Hľadať

Ubytovanie

Apartment Beba.1 Apartmán

53288 Ribarica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Beba.1. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Beba.1 is set in Ribarica. Ubytovanie Apartment Beba.1 sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Popis ubytovania Apartment Beba.1

Novalja is 23 km from the apartment, while Pag is 48 km from the property. 1 is set in Ribarica. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Beba. Free WiFi is offered throughout the property and private parking is available on site. The apartment has 2 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a fridge, a washing machine, and 1 bathroom with a bidet. 1. The nearest airport is Rijeka Airport, 113 km from Apartment Beba. If you would like to discover the area, cycling is possible in the surroundings.

Vybavenie ubytovania Apartment Beba.1

 • Súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná). Môže byť spoplatnené.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kávovar
 • Sporák
 • Rúra
 • Kuchynský riad
 • Práčka
 • Umývačka riadu
 • Chladnička
 • Bidet
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Jedálenský priestor
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch
 • Na pláži
 • Terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Pláž
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Súkromný byt v budove
 • Výhľad na more
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizáciaza príplatok

Iná ubytovanie v meste Karlobag

Apartment Tomo

10

Apartment Tomo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tomo. Set in Karlobag in the Lika-Senj County region, Apartment Tomo has a terrace and sea views. Ubytovanie Apartment Tomo sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Villa Luce

10

Villa Luce

Ubytovanie (Apartmány) Villa Luce. Situated in Karlobag, Villa Luce features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Villa Luce sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Holiday Home Cesarica

10

Holiday Home Cesarica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Cesarica. Situated in Karlobag, Holiday Home Cesarica features self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Guests benefit from a patio and a barbecue. Ubytovanie Holiday Home Cesarica sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartmani Vila Dadić

9,9

Apartmani Vila Dadić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vila Dadić. Ubytovacie zariadenie Vila Dadić sa nachádza v meste Karlobag a ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartmani Vila Dadić sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartmani Andrea

9,9

Apartmani Andrea

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Andrea. Situated in Karlobag in the Lika-Senj County region and Zagreb Beach reachable within 300 metres, Apartmani Andrea features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartmani Andrea sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Angelina.1

9,9

Apartment Angelina.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Angelina.1. Situated in Karlobag, 400 metres from Zagreb Beach and 1 km from Tatinja Beach, Apartment Angelina. Ubytovanie Apartment Angelina.1 sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Ribarica GO green 2

9,8

Ribarica GO green 2

Ubytovanie (Apartmány) Ribarica GO green 2. Providing sea views, Ribarica GO green 2 in Ribarica provides accommodation and a terrace. Ubytovanie Ribarica GO green 2 sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Marija

9,8

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Located in Karlobag in the Lika-Senj County region and Zagreb Beach reachable within 200 metres, Apartments Marija provides accommodation with free WiFi, a... Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Holiday home Marija

9,8

Holiday home Marija

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Marija. Dovolenkový dom Marija sa nachádza v letovisku Karlobag a ponúka záhradu, terasu a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Holiday home Marija sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Julia

9,8

Apartments Julia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Julia. Apartmány Julia vám ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Karlobag, iba 80 metrov od mora. Apartmány majú spoločnú záhradu a balkón. Ubytovanie Apartments Julia sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Ribarica GO green

9,8

Ribarica GO green

Ubytovanie (Apartmány) Ribarica GO green. Ribarica GO green has garden views, free WiFi and free private parking, set in Ribarica. Ubytovanie Ribarica GO green sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartmani Gracijela

9,7

Apartmani Gracijela

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Gracijela. Ubytovanie Apartmani Gracijela sa nachádza v obci Karlobag, 30 km od mesta Novalja. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Gracijela sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Solovi Dvori

9,7

Solovi Dvori

Ubytovanie (Apartmán) Solovi Dvori. Situated in Karlobag, 250 metres from Zagreb Beach and 700 metres from Tatinja Beach, Solovi Dvori features accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytovanie Solovi Dvori sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartman Tea

