Hľadať

Ubytovanie

Apartment Barica Apartmány

Smoljanac 78, 53231 Smoljanac, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Barica. Situated in Smoljanac, 28 km from Slunj, Apartment Barica features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Barica sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Popis ubytovania Apartment Barica

A barbecue and a terrace are available for guests at the apartment to use. There is a private bathroom with shower and a hairdryer in each unit, along with free toiletries. Featuring a kitchen with a microwave and a fridge, each unit also comes with a satellite flat-screen TV, ironing facilities, wardrobe and a seating area with a sofa. Situated in Smoljanac, 28 km from Slunj, Apartment Barica features a garden and free WiFi. Plitvička Jezera is 9 km from Apartment Barica, while Bihać is 28 km from the property.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartment Barica

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Televízne programy pre deti
 • Vonkajšie detské ihrisko
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Smoljanac

Apartment Filomena

9,7

Apartment Filomena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Filomena. Smoljanac 63 Apartment Filomena is located in Smoljanac and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Filomena sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Rosandić

9,6

Apartment Rosandić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rosandić. Set in Smoljanac, Apartment Rosandić offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Apartment Rosandić sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Mobile Homes Camping Plitvice

9,6

Mobile Homes Camping Plitvice

Ubytovanie (Kemping) Mobile Homes Camping Plitvice. Ubytovanie Mobile Homes Camping Plitvice sa nachádza v obci Plitvička Jezera. Ubytovanie Mobile Homes Camping Plitvice sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Charly's Apartment

9,5

Charly's Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Charly's Apartment. Ubytovanie Charly's Apartment sa nachádza v regióne Plitvické Jazerá, 11 km od vchodu 2 do Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Charly's Apartment sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Plitvice Rooms

9,5

Plitvice Rooms

Ubytovanie (Penzión) Plitvice Rooms. Penzión Plitvice Rooms sa nachádza v obci Smoljanac v licko-senjskej župe, 6 km od Plitvických jazier. Nájdete tu terasu s výhľadom na hory a reštauráciu. Ubytovanie Plitvice Rooms sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Nela

9,5

House Nela

Ubytovanie (Penzión) House Nela. Apartmán Nela and Room ponúka ubytovanie obklopené záhradou s priestorom na posedenie. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie House Nela sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Forest Queen

9,4

House Forest Queen

Ubytovanie (Apartmány) House Forest Queen. Located in Smoljanac, 7 km from Plitvička Jezera, House Forest Queen provides a garden and free WiFi. Ubytovanie House Forest Queen sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Dale

9,4

Apartments Dale

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dale. Set in Smoljanac, 29 km from Slunj, Apartments Dale offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Dale sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Gabi

9,4

Apartment Gabi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gabi. Located in Smoljanac, Apartment Gabi offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Apartment Gabi sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments and Rooms Krizmanic

9,3

Apartments and Rooms Krizmanic

Ubytovanie (Penzión) Apartments and Rooms Krizmanic. Komplex apartmánov Krizmanic sa nachádza iba 3,5 km severne od národného parku Plitvické jazerá a ponúka izby s kúpeľňou a balkónom v pokojnej dedine... Ubytovanie Apartments and Rooms Krizmanic sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Jure

9,1

Apartments Jure

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jure. Surrounded by unspoiled nature, Apartments Jure enjoys a quiet location in the village of Smoljanac, only 6 km from the UNESCO-protected Plitvice Lakes... Ubytovanie Apartments Jure sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guesthouse Andja

9,1

Guesthouse Andja

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Andja. Guesthouse Anđa is set in the village of Smoljanac, 4 km from the entrance to the UNESCO-protected Plitvice Lakes National Park. Ubytovanie Guesthouse Andja sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Sanja

9,1

Apartment Sanja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sanja. Set in Smoljanac, Apartments Sanja provides free Wi-Fi and free parking on a quiet location 300 metres from the River Korana and 3 km from the Entrance 1... Ubytovanie Apartment Sanja sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Zafran

9,1

Apartments Zafran

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zafran. Apartmány Zafran sú situované v tichej štvrti a ponúkajú ubytovacie jednotky s balkónom. Ubytovanie Apartments Zafran sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Plitvice Apartments

9,1

Plitvice Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Plitvice Apartments. Apartmány Plitvice sa nachádzajú v obci Plitvička Jezera, 6 km od vchodu č. 2 do Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Plitvice Apartments sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Plitvička jezera

9

Apartment Plitvička jezera

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Plitvička jezera. Situated in Plitvička Jezera, within 8 km of Plitvice Lakes National Park - Entrance 2 and 8 km of Plitvice Lakes National Park, Apartment Plitvička jezera... Ubytovanie Apartment Plitvička jezera sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments & Rooms Renata

9

Apartments & Rooms Renata

Ubytovanie (Penzión) Apartments & Rooms Renata. Ubytovacie zariadenie Renata sídli v malebnej dedinke Smoljanac 3 km od Plitvických jazier a je obklopené horami a sviežimi lesmi. Ubytovanie Apartments & Rooms Renata sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

