrace, Ubytování Lucie provides accommodation in Luhačovice. Complimentary WiFi is featured. Velké Karlovice is 46 km from the apartment. Ubytovanie Ubytování Lucie sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Patricie

8,6

Vila Patricie

Ubytovanie (Penzión) Vila Patricie. Ubytovanie Vila Patricie sa nachádza v obci Pozlovice, 1,5 km od Luhačovíc. Ubytovanie Vila Patricie sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Vila Patricie má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Vila Patricie momentálne evidujeme 387 recenzií.

Wellness Hotel Rezidence Ambra

8,6

Wellness Hotel Rezidence Ambra

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Rezidence Ambra. Tento 4-hviezdičkový hotel stojí na pokojnom mieste, 10 minút pešo od centra Luhačovíc a termálnych kúpeľov. Ubytovanie Wellness Hotel Rezidence Ambra sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Wellness Hotel Rezidence Ambra má celkové hodnotenie 8,6. Pre Hotel Wellness Hotel Rezidence Ambra momentálne evidujeme 104 recenzií.

Apartmán Sluníčko

8,5

Apartmán Sluníčko

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Sluníčko. Apartmán Sluníčko is set in Luhačovice and offers a terrace. This apartment also has free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Apartmán Sluníčko sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Vyhlídka

8,5

Hotel Vyhlídka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vyhlídka. Hotel Vyhlídka sa nachádza v Luhačoviciach a sídli v 2 budovách. Ponúka reštauráciu à-la-carte, bowling, saunu a vírivku. Ubytovanie Hotel Vyhlídka sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Vyhlídka má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Vyhlídka momentálne evidujeme 362 recenzií.

Villa Réna

8,4

Villa Réna

Ubytovanie (Penzión) Villa Réna. Villa Réna sa nachádza v meste Luhačovice a má záhradu, priamy prístup k vchodu na lyžiach a terasu. Ubytovanie Villa Réna sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Villa Réna má celkové hodnotenie 8,4. Pre Penzión Villa Réna momentálne evidujeme 58 recenzií.

Ubytování Konečná na Lesní 988

8,4

Ubytování Konečná na Lesní 988

Ubytovanie (Privát) Ubytování Konečná na Lesní 988. Privát Ubytování Konečná na Lesní 988 sa nachádza v Luhačoviciach. Ponúka vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Ubytování Konečná na Lesní 988 sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Ubytování Konečná na Lesní 988 má celkové hodnotenie 8,4. Pre Privát Ubytování Konečná na Lesní 988 momentálne evidujeme 19 recenzií.

Penzion Jany

8,2

Penzion Jany

Ubytovanie (Penzión) Penzion Jany. Penzion Jany in Luhačovice provides accommodation with a bar and a shared lounge. The guest house has family rooms. Ubytovanie Penzion Jany sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)