9,7

Apartman Tea

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tea. Apartmán Tea sa nachádza na pláži v Karlobagu a ponúka bezplatné Wi-Fi. Klimatizovaný apartmán je vzdialený 28 km od mesta Novalja. Ubytovanie Apartman Tea sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartman Gogi

9,7

Apartman Gogi

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gogi. Located in Karlobag, within 200 metres of Zagreb Beach and 650 metres of Tatinja Beach, Apartman Gogi offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartman Gogi sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Carlitos

9,7

Apartment Carlitos

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Carlitos. Ubytovacie zariadenie Apartment Carlitos sa nachádza v obci Karlobag, 28 km od mesta Novalja a poskytuje terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Carlitos sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Steffano

9,7

Steffano

Ubytovanie (Apartmány) Steffano. Set in Karlobag in the Lika-Senj County region, Steffano offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Steffano sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartmani Giulia

9,7

Apartmani Giulia

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Giulia. Offering sea views, a terrace and free WiFi, Apartmani Giulia is located in Karlobag, 400 metres from Zagreb Beach and 1.1 km from Tatinja Beach. Ubytovanie Apartmani Giulia sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Casa Ana

9,6

Casa Ana

Ubytovanie (Apartmány) Casa Ana. Situated in Karlobag in the Lika-Senj County region and Tatinja Beach reachable within 300 metres, Casa Ana features accommodation with free WiFi, a... Ubytovanie Casa Ana sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

"Mea culpa"

9,6

"Mea culpa"

Ubytovanie (Apartmán) "Mea culpa". Boasting sea views, "Mea culpa" features accommodation with a garden and a patio, around 350 metres from Tatinja Beach. Ubytovanie "Mea culpa" sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartmani Herceg

9,6

Apartmani Herceg

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Herceg. Apartmani Herceg is situated in Karlobag and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmani Herceg sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Delfin.4

9,6

Apartment Delfin.4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Delfin.4. Apartmán Delfin.4 sa nachádza v letovisku Cesarica. Ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Vo všetkých priestoroch je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Delfin.4 sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartmani Stille

9,6

Apartmani Stille

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Stille. Apartmány Stille sa nachádzajú v obci Karlobag. Ponúkajú výhľad na more, gril, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Stille sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Delfin.10

9,6

Apartment Delfin.10

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Delfin.10. Ubytovanie Apartment Delfin.10 sa nachádza v oblasti Cesarica. Vo všetkých priestoroch ponúka bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je i súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Delfin.10 sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartman Nina

9,6

Apartman Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nina. Ubytovacie zariadenie Apartman Nina sa nachádza na pláži v obci Karlobag a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Nina sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Kathy with Pool and sea view

9,5

Apartment Kathy with Pool and sea view

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Kathy with Pool and sea view. Ubytovanie Apartment Kathy with Pool and sea view sa nachádza v meste Karlobag, 29 km od mesta Novalja. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Kathy with Pool and sea view sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Milka by the Sea

9,4

Apartment Milka by the Sea

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Milka by the Sea. Offering a barbecue and views of the sea, Apartment Milka by the Sea is situated in Karlobag in the Lika-Senj County Region. Ubytovanie Apartment Milka by the Sea sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartmani Verica

9,4

Apartmani Verica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Verica. Located in Karlobag in the Lika-Senj County region, with Tatinja Beach and Zagreb Beach nearby, Apartmani Verica provides accommodation with free private... Ubytovanie Apartmani Verica sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Miro

9,4

Miro

Ubytovanie (Apartmán) Miro. Boasting garden views, Miro features accommodation with a patio and a kettle, around 500 metres from Tatinja Beach. Ubytovanie Miro sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Zuanović

9,4

Apartments Zuanović

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zuanović. Ubytovacie zariadenie Apartments Zuanović sa nachádza v meste Karlobag v Ličsko-senjskej župe, 500 metrov od pláže Zagreb. Ubytovanie Apartments Zuanović sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Cindric

