Hľadať

Ubytovanie

Apartment Ana.1 Apartmán

22213 Pirovac, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana.1. Apartment Ana.1 is a beachfront property located in Pirovac, 700 metres from Starine Beach and 700 metres from Miran Beach. Ubytovanie Apartment Ana.1 sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Popis ubytovania Apartment Ana.1

The air-conditioned accommodation is 300 metres from Lolic Beach, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. 1 is a beachfront property located in Pirovac, 700 metres from Starine Beach and 700 metres from Miran Beach. Apartment Ana. The apartment features 2 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a microwave and a fridge, a washing machine, and 1 bathroom with a shower. The nearest airport is Zadar Airport, 50 km from the apartment.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartment Ana.1

 • Súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná). Môže byť spoplatnené.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Jedálenský stôl
 • Kávovar
 • Sporák
 • Rúra
 • Kuchynský riad
 • Práčka
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Sušič vlasov
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Jedálenský priestor
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch
 • Na pláži
 • Terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Pláž
 • Súkromný byt v budove
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia

Iná ubytovanie v meste Pirovac

Stein Haus

10

Stein Haus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stein Haus. Set in Pirovac, 400 metres from Starine Beach, Stein Haus offers a living room with a flat-screen TV. Ubytovanie Stein Haus sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Mobile Homes Krko Pirovac

10

Mobile Homes Krko Pirovac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mobile Homes Krko Pirovac. Ubytovanie Mobile Homes Krko Pirovac sa nachádza 1,1 km od pláže Lolič a 1,7 km od pláže Miran. Ubytovanie Mobile Homes Krko Pirovac sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Mare

9,9

Apartmani Mare

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mare. Situated in Pirovac in the Sibenik-Knin County region and Lolic Beach reachable within 350 metres, Apartmani Mare features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartmani Mare sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Matija i Bartol

9,9

Matija i Bartol

Ubytovanie (Apartmány) Matija i Bartol. Situated in Pirovac in the Sibenik-Knin County region and Lolic Beach reachable within 350 metres, Matija i Bartol features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Matija i Bartol sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman FOX

9,9

Apartman FOX

Ubytovanie (Apartmán) Apartman FOX. Apartmán FOX sa nachádza 49 km od Zadaru a ponúka ubytovanie v obci Pirovac. Šibenik je vzdialený 20 km. Na mieste nájdete bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartman FOX sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Zagrebacka 78

9,9

Apartment Zagrebacka 78

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zagrebacka 78. Apartment Zagrebacka 78 is set in Pirovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Zagrebacka 78 sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Smoljic Pirovac

9,9

Apartments Smoljic Pirovac

Ubytovanie (Privát) Apartments Smoljic Pirovac. Apartmány Smoljic Pirovac sa nachádzajú v obci Pirovac a ponúkajú ubytovanie s TV s plochou obrazovkou a kuchyňou. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Smoljic Pirovac sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani AB

9,9

Apartmani AB

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani AB. Situated in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, with Lolic Beach and Starine Beach nearby, Apartmani AB features accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartmani AB sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Petrović

9,9

Apartments Petrović

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Petrović. Apartments Petrović sa nachádza v obci Pirovac, 450 metrov od pláže Lolić a 500 metrov od pláže Starine. Je klimatizovaný a patrí k nemu záhrada. Ubytovanie Apartments Petrović sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Zara

9,8

Apartments Zara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zara. Located in Pirovac, 140 metres from the beach on the Adriatic Sea, Apartments Zara offers spacious terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartments Zara sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Authentic Camping Dalmatia

9,8

Authentic Camping Dalmatia

Ubytovanie (Kemping) Authentic Camping Dalmatia. Kemping Authentic Camping Dalmatia poskytuje ubytovanie v meste Pirovac a ponúka hosťom zariadenia na vodné športy a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Authentic Camping Dalmatia sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Villa Punta Royal

9,8

Apartments Villa Punta Royal

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Punta Royal. Apartmány Villa Punta Royal so slnečnou terasou a výhľadom na more sa nachádzajú uprostred stredomorskej záhrady priamo na pobreží v dedinke Pirovac. Ubytovanie Apartments Villa Punta Royal sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Rosanda 508

9,8

Apartments Rosanda 508

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rosanda 508. Set in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, with Starine Beach and Lolic Beach nearby, Apartments Rosanda 508 offers accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments Rosanda 508 sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Pirovac

