Hľadať

Ubytovanie

Apartment ANTON Apartmán

51264 Jadranovo, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment ANTON. Located 28 km from Opatija, Apartment ANTON offers accommodation in Jadranovo. Guests benefit from terrace. The unit is fitted with a kitchen. Ubytovanie Apartment ANTON sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Popis ubytovania Apartment ANTON

Guests benefit from terrace. The unit is fitted with a kitchen. Located 28 km from Opatija, Apartment ANTON offers accommodation in Jadranovo. The nearest airport is Rijeka Airport, 4 km from the property. Rijeka is 19 km from Apartment ANTON, while Rabac is 40 km away. Towels and bed linen are available in this self-catering accommodation. There is a private bathroom with a bath.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Apartment ANTON

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Kávovar
 • Sporák
 • Rúra
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Posteľná bielizeň
 • Uteráky
 • Vaňa
 • Súkromná kúpeľňa
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Terasa
 • Balkón
 • Čajová kanvica/kávovar

Iná ubytovanie v meste Jadranovo

Apartment MIRJAM

10

Apartment MIRJAM

Ubytovanie (Apartmán) Apartment MIRJAM. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Jadranovo, 27 km od Opatije. Naskytá sa z neho výhľad na more. Mesto Rijeka je vzdialené 17 km. Ubytovanie Apartment MIRJAM sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Jerčić

10

Apartments Jerčić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jerčić. Ubytovanie Apartments Jerčić sa nachádza v letovisku Jadranovo v Primorsko-goranskej župe, necelých 200 metrov od pláže Tunera. Ubytovanie Apartments Jerčić sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Gala

9,9

Apartment Gala

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gala. Set in Jadranovo, 300 metres from Vodna Beach and 350 metres from Plaža Havišće, Apartment Gala offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Gala sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Gigi

9,9

Apartment Gigi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gigi. Situated in Jadranovo, within 2.6 km of Kacjak Beach, Apartment Gigi offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Apartment Gigi sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Lux Apartment

9,9

Lux Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lux Apartment. Apartmán Lux Apartment sa nachádza pri pláži v letovisku Jadranovo a ponúka bezplatné Wi-Fi. V ubytovaní máte k dispozícii terasu. Ubytovanie Lux Apartment sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Jadranovo

9,9

Jadranovo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jadranovo. Set in Jadranovo in the Primorsko-Goranska županija region, the holiday home features a patio and garden views. Ubytovanie Jadranovo sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Villa Sunset

9,8

Villa Sunset

Ubytovanie (Vila) Villa Sunset. Ubytovacie zariadenieVilla Sunset sa nachádza v Jadranove. Hosťom ponúka vyhrievaný bazén s grilom a jedálňou pri bazéne. Ubytovanie Villa Sunset sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Mimi

9,8

Mimi

Ubytovanie (Apartmán) Mimi. Located in Jadranovo, just 450 metres from Vodna Beach, Mimi provides accommodation with free bikes, a garden, barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Mimi sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Ferienwohnung Marina

9,8

Ferienwohnung Marina

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Marina. Tento apartmán s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a terasou sa nachádza v Jadranove. K dispozícii máte balkón. Ubytovanie Ferienwohnung Marina sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartmani Nižić

9,8

Apartmani Nižić

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Nižić. Apartmani Nižić is located in Jadranovo and offers a garden and a terrace. The property features garden views and is 11 km from Crikvenica. Ubytovanie Apartmani Nižić sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Paula

9,8

Apartment Paula

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Paula. Apartmán Paula sa nachádza v letovisku Jadranovo a ponúka ubytovanie s vlastným bazénom. Tento apartmán má záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Paula sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Villa Pinia kuca za odmor s bazenom

9,8

Villa Pinia kuca za odmor s bazenom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Pinia kuca za odmor s bazenom. Dovolenkový dom Vila Pinia sa nachádza v letovisku Jadranovo. Ubytovanie Villa Pinia kuca za odmor s bazenom sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartmani Lea

9,8

Apartmani Lea

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Lea. Located in Jadranovo, 1.2 km from Plaža Havišće and 1. Ubytovanie Apartmani Lea sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Perhata ivice ricica 11f

9,8

Perhata ivice ricica 11f

Ubytovanie (Apartmán) Perhata ivice ricica 11f. Ubytovacie zariadenie Perhata ivice ricica 11f sa nachádza v meste Jadranovo v Prímorsko-gorskokotarskej župe a má balkón. Ubytovanie Perhata ivice ricica 11f sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Villa Dvojac

