Hľadať

Ubytovanie

Nad Slováckým sklípkem Dovolenkové domy

Tupesy, Tupesy, 687 07, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Nad Slováckým sklípkem. Set in Tupesy in the Zlin region, Nad Slováckým sklípkem features a terrace and garden views. Ubytovanie Nad Slováckým sklípkem sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Popis ubytovania Nad Slováckým sklípkem

This holiday home is fitted with 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. Kroměříž is 24 km from the holiday home, while Luhačovice is 28 km away. The property is 27 km from Zlín, and complimentary private parking is featured. Set in Tupesy in the Zlin region, Nad Slováckým sklípkem features a terrace and garden views. The nearest airport is Brno–Turany Airport, 50 km from Nad Slováckým sklípkem.

Iná ubytovanie v meste Luhačovice

Apartmán Magion

10

Apartmán Magion

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Magion. Apartmán Magion sa nachádza v meste Luhačovice. Ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie, TV s plochou obrazovkou, kuchyňou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán Magion sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmán Magion má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmány Apartmán Magion momentálne evidujeme 31 recenzií.

apartmán Marica

9,9

apartmán Marica

Ubytovanie (Apartmán) apartmán Marica. Situated in Luhačovice, apartmán Marica features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie apartmán Marica sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie apartmán Marica má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán apartmán Marica momentálne evidujeme 10 recenzií.

Apartmán Calma

9,9

Apartmán Calma

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Calma. Boasting a garden, Apartmán Calma features accommodation in Luhačovice with free WiFi and city views. Ubytovanie Apartmán Calma sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmán Calma má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmán Apartmán Calma momentálne evidujeme 6 recenzií.

Apartmán Terasy na Kaskádách

9,9

Apartmán Terasy na Kaskádách

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Terasy na Kaskádách. Apartmán Terasy na Kaskádách is situated in Luhačovice. Ubytovanie Apartmán Terasy na Kaskádách sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Vila Vodičkovi

9,8

Vila Vodičkovi

Ubytovanie (Apartmán) Vila Vodičkovi. Vila Vodičkovi ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi a výhľadom do záhrady a na mesto v Luhačoviciach, 48 km od mesta Velké Karlovice. Ubytovanie Vila Vodičkovi sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Vila Vodičkovi má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmán Vila Vodičkovi momentálne evidujeme 49 recenzií.

Penzion Berdina

9,8

Penzion Berdina

Ubytovanie (Hostinec) Penzion Berdina. Set in Suchá Loz, Penzion Berdina offers a garden. The property offers free private parking and free WiFi. Ubytovanie Penzion Berdina sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Chata nad lázeňským údolím

9,7

Chata nad lázeňským údolím

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata nad lázeňským údolím. Chata nad lázeňským údolím is located in Luhačovice and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Chata nad lázeňským údolím sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Ubytování u Sáry

9,7

Ubytování u Sáry

Ubytovanie (Apartmány) Ubytování u Sáry. Set in Zubří, Ubytování u Sáry offers free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Ubytování u Sáry sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Villa Marion

9,7

Villa Marion

Ubytovanie (Apartmány) Villa Marion. Vila Marion sa nachádza v kúpeľnom meste Luhačovice, 10 minút chôdze od kúpeľnej kolonády a nájdete tu bar i moderné apartmány. Ubytovanie Villa Marion sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Villa Marion má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Villa Marion momentálne evidujeme 229 recenzií.

Apartmány Gizela

9,7

Apartmány Gizela

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Gizela. Apartmány Gizela is located in Luhačovice. Each unit comes with a sofa, a seating area, a flat-screen TV with satellite channels, a well-fitted kitchen,... Ubytovanie Apartmány Gizela sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmany Luhačovice

9,7

Apartmany Luhačovice

Ubytovanie (Apartmán) Apartmany Luhačovice. Apartmány Luhačovice sa nachádzajú v Luhačoviciach a ponúkajú hosťom ubytovanie so súkromným bazénom a výhľadom na hory. Ubytovanie Apartmany Luhačovice sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmany Luhačovice má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Apartmany Luhačovice momentálne evidujeme 12 recenzií.

