Hľadať

Ubytovanie

Apartment Ana.2 Apartmán

23450 Anić, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana.2. Located in Anić in the Zadar County region, Apartment Ana.2 has a terrace and pool views. Ubytovanie Apartment Ana.2 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Popis ubytovania Apartment Ana.2

Located in Anić in the Zadar County region, Apartment Ana. The apartment features 2 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a microwave and a fridge, a washing machine, and 1 bathroom with a shower. Zadar is 46 km from the apartment, while Biograd na Moru is 43 km away. 2 has a terrace and pool views. If you would like to discover the area, cycling is possible in the surroundings. The accommodation is 42 km from Bibinje, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. 2. The nearest airport is Zadar Airport, 41 km from Apartment Ana.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • 1 bazén

Vybavenie ubytovania Apartment Ana.2

 • Súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná). Môže byť spoplatnené.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kávovar
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Práčka
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Jedálenský priestor
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Celá ubytovacia jednotka umiestnená na prízemí
 • Terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Bazén
 • Vonkajší bazén (sezónne otvorený)
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Kanoistika
 • Súkromný byt v budove
 • Výhľad na bazén
 • Výhľad na more
 • Práčovňa
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov

Iná ubytovanie v meste Obrovac

House Danica

10

House Danica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Danica. Ubytovacie zariadenie House Danica sa nachádza pri pláži v meste Obrovac v Zadarskej župe a má terasu a záhradu. Ubytovanie House Danica sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Tereza

10

Tereza

Ubytovanie (Apartmány) Tereza. Ubytovacie zariadenie Tereza sa nachádza v meste Obrovac. Ponúka bezplatné bicykle, reštauráciu a bowlingovú dráhu. Ubytovanie Tereza sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartman Ana

9,7

Apartman Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Ana. Ubytovacie zariadenie Apartman Ana sa nachádza v meste Obrovac v Zadarskej župe a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartman Ana sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday home Oma

9,6

Holiday home Oma

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Oma. Dovolenkový dom Holiday home Oma sa nachádza v letovisku Obrovac. V tomto dovolenkovom dome na pláži je k dispozícii balkón. Ubytovanie Holiday home Oma sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Villa Punta Blava in Crna Punta

9,6

Villa Punta Blava in Crna Punta

Ubytovanie (Apartmány) Villa Punta Blava in Crna Punta. Vila Punta Blava in Crna Punta sa nachádza na pláži a ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v meste Obrovac. K dispozícii je klimatizácia. Ubytovanie Villa Punta Blava in Crna Punta sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Villa Marija

9,6

Villa Marija

Ubytovanie (Vila) Villa Marija. Located in Kruševo, Villa Marija provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Villa Marija sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Paulin

9,4

Holiday Home Paulin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Paulin. Dovolenkový dom Paulin sa nachádza v obci Obrovac a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi, ako aj záhradu a terasu. Ubytovanie Holiday Home Paulin sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Micanovi Dvori Mobile Home Village Zrmanja

9,3

Micanovi Dvori Mobile Home Village Zrmanja

Ubytovanie (Dovolenkový park) Micanovi Dvori Mobile Home Village Zrmanja. Ubytovacie zariadenie Micanovi Dvori Mobile Home Village Zrmanja s výhľadom na horu Velebit sa nachádza v Prírodnom parku Velebit v blízkosti obce Obrovac. Ubytovanie Micanovi Dvori Mobile Home Village Zrmanja sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Matal

9,3

Apartment Matal

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Matal. Situated in Podorjak in the Zadar County region, Apartment Matal features a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 41 km from Bibinje. Ubytovanie Apartment Matal sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Duje Ribnica

9,3

Apartments Duje Ribnica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Duje Ribnica. Apartmány Duje Ribnica sa nachádzajú v meste Obrovac, 43 km od letoviska Bibinje a ponúkajú reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Duje Ribnica sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Palma.5

9

Holiday Home Palma.5

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Palma.5. Situated in Anić in the Zadar County region, Holiday Home Palma.5 has a terrace. Ubytovanie Holiday Home Palma.5 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