9,8

Apartments Pirovac

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Pirovac. Apartmány Pirovac ponúkajú možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v obci Pirovac a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Zadar je vzdialený 48 km. Ubytovanie Apartments Pirovac sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Luxury Apartments Vučinić Pirovac

9,8

Luxury Apartments Vučinić Pirovac

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartments Vučinić Pirovac. Luxury Apartments Vučinić Pirovac sa nachádza v letovisku Pirovac, 24 km od Biogradu na Moru. Ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Luxury Apartments Vučinić Pirovac sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Mara

9,8

Apartments Mara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mara. Apartments Mara offers accommodation in Pirovac, 46 km from Zadar and 22 km from Šibenik. The property boasts views of the sea is 13 km from Vodice. Ubytovanie Apartments Mara sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Maša

9,8

Apartment Maša

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Maša. Apartmán Maša sa nachádza v meste Pirovac hneď pri mori. Ponúka bezplatné Wi-Fi a parkovanie zdarma. Ubytovanie Apartment Maša sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments More

9,8

Apartments More

Ubytovanie (Apartmány) Apartments More. Set in Pirovac in the Sibenik-Knin County region and Lolic Beach reachable within a few steps, Apartments More offers accommodation with free WiFi, a... Ubytovanie Apartments More sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Sljuka

9,8

Apartments Sljuka

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartments Sljuka. Apartmány Sljuka sa nachádzajú v letovisku Pirovac a ponúkajú ubytovanie s patiom alebo balkónom, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj... Ubytovanie Apartments Sljuka sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Divino Afflante

9,8

Villa Divino Afflante

Ubytovanie (Vila) Villa Divino Afflante. Located in Pirovac, Villa Divino Afflante provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Divino Afflante sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

MA-LO 1

9,7

MA-LO 1

Ubytovanie (Apartmán) MA-LO 1. Located in Pirovac, within 1 km of Miran Beach, MA-LO 1 offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie MA-LO 1 sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartman Rosa

9,7

Apartman Rosa

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Rosa. Featuring a balcony with garden views, a garden and a terrace, Apartman Rosa can be found in Pirovac, close to Miran Beach and less than 1 km from Starine... Ubytovanie Apartman Rosa sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

MIDAVkl

9,7

MIDAVkl

Ubytovanie (Apartmán) MIDAVkl. Boasting a terrace with sea views, a garden and barbecue facilities, MIDAVkl can be found in Pirovac, close to Lolic Beach and 1.3 km from Miran Beach. Ubytovanie MIDAVkl sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Pinus

9,6

Apartments Pinus

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Pinus. Set in Pirovac, 750 metres from Starine Beach and 1.2 km from Lolic Beach, Apartments Pinus offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartments Pinus sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments by the sea Pirovac, Sibenik - 15659

9,6

Apartments by the sea Pirovac, Sibenik - 15659

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Pirovac, Sibenik - 15659. Apartments by the sea Pirovac, Sibenik - 15659 features a terrace and is situated in Pirovac, within just 600 metres of Starine Beach and 650 metres of... Ubytovanie Apartments by the sea Pirovac, Sibenik - 15659 sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa A

9,6

Villa A

Ubytovanie (Apartmány) Villa A. Klimatizovaná vila A sa nachádza v obci Pirovac, 47 km od Zadaru. Ubytovať sa tu môžete spolu so svojimi domácimi miláčikmi. Ubytovanie Villa A sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments La Mirage

9,6

Apartments La Mirage

Ubytovanie (Apartmány) Apartments La Mirage. Apartmány La Mirage sa nachádzajú v meste Pirovac, 47 km od Zadaru. Počas pobytu môžete zadarmo využívať bicykle aj Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments La Mirage sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Mime

9,6

Apartments Mime

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mime. Situated in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, with Starine Beach and Lolic Beach nearby, Apartments Mime features accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments Mime sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Klaric

9,6

Apartments Klaric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Klaric. Apartmány Klaric sa nachádzajú v pokojnej časti letoviska Pirovac v blízkosti ostrova Murter. Ubytovanie Apartments Klaric sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Lolić

9,6

Apartments Lolić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lolić. Apartmány Lolić sa nachádzajú v obci Pirovac a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovacie jednotky majú kuchyňu a patio. Ubytovanie Apartments Lolić sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Gambera

