Hľadať

Ubytovanie

Apartmany Lipno - Dvorecna Apartmány

Dvorecna 400, Loučovice, 382 76, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Lipno - Dvorecna. Located in Loučovice in the South Bohemia region, Apartmany Lipno - Dvorecna provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmany Lipno - Dvorecna sa nachádza v meste Loučovice (Česko - Juhočeský kraj).

Popis ubytovania Apartmany Lipno - Dvorecna

A fridge, an oven and stovetop are also provided, as well as a kettle. Apartmany Lipno - Dvorecna offers a children's playground. Located in Loučovice in the South Bohemia region, Apartmany Lipno - Dvorecna provides accommodation with free WiFi and free private parking. The apartment provides guests with a terrace, garden views, a seating area, satellite flat-screen TV, a fully equipped kitchenette with a dishwasher and a microwave, and a private bathroom with shower and free toiletries. Český Krumlov is 36 km from the accommodation, while Waldkirchen is 49 km away. There is a garden with a barbecue at this property and guests can go hiking and skiing nearby.

Iná ubytovanie v meste Loučovice

Apartmány HÁJOVNA Lipno

10

Apartmány HÁJOVNA Lipno

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány HÁJOVNA Lipno. Offering free WiFi and garden views, Apartmány HÁJOVNA Lipno is an accommodation located in Loučovice. Ubytovanie Apartmány HÁJOVNA Lipno sa nachádza v meste Loučovice (Česko - Juhočeský kraj).

Apartman Maria

9,6

Apartman Maria

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Maria. Situated in Loučovice, Apartman Maria features accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views and is 19 km from Bad Leonfelden. Ubytovanie Apartman Maria sa nachádza v meste Loučovice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartman Maria má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Maria momentálne evidujeme 30 recenzií.

Na samotě u lesa

9,3

Na samotě u lesa

Ubytovanie (Apartmány) Na samotě u lesa. Located in Loučovice, 43 km from České Budějovice, Na samotě u lesa provides a garden and free WiFi. There is also a microwave, fridge and a kettle. Ubytovanie Na samotě u lesa sa nachádza v meste Loučovice (Česko - Juhočeský kraj).

Apartmán Dvorečná

9,1

Apartmán Dvorečná

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Dvorečná. Toto ubytovanie s priestrannou záhradou s rybníkom a grilom sa nachádza v Loučoviciach a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmán Dvorečná sa nachádza v meste Loučovice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartmán Dvorečná má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartmán Dvorečná momentálne evidujeme 63 recenzií.

Chata Dvorečná

9

Chata Dvorečná

Ubytovanie (Horská chata) Chata Dvorečná. Situated in Loučovice, Chata Dvorečná features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and an ATM. Ubytovanie Chata Dvorečná sa nachádza v meste Loučovice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Chata Dvorečná má celkové hodnotenie 9. Pre Horská chata Chata Dvorečná momentálne evidujeme 45 recenzií.

Pension Pod Lipou

8,8

Pension Pod Lipou

Ubytovanie (Penzión) Pension Pod Lipou. Penzión Pod Lipou sa nachádza v obci Loučovice, má reštauráciu s ponukou jedál českej kuchyne a bar s biliardovým stolom. Ubytovanie Pension Pod Lipou sa nachádza v meste Loučovice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Pension Pod Lipou má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Pension Pod Lipou momentálne evidujeme 70 recenzií.

Hotel Kilian

8

Hotel Kilian

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kilian. Hotel Kilian sa nachádza v Juhočeskom kraji. Ponúka súkromný tenisový kurt a bar s tanečným parketom so svetelnými efektmi. Ubytovanie Hotel Kilian sa nachádza v meste Loučovice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Hotel Kilian má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Kilian momentálne evidujeme 174 recenzií.

Chalupa ANNA u jezera LIPNO

Chalupa ANNA u jezera LIPNO

Ubytovanie (Penzión) Chalupa ANNA u jezera LIPNO. Chalupa ANNA u jezera LIPNO in Loučovice has a garden and a terrace. Ubytovanie Chalupa ANNA u jezera LIPNO sa nachádza v meste Loučovice (Česko - Juhočeský kraj).

Apartmán

Apartmán

Ubytovanie (Chata v prírode) Apartmán. Offering river views, Apartmán in Loučovice offers accommodation and a garden. Ubytovanie Apartmán sa nachádza v meste Loučovice (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Chata v prírode Apartmán nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.