9,4

Apartments Cindric

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Cindric. Ubytovacie zariadenie Apartments Cindric sa nachádza v meste Karlobag v Licko-senjskej župe, neďaleko pláží Záhreb a Tatinja. Ubytovanie Apartments Cindric sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartman Cesarica Stars

9,4

Apartman Cesarica Stars

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Cesarica Stars. Ubytovacie zariadenie Apartman Cesarica Stars sa nachádza v obci Karlobag a ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Apartman Cesarica Stars sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Villa Dina

9,4

Apartments Villa Dina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Dina. Apartments Villa Dina sa nachádzajú 2,6 km od pláže Tatinja. Ponúka reštauráciu, sezónny vonkajší bazén a klimatizované izby s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Villa Dina sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Jelena

9,3

Jelena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Jelena. Jelena is located in Karlobag and offers a garden and a private beach area. Ubytovanie Jelena sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartman Dolac

9,3

Apartman Dolac

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dolac. Offering free WiFi and sea views, Apartman Dolac provides accommodation set in Karlobag, just less than 1 km from Tatinja Beach. Ubytovanie Apartman Dolac sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Danica

9,3

Danica

Ubytovanie (Apartmány) Danica. Apartmány Danica sa nachádzajú v obci Karlobag. Ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním. Majú záhradu, terasu a výbavu na grilovanie. Ubytovanie Danica sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Penthouse Karlobag

9,3

Penthouse Karlobag

Ubytovanie (Apartmán) Penthouse Karlobag. Located in Karlobag, 250 metres from Zagreb Beach and 250 metres from Tatinja Beach, Penthouse Karlobag offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Penthouse Karlobag sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartman Davorka

9,3

Apartman Davorka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Davorka. Set in Karlobag, Apartman Davorka offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartman Davorka sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Annabella with Pool and sea view

9,3

Apartment Annabella with Pool and sea view

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Annabella with Pool and sea view. Set 2.5 km from Tatinja Beach, Apartment Annabella with Pool and sea view offers accommodation with a balcony, as well as a seasonal outdoor swimming pool... Ubytovanie Apartment Annabella with Pool and sea view sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartman Mira

9,3

Apartman Mira

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mira. Apartmán Mira sa nachádza v obci Karlobag v Licko-senjskej župe a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je záhrada. Ubytovanie Apartman Mira sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Anic

9,2

Apartment Anic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Anic. Apartmán Anic sa nachádza v obci Karlobag a ponúka ubytovanie s TV s plochou obrazovkou a kuchyňou. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Anic sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Vrata Velebita Karlobag

9,2

Apartment Vrata Velebita Karlobag

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Vrata Velebita Karlobag. Apartmán Vrata Velebita Karlobag sa nachádza len 5 minút pešo od pláže a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Karlobag. Ubytovanie Apartment Vrata Velebita Karlobag sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartmani Anastazija

9,2

Apartmani Anastazija

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Anastazija. Apartmány Anastazija sa nachádzajú v meste Karlobag. Ubytovanie Apartmani Anastazija sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Mirela

9,2

Apartments Mirela

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mirela. Situated in Karlobag in the Lika-Senj County region, Apartments Mirela features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Mirela sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Snježana.3

9,2

Apartment Snježana.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Snježana.3. Apartmán Snježana.3 sa nachádza v obci Karlobag, 47 km od mesta Zadar a 15 km od mesta Novalja. Ponúka vám možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi. Ubytovanie Apartment Snježana.3 sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Japuncic

9,1

Apartments Japuncic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Japuncic. Ubytovanie Apartments Japuncic sa nachádza 2,5 km od pláže Tatinja a bezplatne ponúka Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Japuncic sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Carlo

9,1

Apartment Carlo

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Carlo. Situated in Karlobag, 300 metres from Tatinja Beach and 300 metres from Zagreb Beach, Apartment Carlo features garden views and free WiFi. Ubytovanie Apartment Carlo sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Golub

9,1

Apartments Golub

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Golub. Ubytovacie zariadenie Apartments Golub sa nachádza v obci Karlobag v Licko-senjskej župe a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartments Golub sa nachádza v meste Karlobag (Chorvátsko - Lika-Senj County).