River huts Zrmanja

9

River huts Zrmanja

Ubytovanie (Chata v prírode) River huts Zrmanja. Chatky pri rieke Zrmanja sa nachádzajú v meste Obrovac v Zadarskom regióne. Ponúkajú gril a výhľad na rieku. Zadar je vzdialený 44 km od chatiek. Ubytovanie River huts Zrmanja sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

DaMa

8,6

DaMa

Ubytovanie (Apartmány) DaMa. Ubytovacie zariadenie DaMa sa nachádza v meste Obrovac a ponúka bezplatné Wi-Fi a prístup na záhradu s grilom. Izby majú terasu. Ubytovanie DaMa sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Tisno

8,5

Apartments Tisno

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tisno. Apartmány Tisno sa nachádzajú priamo pri mori v obci Kruševo a ponúkajú vonkajší bazén i reštauráciu s terasou s výhľadom na more. Ubytovanie Apartments Tisno sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartman M

8,5

Apartman M

Ubytovanie (Apartmán) Apartman M. Apartman M s balkónom a klimatizáciou sa nachádza v letovisku Obrovac v Zadarskej župe, 48 km od Zadaru. Ubytovanie Apartman M sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Buffet M Apartments and Rooms Obrovac

8

Buffet M Apartments and Rooms Obrovac

Ubytovanie (Hostel) Buffet M Apartments and Rooms Obrovac. Ubytovacie zariadenie Buffet M Apartments and Rooms Obrovac sa nachádza v obci Obrovac a ponúka hosťom bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Buffet M Apartments and Rooms Obrovac sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Andabak - Crna Punta

5,4

Apartment Andabak - Crna Punta

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Andabak - Crna Punta. Ubytovanie Apartment Andabak sa nachádza v letovisku Kruševo. K dispozícii je záhrada a terasa. Klimatizované ubytovanie je vzdialené 41 km od Bibinje. Ubytovanie Apartment Andabak - Crna Punta sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

RELAX in VILLA with POOL

RELAX in VILLA with POOL

Ubytovanie (Dovolenkový dom) RELAX in VILLA with POOL. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, RELAX in VILLA with POOL is situated in Obrovac. Ubytovanie RELAX in VILLA with POOL sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Obrovac I

Holiday Home Obrovac I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Obrovac I. Located in Obrovac, Holiday Home Obrovac I features accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Home Obrovac I sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Jasna

Apartment Jasna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jasna. Set in Anić in the Zadar County region, Apartment Jasna has a terrace. Ubytovanie Apartment Jasna sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Lucija.2

Apartment Lucija.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucija.2. Apartment Lucija.2 is set in Anić. The air-conditioned accommodation is 43 km from Bibinje, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartment Lucija.2 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Dragica.1

Apartment Dragica.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dragica.1. Set in Podorjak in the Zadar County region, Apartment Dragica.1 has a terrace. The air-conditioned accommodation is 39 km from Bibinje. Ubytovanie Apartment Dragica.1 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Daria.1

Apartment Daria.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Daria.1. Set in Anić in the Zadar County region, Apartment Daria.1 features a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 43 km from Bibinje. Ubytovanie Apartment Daria.1 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Ika.2

Apartment Ika.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ika.2. Apartment Ika.2 is located in Anić. The accommodation is 43 km from Bibinje, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Apartment Ika.2 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Marijana

Apartment Marijana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marijana. Located in Gornji Karin in the Zadar County region, Apartment Marijana has a terrace. Ubytovanie Apartment Marijana sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Mia

Holiday Home Mia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mia. Set in Anić in the Zadar County region, Holiday Home Mia features a balcony and sea views. Ubytovanie Holiday Home Mia sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Palma.2

Holiday Home Palma.2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Palma.2. Situated in Anić in the Zadar County region, Holiday Home Palma.2 features a terrace and sea views. Ubytovanie Holiday Home Palma.2 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Ivan

Holiday Home Ivan

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ivan. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Ivan is situated in Obrovac. Ubytovanie Holiday Home Ivan sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Ivana

