Hľadať

Ubytovanie

Na samotě u lesa Apartmány

Loučovice 256, Loučovice, 382 76, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Na samotě u lesa. Located in Loučovice, 43 km from České Budějovice, Na samotě u lesa provides a garden and free WiFi. There is also a microwave, fridge and a kettle. Ubytovanie Na samotě u lesa sa nachádza v meste Loučovice (Česko - Juhočeský kraj).

Popis ubytovania Na samotě u lesa

Located in Loučovice, 43 km from České Budějovice, Na samotě u lesa provides a garden and free WiFi. Linz is 35 km from the accommodation, while Český Krumlov is 22 km away. The apartment offers a terrace. A barbecue is available on site and hiking can be enjoyed within close proximity of Na samotě u lesa. There is also a microwave, fridge and a kettle.

Iná ubytovanie v meste Loučovice

Apartmány HÁJOVNA Lipno

10

Apartmány HÁJOVNA Lipno

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány HÁJOVNA Lipno. Offering free WiFi and garden views, Apartmány HÁJOVNA Lipno is an accommodation located in Loučovice. Ubytovanie Apartmány HÁJOVNA Lipno sa nachádza v meste Loučovice (Česko - Juhočeský kraj).

Apartmany Lipno - Dvorecna

10

Apartmany Lipno - Dvorecna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Lipno - Dvorecna. Located in Loučovice in the South Bohemia region, Apartmany Lipno - Dvorecna provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmany Lipno - Dvorecna sa nachádza v meste Loučovice (Česko - Juhočeský kraj).

Čertovy proudy

10

Čertovy proudy

Ubytovanie (Apartmány) Čertovy proudy. Čertovy proudy is located in Loučovice. The accommodation is 42 km from České Budějovice. Ubytovanie Čertovy proudy sa nachádza v meste Loučovice (Česko - Juhočeský kraj).

Apartman Maria

9,6

Apartman Maria

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Maria. Situated in Loučovice, Apartman Maria features accommodation with a balcony and free WiFi. The property has city views and is 19 km from Bad Leonfelden. Ubytovanie Apartman Maria sa nachádza v meste Loučovice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartman Maria má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartman Maria momentálne evidujeme 30 recenzií.

Apartmán Dvorečná

9,1

Apartmán Dvorečná

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Dvorečná. Toto ubytovanie s priestrannou záhradou s rybníkom a grilom sa nachádza v Loučoviciach a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartmán Dvorečná sa nachádza v meste Loučovice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Apartmán Dvorečná má celkové hodnotenie 9,1. Pre Apartmán Apartmán Dvorečná momentálne evidujeme 63 recenzií.

Chata Dvorečná

9

Chata Dvorečná

Ubytovanie (Horská chata) Chata Dvorečná. Situated in Loučovice, Chata Dvorečná features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and an ATM. Ubytovanie Chata Dvorečná sa nachádza v meste Loučovice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Chata Dvorečná má celkové hodnotenie 9. Pre Horská chata Chata Dvorečná momentálne evidujeme 45 recenzií.

Pension Pod Lipou

8,8

Pension Pod Lipou

Ubytovanie (Penzión) Pension Pod Lipou. Penzión Pod Lipou sa nachádza v obci Loučovice, má reštauráciu s ponukou jedál českej kuchyne a bar s biliardovým stolom. Ubytovanie Pension Pod Lipou sa nachádza v meste Loučovice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Pension Pod Lipou má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Pension Pod Lipou momentálne evidujeme 70 recenzií.

Hotel Kilian

8

Hotel Kilian

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kilian. Hotel Kilian sa nachádza v Juhočeskom kraji. Ponúka súkromný tenisový kurt a bar s tanečným parketom so svetelnými efektmi. Ubytovanie Hotel Kilian sa nachádza v meste Loučovice (Česká republika - Juhočeský kraj). Ubytovanie Hotel Kilian má celkové hodnotenie 8. Pre Hotel Hotel Kilian momentálne evidujeme 174 recenzií.

Chalupa ANNA u jezera LIPNO

Chalupa ANNA u jezera LIPNO

Ubytovanie (Penzión) Chalupa ANNA u jezera LIPNO. Chalupa ANNA u jezera LIPNO in Loučovice has a garden and a terrace. Ubytovanie Chalupa ANNA u jezera LIPNO sa nachádza v meste Loučovice (Česko - Juhočeský kraj).

Apartmán

Apartmán

Ubytovanie (Chata v prírode) Apartmán. Offering river views, Apartmán in Loučovice offers accommodation and a garden. Ubytovanie Apartmán sa nachádza v meste Loučovice (Česká republika - Juhočeský kraj). Pre Chata v prírode Apartmán nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.