Apartmán Luhačovice II.

9,7

Apartmán Luhačovice II.

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Luhačovice II.. Apartmán Luhačovice II. Is set in Luhačovice. The accommodation is 34 km from Kroměříž. Ubytovanie Apartmán Luhačovice II. sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Villa Dagmar

9,7

Villa Dagmar

Ubytovanie (Penzión) Villa Dagmar. Located in Luhačovice, Villa Dagmar offers free WiFi. Certain rooms at the property have a balcony with a garden view. Ubytovanie Villa Dagmar sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Dům Tamara

9,7

Dům Tamara

Ubytovanie (Apartmány) Dům Tamara. Apartmány Dům Tamara sa nachádzajú v pokojnej časti mesta Luhačovice, 48 km od obce Velké Karlovice. Ponúkajú terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Dům Tamara sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Dům Tamara má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmány Dům Tamara momentálne evidujeme 66 recenzií.

Hotel Radun

9,7

Hotel Radun

Ubytovanie (Hotel) Hotel Radun. Štvorhviezdičkový boutique hotel Radun sa nachádza v pokojnom parku kúpeľného mesta Luhačovice, vo funkcionalistickej vile z 30-rokov 20. Ubytovanie Hotel Radun sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Radun má celkové hodnotenie 9,7. Pre Hotel Hotel Radun momentálne evidujeme 90 recenzií.

Zatloukalova 295

9,7

Zatloukalova 295

Ubytovanie (Apartmán) Zatloukalova 295. Ubytovacie zariadenie Zatloukalova 295 sa nachádza v meste Luhačovice. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Zatloukalova 295 sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Zatloukalova 295 má celkové hodnotenie 9,7. Pre Apartmán Zatloukalova 295 momentálne evidujeme 107 recenzií.

Apartmány Kaskády - Luhačovice

9,6

Apartmány Kaskády - Luhačovice

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Kaskády - Luhačovice. Apartmány Kaskády - Luhačovice features city views, free WiFi and free private parking, set in Luhačovice. Ubytovanie Apartmány Kaskády - Luhačovice sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Hotel Vila Viola

9,6

Hotel Vila Viola

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vila Viola. Hotel Vila Viola je situovaný v zrekonštruovanej vile z roku 1929, postavenej vo funkcionalistickom štýle českým architektom Bohuslavom Fuchsom. Ubytovanie Hotel Vila Viola sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Vila Viola má celkové hodnotenie 9,6. Pre Hotel Hotel Vila Viola momentálne evidujeme 284 recenzií.

Mezonet Luhačovice

9,6

Mezonet Luhačovice

Ubytovanie (Apartmán) Mezonet Luhačovice. Mezonet Luhačovice is located in Luhačovice. The accommodation is 31 km from Trenčín, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Mezonet Luhačovice sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Penzion Sonáta

9,6

Penzion Sonáta

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sonáta. Penzión Sonáta sa nachádza v Luhačoviciach v Českej republike. V tomto penzióne máte k dispozícii TV. Ubytovanie Penzion Sonáta sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Sonáta má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzion Sonáta momentálne evidujeme 167 recenzií.

Vila Marica

9,6

Vila Marica

Ubytovanie (Apartmány) Vila Marica. Ubytovacie zariadenie Vila Marica vám ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchynkou v kúpeľnom meste Luhačovice. Ubytovanie Vila Marica sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Vila Marica má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány Vila Marica momentálne evidujeme 101 recenzií.

Vila Šumná

9,6

Vila Šumná

Ubytovanie (Vily) Vila Šumná. Vila Šumná sa nachádza v meste Luhačovice a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Vila Šumná sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Vila Šumná má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vily Vila Šumná momentálne evidujeme 124 recenzií.