9,6

Villa Gambera

Ubytovanie (Apartmány) Villa Gambera. Villa Gambera sa nachádza v obci Pirovac v Šibenicko-kninskej župe, 200 metrov od pláže Lolic. Ubytovanie Villa Gambera sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Pirka

9,5

Apartments Pirka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pirka. Ubytovanie Apartments Pirka sa nachádza v obci Pirovac. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Ubytovanie Apartments Pirka sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Julia

9,5

Apartment Julia

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Julia. Apartmán Julia sa nachádza v mete Pirovac, 48 km od Zadaru a 20 km od Šibenika. Má bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu. Ubytovanie Apartment Julia sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Pansion Rade

9,5

Pansion Rade

Ubytovanie (Penzión) Pansion Rade. Ubytovanie Pansion Rade sa nachádza len pár krokov od mora a približne 1,5 km od centra mesta Pirovac. Ubytovanie Pansion Rade sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Villa Neptun

9,5

Apartment Villa Neptun

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Villa Neptun. Ubytovacie zariadenie Apartment Villa Neptun sa nachádza 200 metrov od pláže Lolić a ponúka záhradu, terasu a klimatizované ubytovanie s balkónom a... Ubytovanie Apartment Villa Neptun sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Antea & Magdalena

9,5

Apartments Antea & Magdalena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Antea & Magdalena. Apartmány Antea & Magdalena sa nachádzajú v Pirovac v Šibenicko-kninskom kraji, 49 km od Zadaru. Ponúkajú gril a výhľad na more. Šibenik je vzdialený 19... Ubytovanie Apartments Antea & Magdalena sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment

9,4

Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Apartment. Located in Pirovac and only 450 metres from Lolic Beach, Apartment provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Snjezana

9,4

Apartments Snjezana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Snjezana. Set in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, with Lolic Beach and Starine Beach nearby, Apartments Snjezana offers accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments Snjezana sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Guest House Comfort Kleine Hexe

9,4

Guest House Comfort Kleine Hexe

Ubytovanie (Penzión) Guest House Comfort Kleine Hexe. Guest House Comfort Kleine Hexe s výhľadom na pláž v obci Pirovac ponúka terasu a Wi-Fi. Ubytovanie Guest House Comfort Kleine Hexe sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Dva Plus Dva

9,4

Apartment Dva Plus Dva

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dva Plus Dva. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Dva Plus Dva is located in Pirovac, just 300 metres from Lolic Beach. Ubytovanie Apartment Dva Plus Dva sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Inside Summer

9,4

Apartments Inside Summer

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Inside Summer. Apartmány Inside Summer sa nachádzajú v obci Pirovac, 200 metrov od pláže Lolić a 500 metrov od pláže Starine. Ubytovanie Apartments Inside Summer sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Sara

9,4

Apartment Sara

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sara. Hoci sa tento apartmán nachádza na pokojnom mieste pozdĺž nábrežia dedinky Pirovac, od mora ho delí iba pár krokov. Ubytovanie Apartment Sara sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Villa Kolar

9,4

Villa Kolar

Ubytovanie (Apartmány) Villa Kolar. Vila Kolar sa nachádza v dedinke Pirovac. V klimatizovaných ubytovacích jednotkách s parketovými podlahami je k dispozícii súkromná kúpeľňa, TV s plochou... Ubytovanie Villa Kolar sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Zoran

9,3

Apartments Zoran

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zoran. Ubytovacie zariadenie Apartments Zoran sa nachádza v obci Pirovac v Šibenicko-kninskej župe, 300 metrov od pláže Starine. Ubytovanie Apartments Zoran sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartmani Lavanda Pirovac

9,3

Apartmani Lavanda Pirovac

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Lavanda Pirovac. Located in Pirovac in the Sibenik-Knin County region, with Starine Beach and Lolic Beach nearby, Apartmani Lavanda Pirovac provides accommodation with free... Ubytovanie Apartmani Lavanda Pirovac sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartments Senjanin

9,3

Apartments Senjanin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Senjanin. Set in Pirovac, 26 km from Biograd na Moru, Apartments Senjanin offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartments Senjanin sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).

Apartment Perla

9,3

Apartment Perla

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Perla. Klimatizovaný apartmán Perla s terasou sa nachádza v letovisku Pirovac. Zadar je odtiaľto vzdialený 48 km. Ubytovanie Apartment Perla sa nachádza v meste Pirovac (Chorvátsko - Šibeník-Knin).