Hľadať

Ubytovanie

Apartment Cesarica 1 Apartmán

53288 Cesarica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cesarica 1. Apartment Cesarica 1 is set in Cesarica. The apartment has 1 bedroom, a TV and a fully equipped kitchenette that provides guests with a microwave, a... Ubytovanie Apartment Cesarica 1 sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Popis ubytovania Apartment Cesarica 1

Novalja is 22 km from Apartment Cesarica 1, while Pag is 46 km from the property. The nearest airport is Zadar Airport, 105 km from the accommodation. Apartment Cesarica 1 is set in Cesarica. Free private parking is available at the apartment. The apartment has 1 bedroom, a TV and a fully equipped kitchenette that provides guests with a microwave, a fridge, a washing machine and a stovetop.

Vybavenie ubytovania Apartment Cesarica 1

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je spoplatnené.
 • Kávovar
 • Sporák
 • Rýchlovarná kanvica
 • Práčka
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Posteľná bielizeň
 • Sprchovací kút
 • Toaleta
 • TV
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Vonkajší nábytok
 • Platené Wi- Fi
 • Klimatizácia

Iná ubytovanie v meste Cesarica

Danica Holiday House

10

Danica Holiday House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Danica Holiday House. Danica Holiday House is set in Cesarica and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Danica Holiday House sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Villa Angela

9,9

Apartments Villa Angela

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Angela. Ubytovanie Apartments Villa Angela sa nachádza v letovisku Cesarica a ponúka výhľad na more, súkromnú pláž a terasu. Ubytovanie Apartments Villa Angela sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

11 Primorska ulica

9,8

11 Primorska ulica

Ubytovanie (Apartmány) 11 Primorska ulica. Set in Cesarica, 11 Primorska ulica offers accommodation with air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie 11 Primorska ulica sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

VILLA ŠUŠANJ 1

9,7

VILLA ŠUŠANJ 1

Ubytovanie (Apartmány) VILLA ŠUŠANJ 1. Situated in Cesarica and refurbished in 2018, VILLA ŠUŠANJ 1 offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytovanie VILLA ŠUŠANJ 1 sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

VILLA ŠUŠANJ 0

9,7

VILLA ŠUŠANJ 0

Ubytovanie (Apartmány) VILLA ŠUŠANJ 0. VILLA ŠUŠANJ 0 has pool views, free WiFi and free private parking, set in Cesarica. Ubytovanie VILLA ŠUŠANJ 0 sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Mayana

9,7

Mayana

Ubytovanie (Apartmány) Mayana. Mayana sa nachádza v obci Cesarica a ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie. Ubytovanie Mayana sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

apartmani Darko

9,6

apartmani Darko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) apartmani Darko. Set in Cesarica, apartmani Darko offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property has sea and city views. Ubytovanie apartmani Darko sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Holiday House Cesarica

9,5

Holiday House Cesarica

Ubytovanie (Apartmány) Holiday House Cesarica. Ubytovanie Holiday House Cesarica s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Cesarica. Ubytovanie Holiday House Cesarica sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Villa Lilly

9,4

Villa Lilly

Ubytovanie (Apartmány) Villa Lilly. Villa Lilly sa nachádza v meste Cesarica, ponúka ubytovanie v klimatizovaných jednotkách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a možnosť využívať... Ubytovanie Villa Lilly sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Matea; 20m from the beach; AP1

9,3

Apartment Matea; 20m from the beach; AP1

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Matea; 20m from the beach; AP1. Apartmán Matea; 20m from the beach; AP1 ponúka ubytovanie s vlastnou plážou a bezplatným Wi-Fi v obci Cesarica. Ubytovanie Apartment Matea; 20m from the beach; AP1 sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Vila Mate

9,3

Apartments Vila Mate

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vila Mate. Featuring pool views, Apartments Vila Mate in Cesarica features accommodation, a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a garden, a private beach... Ubytovanie Apartments Vila Mate sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Beautiful house direct on beach

9,3

Beautiful house direct on beach

Ubytovanie (Apartmány) Beautiful house direct on beach. Situated in Cesarica, Beautiful house direct on beach features accommodation with air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Beautiful house direct on beach sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartman Štimac

