Hľadať

Ubytovanie

Apartman Kairo Dovolenkový dom

Iločka ulica 16, 10370 Dugo Selo, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman Kairo. Set in Dugo Selo in the Zagreb County region, Apartman Kairo features a garden. Free WiFi is available. Ubytovanie Apartman Kairo sa nachádza v meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartman Kairo

Zagreb is 20 km from Apartman Kairo, while Tuheljske Toplice is 45 km away. Set in Dugo Selo in the Zagreb County region, Apartman Kairo features a garden. Free WiFi is available. The holiday home consists of 1 bathroom and a living room. The nearest airport is Zagreb Franjo Tuđman Airport, 14 km from the accommodation. The holiday home offers a terrace.

Vybavenie ubytovania Apartman Kairo

  • Parkovisko nie je k dispozícii..
  • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
  • Súkromná kúpeľňa
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Terasa
  • Záhrada
  • Bazén
  • Klimatizácia
  • Všetky priestory sú nefajčiarske
  • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Dugo Selo

Holiday Home Madera

9,7

Holiday Home Madera

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Madera. Located in Banjaselo, Holiday Home Madera provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Home Madera sa nachádza v meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Sparta

9,5

Kuća za odmor Sparta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Sparta. Kuća za odmor Sparta is set in Dugo Selo and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Kuća za odmor Sparta sa nachádza v meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Park Rooms

8,9

Park Rooms

Ubytovanie (Hostinec) Park Rooms. Located in Dugo Selo, Park Rooms features a bar, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Park Rooms sa nachádza v meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed and Breakfast Jež

8,3

Bed and Breakfast Jež

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Jež. Ubytovacie zariadenie Bed and Breakfast Jež sa nachádza v obci Ježevo, 29 km od Záhrebu. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Bed and Breakfast Jež sa nachádza v meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Sv. Nikola

8,2

Guest House Sv. Nikola

Ubytovanie (Penzión) Guest House Sv. Nikola. Penzión Sv. Nikola sa nachádza 2,5 km od centra mesta Dugo Selo. K dispozícii máte reštauráciu a bar na mieste. Ubytovanie Guest House Sv. Nikola sa nachádza v meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms San

7,2

Rooms San

Ubytovanie (Penzión) Rooms San. Ubytovacie zariadenie Rooms San sa nachádza v meste Dugo Selo a poskytuje klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a reštauráciu... Ubytovanie Rooms San sa nachádza v meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman GRC

Apartman GRC

Ubytovanie (Apartmán) Apartman GRC. Located in Dugo Selo, Apartman GRC provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartman GRC sa nachádza v meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)