VILA TERRA Luhačovice

9,6

VILA TERRA Luhačovice

Ubytovanie (Apartmány) VILA TERRA Luhačovice. Ubytovacie zariadenie VILA TERRA Luhačovice vám ponúka ubytovanie v Luhačoviciach. Velké Karlovice sú vzdialené 48 km. Ubytovanie VILA TERRA Luhačovice sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie VILA TERRA Luhačovice má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmány VILA TERRA Luhačovice momentálne evidujeme 406 recenzií.

apartmány LUHA

9,6

apartmány LUHA

Ubytovanie (Apartmány) apartmány LUHA. Situated in Luhačovice, 32 km from Trenčín, apartmány LUHA features free bikes and free WiFi. Ubytovanie apartmány LUHA sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmány Eden - Rezidence

9,5

Apartmány Eden - Rezidence

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Eden - Rezidence. Apartmány Eden sa nachádzajú v centre kúpeľného mesta Luhačovice a ponúkajú štýlovo zariadené ubytovacie jednotky s terasou, bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Apartmány Eden - Rezidence sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmány Eden - Rezidence má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmány Apartmány Eden - Rezidence momentálne evidujeme 188 recenzií.

Vila Alice

9,5

Vila Alice

Ubytovanie (Apartmán) Vila Alice. Vila Alice ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi v Luhačoviciach. Apartmán sa nachádza na prízemí. Ubytovanie Vila Alice sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Vila Alice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Vila Alice momentálne evidujeme 45 recenzií.

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům

9,5

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům

Ubytovanie (Hotel) Wellness & spa hotel Augustiniánský dům. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v Pražskej štvrti kúpeľného mesta Luhačovice. Ubytovanie Wellness & spa hotel Augustiniánský dům sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Wellness & spa hotel Augustiniánský dům má celkové hodnotenie 9,5. Pre Hotel Wellness & spa hotel Augustiniánský dům momentálne evidujeme 208 recenzií.

Penzion Sinfonietta

9,5

Penzion Sinfonietta

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sinfonietta. Penzión Sinfonietta sa nachádza v kúpeľnom meste Luhačovice, len 5 minút chôdze od jeho centra. Ubytovanie Penzion Sinfonietta sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Penzion Sinfonietta má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Penzion Sinfonietta momentálne evidujeme 203 recenzií.

Villa Emausy

9,5

Villa Emausy

Ubytovanie (Apartmány) Villa Emausy. Ubytovacie zariadenie Villa Emausy sa nachádza v Luhačoviciach. Ubytovanie Villa Emausy sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Apartman Luhacovice

9,5

Apartman Luhacovice

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Luhacovice. Apartmán Luhačovice s terasou sa nachádza v Luhačoviciach v Zlínskom kraji, 62 km od mesta Velké Karlovice. Ubytovanie Apartman Luhacovice sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartman Luhacovice má celkové hodnotenie 9,5. Pre Apartmán Apartman Luhacovice momentálne evidujeme 90 recenzií.

SLAVIA penzion

9,5

SLAVIA penzion

Ubytovanie (Penzión) SLAVIA penzion. K dispozícii máte bar. Všetky izby v penzióne SLAVIA majú priestor na posedenie, TV s plochou obrazovkou, súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a... Ubytovanie SLAVIA penzion sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie SLAVIA penzion má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión SLAVIA penzion momentálne evidujeme 71 recenzií.

Lepší-apartmán

9,5

Lepší-apartmán

Ubytovanie (Apartmán) Lepší-apartmán. Lepší-apartmán is located in Luhačovice. The accommodation is 34 km from Kroměříž. Ubytovanie Lepší-apartmán sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmán v centru Luhačovic

9,4

Apartmán v centru Luhačovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán v centru Luhačovic. Apartmán v centru Luhačovic is set in Luhačovice and offers free bikes and a terrace. Ubytovanie Apartmán v centru Luhačovic sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmány Kolonáda

9,4

Apartmány Kolonáda

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Kolonáda. Apartmány Kolonáda sa nachádzajú v meste Luhačovice, 48 km od Velkých Karlovíc. Ubytovanie Apartmány Kolonáda sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmány Kolonáda má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmány Apartmány Kolonáda momentálne evidujeme 14 recenzií.