9,2

Apartman Štimac

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Štimac. Apartmán Štimac sa nachádza v letovisku Cesarica a ponúka súkromnú pláž, príslušenstvo na grilovanie a záhradu. Ubytovanie Apartman Štimac sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Matea with Pool and sea view

9,2

Apartments Matea with Pool and sea view

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Matea with Pool and sea view. Ubytovanie Apartments Matea with Pool and sea view sa nachádza v Cesarici a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a terasou. Ubytovanie Apartments Matea with Pool and sea view sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

BEST VIEW APARTMENTS CESARICA

9

BEST VIEW APARTMENTS CESARICA

Ubytovanie (Apartmány) BEST VIEW APARTMENTS CESARICA. Ubytovacie zariadenie BEST VIEW APARTMENTS CESARICA sa nachádza v obci Cesarica a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi a bezplatným... Ubytovanie BEST VIEW APARTMENTS CESARICA sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

VILLA ŠUŠANJ 2

8,6

VILLA ŠUŠANJ 2

Ubytovanie (Apartmány) VILLA ŠUŠANJ 2. Ubytovanie VILLA ŠUŠANJ 2 sa nachádza v letovisku Cesarica. Ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciu a záhradu s vonkajším bazénom. Ubytovanie VILLA ŠUŠANJ 2 sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Tea-Dream house

8,5

Tea-Dream house

Ubytovanie (Apartmány) Tea-Dream house. Ubytovacie zariadenie Tea-Dream House sa nachádza v letovisku Cesarica. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom. Ubytovanie Tea-Dream house sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartmani Gabi

8,3

Apartmani Gabi

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Gabi. Set in Cesarica, Apartmani Gabi has a garden, BBQ facilities, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartmani Gabi sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartmani Štampar

7,7

Apartmani Štampar

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Štampar. Located in Cesarica, 29 km from Vir, Apartmani Štampar provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Štampar sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Senada Apartment

6,9

Senada Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Senada Apartment. Ubytovanie Senada Apartment s balkónom a výhľadom na more sa nachádza v dedinke Cesarica. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a navštíviť záhradu a... Ubytovanie Senada Apartment sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Cesarica/Velebit Riviera 34610

5,1

Apartments Cesarica/Velebit Riviera 34610

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Cesarica/Velebit Riviera 34610. Set in Cesarica in the Lika-Senj County region, Apartments Cesarica/Velebit Riviera 34610 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Cesarica/Velebit Riviera 34610 sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Three-Bedroom Apartment in Cesarica

Three-Bedroom Apartment in Cesarica

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Cesarica. Three-Bedroom Apartment in Cesarica is situated in Cesarica. This apartment offers barbecue facilities. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Cesarica sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Nice home in Cesarica w/ WiFi and 2 Bedrooms

Nice home in Cesarica w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Cesarica w/ WiFi and 2 Bedrooms. Nice home in Cesarica w/ WiFi and 2 Bedrooms is located in Cesarica. This property offers access to darts, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Nice home in Cesarica w/ WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Haus Lucija (KBG306)

Apartment Haus Lucija (KBG306)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Lucija (KBG306). Located in Cesarica, Apartment Haus Lucija (KBG306) provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Haus Lucija (KBG306) sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Haus Golic (KBG301)

Apartment Haus Golic (KBG301)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Golic (KBG301). Situated in Cesarica, Apartment Haus Golic (KBG301) features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Haus Golic (KBG301) sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Artur

Apartments Artur

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Artur. Set in Cesarica, Apartments Artur offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytovanie Apartments Artur sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Lovely apartment 100 meters away from beach

Lovely apartment 100 meters away from beach

Ubytovanie (Apartmány) Lovely apartment 100 meters away from beach. Ubytovacie zariadenie Lovely apartment 100 meters away from beach sa nachádza v obci Cesarica v Ličko-senjskej župe a ponúka ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Lovely apartment 100 meters away from beach sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Slavka

Apartment Slavka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Slavka. Apartmán Slavka sa nachádza v obci Cesarica a môže sa pochváliť grilom, záhradou, bezplatným Wi-Fi a výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Slavka sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Nice apartment in Cesarica with WiFi and 1 Bedrooms