Holiday Home Ivana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ivana. Located in Podorjak in the Zadar County region, Holiday Home Ivana has a terrace. Ubytovanie Holiday Home Ivana sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Villa Ana

Holiday Home Villa Ana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Villa Ana. Set in Kruševo, Holiday Home Villa Ana offers a private pool. Ubytovanie Holiday Home Villa Ana sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Mia-2

Apartment Mia-2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mia-2. Located in Obrovac in the Zadar County region, Apartment Mia-2 has a terrace. Ubytovanie Apartment Mia-2 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

SaltyRiver /slana-rijeka/ guest house

SaltyRiver /slana-rijeka/ guest house

Ubytovanie (Vila) SaltyRiver /slana-rijeka/ guest house. Set in Obrovac in the Zadar County region, SaltyRiver /slana-rijeka/ guest house has a balcony and garden views. Ubytovanie SaltyRiver /slana-rijeka/ guest house sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Dinko

Holiday Home Dinko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Dinko. Situated in Obrovac in the Zadar County region, Holiday Home Dinko features a terrace and sea views. Ubytovanie Holiday Home Dinko sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Pešut.2

Apartment Pešut.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment PeÅ¡ut.2. Located in Anić in the Zadar County region, Apartment Pešut.2 features a terrace. Ubytovanie Apartment PeÅ¡ut.2 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Vacation Home Uni

Vacation Home Uni

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Vacation Home Uni. Ubytovanie Vacation Home Uni ponúka ubytovanie s výhľadom na rieku, tenisový kurt a terasu v meste Obrovac. Ubytovanie Vacation Home Uni sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Haus Matkovic 300S

Haus Matkovic 300S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Matkovic 300S. Boasting a garden, Haus Matkovic 300S offers accommodation in Rovanjska, 650 metres from Dzika Rovanijska Beach and 2.3 km from Divojačka Poljica. Ubytovanie Haus Matkovic 300S sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Ana-2

Holiday Home Ana-2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ana-2. Set in Obrovac in the Zadar County region, Holiday Home Ana-2 features a terrace. Ubytovanie Holiday Home Ana-2 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Ferienhaus Zadar 708S

Ferienhaus Zadar 708S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Zadar 708S. Located in Obrovac in the Zadar County region, Ferienhaus Zadar 708S has a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 43 km from Bibinje. Ubytovanie Ferienhaus Zadar 708S sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Amadea.2

Apartment Amadea.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Amadea.2. Set in Obrovac in the Zadar County region, Apartment Amadea.2 features a terrace. Ubytovanie Apartment Amadea.2 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Lucija.4

Apartment Lucija.4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucija.4. Apartment Lucija.4 is situated in Anić. The air-conditioned accommodation is 43 km from Bibinje, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie Apartment Lucija.4 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Lucija.1

Apartment Lucija.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucija.1. Set in Anić in the Zadar County region, Apartment Lucija.1 has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Lucija.1 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Villa Luka

Apartment Villa Luka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Villa Luka. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Apartment Villa Luka is located in Kruševo. Ubytovanie Apartment Villa Luka sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Daria.3

Apartment Daria.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Daria.3. Situated in Anić in the Zadar County region, Apartment Daria.3 features a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 43 km from Bibinje. Ubytovanie Apartment Daria.3 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartmani Tena, Crna Punta

Apartmani Tena, Crna Punta

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Tena, Crna Punta. Situated in Obrovac, Apartmani Tena, Crna Punta features accommodation with free WiFi and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Apartmani Tena, Crna Punta sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Pisak.3

Apartment Pisak.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pisak.3. Apartment Pisak.3 is set in Anić. The air-conditioned accommodation is 43 km from Bibinje, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Apartment Pisak.3 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Pisak.3

Apartment Pisak.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pisak.3. Set in Anić in the Zadar County region, Apartment Pisak.3 features a balcony and sea views. Ubytovanie Apartment Pisak.3 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Pisak.2

Apartment Pisak.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pisak.2. Situated in Anić in the Zadar County region, Apartment Pisak.2 features a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Pisak.2 sa nachádza v meste Obrovac (Chorvátsko - Zadar).