Hľadať

Ubytovanie

Apartments Mobine Apartmány

Mobine 22, 20350 Metković, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mobine. Set in Metković, 23 km from Neum, Apartments Mobine offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Mobine sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Mobine

A bicycle rental service is available at Apartments Mobine. The nearest airport is Dubrovnik, 106 km from Apartments Mobine, and the property offers a paid airport shuttle service. A microwave, a fridge and oven are also featured, as well as a kettle. Set in Metković, 23 km from Neum, Apartments Mobine offers a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Međugorje is 30 km from the accommodation, while Mostar is 47 km away. Each unit comes with a patio, a fully equipped kitchen with a dishwasher, a seating area with a sofa, a flat-screen TV, a washing machine, and a private bathroom with shower and a hairdryer.

Vybavenie ubytovania Apartments Mobine

 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Kanoistika Mimo ubytovania
 • Windsurfing Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Tenisový kurt Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Expresný check-in/check-out
 • Denné upratovanie
 • Trezor
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Izba pre alergikov
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Metković

Boutique rooms Kican

10

Boutique rooms Kican

Ubytovanie (Bed and breakfast) Boutique rooms Kican. Located in Metković, 37 km from Korčula, Boutique rooms Kican provides a bar and free WiFi. Ubytovanie Boutique rooms Kican sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Neretva Valley Apartments

10

Neretva Valley Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Neretva Valley Apartments. Located in Metković, 31 km from Neum, Neretva Valley Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Neretva Valley Apartments sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Galov

10

Apartman Galov

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Galov. Situated in Metković, Apartman Galov offers accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 27 km from Međugorje. Ubytovanie Apartman Galov sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Krstičević

9,9

Apartman Krstičević

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Krstičević. Apartman Krstičević is located in Metković and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Krstičević sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boutique Hostel Livia

9,9

Boutique Hostel Livia

Ubytovanie (Hostel) Boutique Hostel Livia. Set in Metković, Boutique Hostel Livia features a shared lounge. Ubytovanie Boutique Hostel Livia sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Arenta Apartments

9,8

Arenta Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Arenta Apartments. Set in Metković, 32 km from Neum, Arenta Apartments offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Arenta Apartments sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Unka

9,5

Apartman Unka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Unka. Set in Metković in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Unka has a garden. Ubytovanie Apartman Unka sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Old Stone Villa by Neretva River

9

Apartment in Old Stone Villa by Neretva River

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Old Stone Villa by Neretva River. Apartment in Old Stone Villa by Neretva River is located in Metković. The air-conditioned accommodation is 43 km from Korčula. Ubytovanie Apartment in Old Stone Villa by Neretva River sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Metković

9

Hotel Metković

Ubytovanie (Hotel) Hotel Metković. Located 2 km from the centre of Metković, Hotel Metković is situated on the main road, on the entrance to the city. Ubytovanie Hotel Metković sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Villa Neretva - Metković

8,8

Hotel Villa Neretva - Metković

Ubytovanie (Hotel) Hotel Villa Neretva - Metković. Only 30 metres to the Neretva River, Hotel Villa Neretva - Metković is set 1.5 km from Opuzen and 6 km from Metković. Ubytovanie Hotel Villa Neretva - Metković sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel MB

8,7

Hotel MB

Ubytovanie (Hotel) Hotel MB. Hotel MB is located in Metković, only 50 metres from the Neretva River. Ubytovanie Hotel MB sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Narenta

8,7

Hotel Narenta

Ubytovanie (Hotel) Hotel Narenta. Hotel Dalmacija sa nachádza sa v obci Metković v regióne Dubrovnik-Neretva, 17 km od mesta Medžugorie. Môže sa pochváliť terasou a výhľadom na rieku. Ubytovanie Hotel Narenta sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Narona

8,2

Hotel Narona

Ubytovanie (Hotel) Hotel Narona. Hotel Narona is located in the centre of Metković, near the Neretva River. Ubytovanie Hotel Narona sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Klementina

Villa Klementina

Ubytovanie (Apartmán) Villa Klementina. Located in Metković, Villa Klementina provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Klementina sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

River-view studio perfect for travelers

River-view studio perfect for travelers

Ubytovanie (Apartmán) River-view studio perfect for travelers. River-view studio perfect for travelers is situated in Metković. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie River-view studio perfect for travelers sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Dora

Apartmani Dora

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Dora. Situated in Metković, 33 km from Korčula, Apartmani Dora features a garden and free WiFi. A terrace is available for guests at the apartment to use. Ubytovanie Apartmani Dora sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Metkovic

Two-Bedroom Apartment in Metkovic

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Metkovic. Two-Bedroom Apartment in Metkovic is situated in Metković. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Metkovic sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Five-Bedroom Holiday Home in Metkovic

Five-Bedroom Holiday Home in Metkovic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Five-Bedroom Holiday Home in Metkovic. Set in Metković, Five-Bedroom Holiday Home in Metkovic offers a private pool. Ubytovanie Five-Bedroom Holiday Home in Metkovic sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 320 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Angie in the centre of Metkovic

Apartman Angie in the centre of Metkovic

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Angie in the centre of Metkovic. Set in Metković in the Dubrovnik-Neretva County region, Apartman Angie in the centre of Metkovic has a balcony and river views. Ubytovanie Apartman Angie in the centre of Metkovic sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník).

Four-Bedroom Holiday Home in Metkovic

Four-Bedroom Holiday Home in Metkovic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Metkovic. Set in Metković, Four-Bedroom Holiday Home in Metkovic offers accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Metkovic sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 366 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Metkovic

Two-Bedroom Apartment in Metkovic

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Metkovic. Situated in Metković, Two-Bedroom Apartment in Metkovic provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Metkovic sa nachádza v meste Metković (Chorvátsko - Dubrovník). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)