Hľadať

Ubytovanie

Rooms San Penzión

Bjelovarska 67, Lukarišće, 10370 Dugo Selo, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Rooms San. Ubytovacie zariadenie Rooms San sa nachádza v meste Dugo Selo a poskytuje klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a reštauráciu... Ubytovanie Rooms San sa nachádza v meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Rooms San

Ubytovacie zariadenie obklopuje zelená záhrada s terasou, kde sa môžu zabaviť deti. Ubytovacie zariadenie Rooms San sa nachádza v meste Dugo Selo a poskytuje klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a reštauráciu podávajúcu chorvátske špeciality. Na požiadanie je možné každé ráno zabezpečiť raňajky priamo na mieste. Ubytovacie zariadenie Rooms San má k dispozícii recepciu s nepretržitou prevádzkou a využívať môžete kryté parkovacie miesta. Letisko Záhreb leží 18 km od ubytovacieho zariadenia. Prakticky zariadené izby ponúkajú TV a kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom vlasov.

Vybavenie ubytovania Rooms San

 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Raňajky na izbe
 • Reštaurácia
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Recepcia s nepretržitou prevádzkou
 • Izbová služba
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Dugo Selo

Holiday Home Madera

9,7

Holiday Home Madera

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Madera. Located in Banjaselo, Holiday Home Madera provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Home Madera sa nachádza v meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Sparta

9,5

Kuća za odmor Sparta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Sparta. Kuća za odmor Sparta is set in Dugo Selo and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Kuća za odmor Sparta sa nachádza v meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Park Rooms

8,9

Park Rooms

Ubytovanie (Hostinec) Park Rooms. Located in Dugo Selo, Park Rooms features a bar, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Park Rooms sa nachádza v meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed and Breakfast Jež

8,3

Bed and Breakfast Jež

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Jež. Ubytovacie zariadenie Bed and Breakfast Jež sa nachádza v obci Ježevo, 29 km od Záhrebu. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Bed and Breakfast Jež sa nachádza v meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Sv. Nikola

8,2

Guest House Sv. Nikola

Ubytovanie (Penzión) Guest House Sv. Nikola. Penzión Sv. Nikola sa nachádza 2,5 km od centra mesta Dugo Selo. K dispozícii máte reštauráciu a bar na mieste. Ubytovanie Guest House Sv. Nikola sa nachádza v meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kairo

Apartman Kairo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman Kairo. Set in Dugo Selo in the Zagreb County region, Apartman Kairo features a garden. Free WiFi is available. Ubytovanie Apartman Kairo sa nachádza v meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman GRC

Apartman GRC

Ubytovanie (Apartmán) Apartman GRC. Located in Dugo Selo, Apartman GRC provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartman GRC sa nachádza v meste Dugo Selo (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)