9,7

Villa Dvojac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Dvojac. Located in Jadranovo, 100 metres from Plaža Havišće and 550 metres from Plaza Trstena FKK, Villa Dvojac provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Villa Dvojac sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment "IN"

9,7

Apartment "IN"

Ubytovanie (Apartmán) Apartment "IN". Featuring garden views, Apartment "IN" provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 600 metres from Vodna Beach. Ubytovanie Apartment "IN" sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Villa Padre

9,7

Villa Padre

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Padre. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Padre is set in Jadranovo. Ubytovanie Villa Padre sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Nia Apartment

9,7

Nia Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Nia Apartment. Situated in Jadranovo, within 200 metres of Plaža Havišće and 500 metres of Vodna Beach, Nia Apartment offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Nia Apartment sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Villa Janja

9,7

Villa Janja

Ubytovanie (Apartmány) Villa Janja. Ubytovanie Villa Janja sa nachádza v meste Jadranovo a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu a gril. Mesto Opatija je vzdialené 28 km. Ubytovanie Villa Janja sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Kalanj

9,6

Apartments Kalanj

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Kalanj. Ubytovacie zariadenie Apartments Kalanj sa nachádza v letovisku Jadranovo a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Apartments Kalanj sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Vacation house Bianca

9,6

Vacation house Bianca

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation house Bianca. Set in Jadranovo, 350 metres from Jadranovo Beach and 700 metres from Tunera Beach, Vacation house Bianca offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Vacation house Bianca sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

villa sidro

9,6

villa sidro

Ubytovanie (Dovolenkový dom) villa sidro. Villa Sidro is a detached holiday home situated in Jadranovo in the Primorsko-Goranska županija Region and is 35 km from Opatija. Ubytovanie villa sidro sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Blue Zen apartment Jadranovo

9,6

Blue Zen apartment Jadranovo

Ubytovanie (Apartmán) Blue Zen apartment Jadranovo. Boasting garden views, Blue Zen apartment Jadranovo offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 600 metres from Plaža Havišće. Ubytovanie Blue Zen apartment Jadranovo sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Viva Jadranovo

9,6

Viva Jadranovo

Ubytovanie (Apartmány) Viva Jadranovo. Located in Jadranovo in the Primorsko-Goranska županija region, with Vodna Beach and Plaža Havišće nearby, Viva Jadranovo provides accommodation with free... Ubytovanie Viva Jadranovo sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Ratko

9,5

Apartments Ratko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ratko. Apartmány Ratko sa nachádzajú 28 km od mesta Opatija a ponúkajú ubytovanie v Jadranove. Rijeka je vzdialená 18 km. K dispozícii tu máte klimatizáciu. Ubytovanie Apartments Ratko sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Villa Americana

9,5

Apartments Villa Americana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Americana. Apartmány Villa Americana sa nachádzajú 500 metrov od centra mesta Jadranovo. Ubytovanie Apartments Villa Americana sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Rudy

9,5

Apartments Rudy

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rudy. Apartmány Rudy sa nachádzajú v obci Jadranovo a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a balkónom alebo... Ubytovanie Apartments Rudy sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartman Valentić

9,5

Apartman Valentić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Valentić. Apartmán Valentić plavi sa nachádza v letovisku Jadranovo a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Apartman Valentić sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Kopajtic

9,4

Apartment Kopajtic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Kopajtic. Apartmán Kopajtic sa nachádza v letovisku Jadranovo a ponúka bezplatné Wi-Fi, požičanie bicyklov zadarmo a gril. Ubytovanie Apartment Kopajtic sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Amazing apartment in Jadranovo with WiFi and 1 Bedrooms

9,4

Amazing apartment in Jadranovo with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Amazing apartment in Jadranovo with WiFi and 1 Bedrooms. Offering free WiFi and free private parking, Amazing apartment in Jadranovo with WiFi and 1 Bedrooms is located in Jadranovo, just 550 metres from... Ubytovanie Amazing apartment in Jadranovo with WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Havisce Cr

9,4

Apartment Havisce Cr

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Havisce Cr. Featuring sea views, Apartment Havisce Cr provides accommodation with barbecue facilities, around 100 metres from Plaža Havišće. Ubytovanie Apartment Havisce Cr sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartmani Anja

