Hľadať

Ubytovanie

Apartmani Dora Apartmány

Duboka Duboka, 20356 Metković, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Dora. Situated in Metković, 33 km from Korčula, Apartmani Dora features a garden and free WiFi. A terrace is available for guests at the apartment to use. Ubytovanie Apartmani Dora sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartmani Dora

Situated in Metković, 33 km from Korčula, Apartmani Dora features a garden and free WiFi. The nearest airport is Dubrovnik Airport, 73 km from the accommodation. A terrace is available for guests at the apartment to use. Međugorje is 30 km from Apartmani Dora, while Mostar is 50 km from the property.

Vybavenie ubytovania Apartmani Dora

  • Súkromná kúpeľňa
  • Terasa
  • Záhrada
  • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
  • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
  • Parkovisko nie je k dispozícii..
  • Klimatizácia

Iná ubytovanie v meste Metković

Neretva Valley Apartments

10

Neretva Valley Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Neretva Valley Apartments. Located in Metković, 31 km from Neum, Neretva Valley Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Neretva Valley Apartments sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Krstičević

9,9

Apartman Krstičević

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Krstičević. Apartman Krstičević is located in Metković and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Krstičević sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mobine

9,9

Apartments Mobine

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mobine. Set in Metković, 23 km from Neum, Apartments Mobine offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Mobine sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boutique Hostel Livia

9,9

Boutique Hostel Livia

Ubytovanie (Hostel) Boutique Hostel Livia. Set in Metković, Boutique Hostel Livia features a shared lounge. Ubytovanie Boutique Hostel Livia sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Arenta Apartments

9,8

Arenta Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Arenta Apartments. Set in Metković, 32 km from Neum, Arenta Apartments offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Arenta Apartments sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Unka

9,5

Apartman Unka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Unka. Set in Metković in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Unka has a garden. Ubytovanie Apartman Unka sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Metković

9

Hotel Metković

Ubytovanie (Hotel) Hotel Metković. Located 2 km from the centre of Metković, Hotel Metković is situated on the main road, on the entrance to the city. Ubytovanie Hotel Metković sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Villa Neretva - Metković

8,8

Hotel Villa Neretva - Metković

Ubytovanie (Hotel) Hotel Villa Neretva - Metković. Only 30 metres to the Neretva River, Hotel Villa Neretva - Metković is set 1.5 km from Opuzen and 6 km from Metković. Ubytovanie Hotel Villa Neretva - Metković sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel MB

8,7

Hotel MB

Ubytovanie (Hotel) Hotel MB. Hotel MB is located in Metković, only 50 metres from the Neretva River. Ubytovanie Hotel MB sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Narenta

8,7

Hotel Narenta

Ubytovanie (Hotel) Hotel Narenta. Hotel Dalmacija sa nachádza sa v obci Metković v regióne Dubrovnik-Neretva, 17 km od mesta Medžugorie. Môže sa pochváliť terasou a výhľadom na rieku. Ubytovanie Hotel Narenta sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Narona

8,2

Hotel Narona

Ubytovanie (Hotel) Hotel Narona. Hotel Narona is located in the centre of Metković, near the Neretva River. Ubytovanie Hotel Narona sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Klementina

Villa Klementina

Ubytovanie (Apartmán) Villa Klementina. Located in Metković, Villa Klementina provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Klementina sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

River-view studio perfect for travelers

River-view studio perfect for travelers

Ubytovanie (Apartmán) River-view studio perfect for travelers. River-view studio perfect for travelers is situated in Metković. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie River-view studio perfect for travelers sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Metkovic

Two-Bedroom Apartment in Metkovic

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Metkovic. Two-Bedroom Apartment in Metkovic is situated in Metković. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Metkovic sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Five-Bedroom Holiday Home in Metkovic

Five-Bedroom Holiday Home in Metkovic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Five-Bedroom Holiday Home in Metkovic. Set in Metković, Five-Bedroom Holiday Home in Metkovic offers a private pool. Ubytovanie Five-Bedroom Holiday Home in Metkovic sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 320 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Metkovic

Four-Bedroom Holiday Home in Metkovic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Metkovic. Set in Metković, Four-Bedroom Holiday Home in Metkovic offers accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Metkovic sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 366 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Metkovic

Two-Bedroom Apartment in Metkovic

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Metkovic. Situated in Metković, Two-Bedroom Apartment in Metkovic provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Metkovic sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)