Ubytování Eva

9,4

Ubytování Eva

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Eva. Ubytování Eva is set in Luhačovice. The accommodation is 46 km from Dubnica nad Váhom. Ubytovanie Ubytování Eva sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Ubytování Eva má celkové hodnotenie 9,4. Pre Apartmán Ubytování Eva momentálne evidujeme 9 recenzií.

Apartmány u Petry

9,3

Apartmány u Petry

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány u Petry. Apartmány u Petry sa nachádzajú v meste Luhačovice. K dispozícii vám budú apartmány s terasou a priestrannou záhradou. Ubytovanie Apartmány u Petry sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartmány u Petry má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Apartmány u Petry momentálne evidujeme 84 recenzií.

Apartment Lužné

9,3

Apartment Lužné

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lužné. Apartmán Lužné sa nachádza v Luhačoviciach, 48 km od obce Velké Karlovice. Ponúka súkromné parkovanie na mieste zdarma. Ubytovanie Apartment Lužné sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Apartment Lužné má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmán Apartment Lužné momentálne evidujeme 38 recenzií.

Vila Jiřinka

9,3

Vila Jiřinka

Ubytovanie (Penzión) Vila Jiřinka. Vila Jiřinka sa nachádza v centre kúpeľného mesta Luhačovice a ponúka wellness centrum. Ako hostia máte prístup do sauny, vírivky, a soľnej jaskyne. Ubytovanie Vila Jiřinka sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Vila Jiřinka má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Vila Jiřinka momentálne evidujeme 209 recenzií.

Vila Aneta

9,2

Vila Aneta

Ubytovanie (Penzión) Vila Aneta. Táto rekonštruovaná vila s terasou s výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Luhačovice, v blízkosti centra. Ubytovanie Vila Aneta sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Vila Aneta má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Vila Aneta momentálne evidujeme 302 recenzií.

luxusní apartmány vila Adéla

9,2

luxusní apartmány vila Adéla

Ubytovanie (Apartmány) luxusní apartmány vila Adéla. Apartmány vila Adéla so záhradou ponúkajú ubytovanie v Luhačoviciach. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie luxusní apartmány vila Adéla sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Motorest Štěpán

9,2

Motorest Štěpán

Ubytovanie (Penzión) Motorest Štěpán. Situated in Těšov, Motorest Štěpán has a restaurant, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. The guest house features family rooms. Ubytovanie Motorest Štěpán sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Penzion Stella

9,2

Penzion Stella

Ubytovanie (Penzión) Penzion Stella. Family pension Stella is located near the center of the spa town Luhacovice. It offers spacious rooms with en suite facilities, a fridge and a TV. Ubytovanie Penzion Stella sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmán Provence

9,2

Apartmán Provence

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Provence. Situated in Luhačovice in the Zlin Region region, Apartmán Provence features a balcony and city views. Ubytovanie Apartmán Provence sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Apartman SEGATI

9,1

Apartman SEGATI

Ubytovanie (Apartmán) Apartman SEGATI. Offering free WiFi and mountain views, Apartman SEGATI is an accommodation set in Slavičín. Ubytovanie Apartman SEGATI sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Apartmán na Mlýně

9,1

Apartmán na Mlýně

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán na Mlýně. Apartmán na Mlýně is set in Luhačovice. The air-conditioned accommodation is 31 km from Trenčín, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie Apartmán na Mlýně sa nachádza v meste Luhačovice (Česko - Zlínsky kraj).

Hotel Lužná

9

Hotel Lužná

Ubytovanie (Penzión) Hotel Lužná. Hotel Lužná ponúka ubytovanie v centre mesta Luhačovice. Všetky izby sú vybavené TV a majú súkromnú kúpeľňu s vaňou. Ubytovanie Hotel Lužná sa nachádza v meste Luhačovice (Česká republika - Zlínsky kraj). Ubytovanie Hotel Lužná má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Hotel Lužná momentálne evidujeme 207 recenzií.