9,4

Apartmani Anja

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Anja. Situated in Jadranovo, within 500 metres of Tunera Beach and 750 metres of Jadranovo Beach, Apartmani Anja features accommodation with a garden and free... Ubytovanie Apartmani Anja sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Ivna app

9,4

Ivna app

Ubytovanie (Apartmán) Ivna app. Situated in Jadranovo, 100 metres from Plaža Havišće and 400 metres from Plaza Trstena FKK, Ivna app features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Ivna app sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

One-Bedroom Apartment in Jadranovo

9,4

One-Bedroom Apartment in Jadranovo

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Jadranovo. One-Bedroom Apartment in Jadranovo is located in Jadranovo. The air-conditioned accommodation is 39 km from Opatija. The apartment has a TV and 1 bedroom. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Jadranovo sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartmani Viktorija

9,4

Apartmani Viktorija

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Viktorija. Apartmány Viktorija sa nachádzajú v Jadranove, 27 km od Opatije. Svojim hosťom ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu. Ubytovanie Apartmani Viktorija sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartmani Mia

9,3

Apartmani Mia

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mia. Apartmány Mia sa nachádzajú v Jadranove v Primorsko-goranskej župe 200 metrov od pláže Jadranovo. Ubytovanie Apartmani Mia sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Studio Apartman Filipa

9,3

Studio Apartman Filipa

Ubytovanie (Apartmány) Studio Apartman Filipa. Ubytovacie zariadenie Studio Apartman Filipa sa nachádza v letovisku Jadranovo. Ubytovanie Studio Apartman Filipa sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Captain's promenade

9,3

Captain's promenade

Ubytovanie (Apartmán) Captain's promenade. Captain's promenade is located in Jadranovo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Captain's promenade sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

One-Bedroom Apartment in Jadranovo

9,3

One-Bedroom Apartment in Jadranovo

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Jadranovo. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Jadranovo sa nachádza v letovisku Jadranovo. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Jadranovo sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Dom

9,3

Apartment Dom

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dom. Apartment Dom features a balcony and is set in Jadranovo, within just 750 metres of Tunera Beach and less than 1 km of Vodna Beach. Ubytovanie Apartment Dom sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Lapis

9,3

Apartments Lapis

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lapis. Apartmány Lapis sa nachádzajú 500 metrov od pláže a 2 km od centra mesta Jadranovo. Ubytovanie Apartments Lapis sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Svjeta

9,3

Apartments Svjeta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Svjeta. Ubytovacie zariadenie Apartments Svjeta sa nachádza v Jadranove v Primorsko-goranskej župe, 200 metrov od pláže Vodna. Ubytovanie Apartments Svjeta sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Knežević

9,2

Apartments Knežević

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Knežević. Ubytovacie zariadenie Amartmány Knečević sa nachádza v letovisku Jadranovo, 350 metrov od mora. Ponúka ubytovanie v apartmánoch s terasou alebo balkónom. Ubytovanie Apartments Knežević sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment More

9,2

Apartment More

Ubytovanie (Apartmán) Apartment More. Set in Jadranovo, 300 metres from Tunera Beach and 450 metres from Jadranovo Beach, Apartment More offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Apartment More sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Eden

9,2

Apartments Eden

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Eden. Situated in Jadranovo in the Primorsko-Goranska županija region, with Vodna Beach and Plaža Havišće nearby, Apartments Eden features accommodation with... Ubytovanie Apartments Eden sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Jadranovo 14

9,2

Apartment Jadranovo 14

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jadranovo 14. Offering sea views, Apartment Jadranovo 14 is an accommodation located in Jadranovo, 300 metres from Plaza Trstena FKK and 500 metres from Tunera Beach. Ubytovanie Apartment Jadranovo 14 sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments with a swimming pool Jadranovo, Crikvenica - 5521

9,2

Apartments with a swimming pool Jadranovo, Crikvenica - 5521

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a swimming pool Jadranovo, Crikvenica - 5521. Situated in Jadranovo in the Primorsko-Goranska županija region, with Tunera Beach and Plaža Havišće nearby, Apartments with a swimming pool Jadranovo,... Ubytovanie Apartments with a swimming pool Jadranovo, Crikvenica - 5521 sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartmani Nikica Jadranovo

9,2

Apartmani Nikica Jadranovo

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Nikica Jadranovo. Situated in Jadranovo, 500 metres from Vodna Beach and 550 metres from Plaža Havišće, Apartmani Nikica Jadranovo features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartmani Nikica Jadranovo sa nachádza v meste Jadranovo (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).