New apartment near Plitvice lakes

9

New apartment near Plitvice lakes

Ubytovanie (Apartmány) New apartment near Plitvice lakes. Located in Plitvička Jezera in the Lika-Senj County region and Plitvice Lakes National Park - Entrance 2 reachable within 9 km, New apartment near Plitvice... Ubytovanie New apartment near Plitvice lakes sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Galeva Apartment

9

Galeva Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Galeva Apartment. Apartmán Galeva sa nachádza v obci Smoljanac. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Galeva Apartment sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Rooms Vinko Bićanić

8,9

Rooms Vinko Bićanić

Ubytovanie (Penzión) Rooms Vinko Bićanić. Enjoying a quiet location in the small village of Smoljanac, Rooms Vinko Bićanić is just 5 km from the entrance to the UNESCO-listed Plitvice Lakes... Ubytovanie Rooms Vinko Bićanić sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Nena

8,9

Apartments Nena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nena. Apartmány Nena sa nachádzajú 2 km od centra letoviska Smoljanac, len 50 metrov od kamienkovej pláže a brehu rieku Korana. Ubytovanie Apartments Nena sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guest house Antonela

8,8

Guest house Antonela

Ubytovanie (Apartmány) Guest house Antonela. Located 5 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 1, Guest house Antonela is surrounded by a garden and enjoys a quiet location near Korana River. Ubytovanie Guest house Antonela sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Ana

8,8

Apartments Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana. Apartmány Ana sú obklopené veľkou záhradou a nachádzajú sa len 3 km od národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Apartments Ana sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Studios Mažar

8,8

Studios Mažar

Ubytovanie (Apartmán) Studios Mažar. Located in a peaceful settlement of Smoljanac, surrounded with mountains and forests, Studios Mažar offers a garden with free-to-use barbecue facilitis. Ubytovanie Studios Mažar sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guesthouse Zafran

8,7

Guesthouse Zafran

Ubytovanie (Bed and breakfast) Guesthouse Zafran. Penzión Zafran sa nachádza v obci Plitvička Jezera, 6,5 km od vstupu do národného parku Plitvické jazerá. Je obklopený sviežou záhradou. Ubytovanie Guesthouse Zafran sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Mile

8,6

Apartment Mile

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mile. Located in Smoljanac, 4 km from the Main Entrance to the Plitvice Lakes National Park, Apartment Mile offers self-catering accommodation with free Wi-Fi... Ubytovanie Apartment Mile sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartman & Sobe Orhideja

8,6

Apartman & Sobe Orhideja

Ubytovanie (Apartmány) Apartman & Sobe Orhideja. Apartmány Orhideja sa nachádzajú v rezorte Plitvické jazerá, 1,5 km od centra mesta a 5 km od vstupu do Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Apartman & Sobe Orhideja sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Mirjana

8,6

House Mirjana

Ubytovanie (Penzión) House Mirjana. Dom Mirjana sa nachádza 5 minút jazdy od hlavného vchodu do Národného parku Plitvické jazerá a ponúka vám priestranné apartmány s bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie House Mirjana sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guest accommodation Plavo oko

8,4

Guest accommodation Plavo oko

Ubytovanie (Vidiecky dom) Guest accommodation Plavo oko. Penzión Plavo oko sa nachádza v obci Smoljanac, 4,5 km od vchodu do Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Guest accommodation Plavo oko sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Holiday Home Marijana

8,4

Holiday Home Marijana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Marijana. Holiday Home Marijana is set in Smoljanac. The accommodation is 28 km from Slunj, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available... Ubytovanie Holiday Home Marijana sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments with a parking space Smoljanac, Plitvice - 14657

Apartments with a parking space Smoljanac, Plitvice - 14657

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Smoljanac, Plitvice - 14657. Located in Smoljanac in the Lika-Senj County region, Apartments with a parking space Smoljanac, Plitvice - 14657 has a balcony. Ubytovanie Apartments with a parking space Smoljanac, Plitvice - 14657 sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Holiday home 193529

Holiday home 193529

Ubytovanie (Apartmány) Holiday home 193529. Set in Čatrnja, 25 km from Slunj, Holiday home 193529 offers a garden and free WiFi. The apartment features a barbecue and a terrace. Ubytovanie Holiday home 193529 sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Karlovac county).

PLITVICE DREAM HOUSE

PLITVICE DREAM HOUSE

Ubytovanie (Apartmán) PLITVICE DREAM HOUSE. PLITVICE DREAM HOUSE is situated in Smoljanac and offers a terrace. The accommodation is 22 km from Bihać. Ubytovanie PLITVICE DREAM HOUSE sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Holiday house with a parking space Smoljanac, Plitvice - 13741

Holiday house with a parking space Smoljanac, Plitvice - 13741

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a parking space Smoljanac, Plitvice - 13741. Holiday Home Smoljanac 13741 is a holiday home with a balcony, set in Smoljanac. The unit is 7 km from Plitvička Jezera. Ubytovanie Holiday house with a parking space Smoljanac, Plitvice - 13741 sa nachádza v meste Smoljanac (Chorvátsko - Lika-Senj County).