Nice apartment in Cesarica with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Nice apartment in Cesarica with WiFi and 1 Bedrooms. Situated in Cesarica in the Lika-Senj County region, Nice apartment in Cesarica with WiFi and 1 Bedrooms has a terrace. Ubytovanie Nice apartment in Cesarica with WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Vacation home Salvia

Vacation home Salvia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vacation home Salvia. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Vacation home Salvia is situated in Cesarica. Ubytovanie Vacation home Salvia sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Villa Mihaela - Apartment Ika

Villa Mihaela - Apartment Ika

Ubytovanie (Apartmán) Villa Mihaela - Apartment Ika. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Mihaela - Apartment Ika is situated in Cesarica. Ubytovanie Villa Mihaela - Apartment Ika sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Matic Pod - 4

Apartment Matic Pod - 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Matic Pod - 4. Apartment Matic Pod - 4 is situated in Cesarica. The air-conditioned accommodation is 23 km from Novalja. Ubytovanie Apartment Matic Pod - 4 sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Matic Pod

Apartment Matic Pod

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Matic Pod. Located in Cesarica in the Lika-Senj County region, Apartment Matic Pod features a balcony. This apartment provides barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Matic Pod sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

One-Bedroom Apartment in Cesarica

One-Bedroom Apartment in Cesarica

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Cesarica. One-Bedroom Apartment in Cesarica is set in Cesarica. The 3-star apartment has sea views and is 23 km from Novalja. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Cesarica sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments 111 Cesarica

Apartments 111 Cesarica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments 111 Cesarica. Apartment Katica is located in Cesarica. Novalja is 22 km from the apartment, while Pag is 46 km away. Ubytovanie Apartments 111 Cesarica sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Holiday House Ivana

Holiday House Ivana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Ivana. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday House Ivana is situated in Cesarica. Ubytovanie Holiday House Ivana sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

MEDITERAN

MEDITERAN

Ubytovanie (Apartmán) MEDITERAN. Located in Cesarica in the Lika-Senj County region, MEDITERAN features a balcony. This apartment offers a terrace. Ubytovanie MEDITERAN sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Cesarica 3

Apartment Cesarica 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cesarica 3. Apartment Cesarica 3 is located in Cesarica. This apartment provides free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment Cesarica 3 sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Cesarica 4

Apartment Cesarica 4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cesarica 4. Apartment Cesarica 4 is set in Cesarica. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Apartment Cesarica 4 sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Beachfront House Renz with Pool

Beachfront House Renz with Pool

Ubytovanie (Apartmány) Beachfront House Renz with Pool. Situated in Cesarica, Beachfront House Renz with Pool features accommodation with a kitchen. Free WiFi is offered. Ubytovanie Beachfront House Renz with Pool sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Cesarica Velebit Riviera 34862

Apartment Cesarica Velebit Riviera 34862

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cesarica Velebit Riviera 34862. Apartment Cesarica Velebit Riviera 34862 is located in Cesarica. Ubytovanie Apartment Cesarica Velebit Riviera 34862 sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Petra on the beach-sea

House Petra on the beach-sea

Ubytovanie (Apartmány) House Petra on the beach-sea. Offering sea views, House Petra on the beach-sea in Cesarica offers accommodation, a garden, water sports facilities, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie House Petra on the beach-sea sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Villa Skrisia

Villa Skrisia

Ubytovanie (Vila) Villa Skrisia. Villa Skrisia is set in Cesarica and offers a bar and a terrace. This villa features a private pool, a garden and free private parking. Ubytovanie Villa Skrisia sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Lucija

House Lucija

Ubytovanie (Vila) House Lucija. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, House Lucija is set in Cesarica. Ubytovanie House Lucija sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Cesarica/Velebit Riviera 38174

Apartment Cesarica/Velebit Riviera 38174

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cesarica/Velebit Riviera 38174. Apartment Cesarica/Velebit Riviera 38174 is situated in Cesarica. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Apartment Cesarica/Velebit Riviera 38174 sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Cesarica/Velebit Riviera 31088

Apartment Cesarica/Velebit Riviera 31088

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cesarica/Velebit Riviera 31088. Apartment Cesarica/Velebit Riviera 31088 is located in Cesarica. This apartment provides free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment Cesarica/Velebit Riviera 31088 sa nachádza v meste Cesarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).