Hľadať

Ubytovanie

Apartment Fenyves Apartmán

8636 Balatonszemes, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fenyves. Located in Balatonszemes in the Somogy region, Apartment Fenyves has a terrace and lake views. The air-conditioned accommodation is 15 km from Tihany. Ubytovanie Apartment Fenyves sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Popis ubytovania Apartment Fenyves

Siófok is 24 km from Apartment Fenyves, while Balatonfüred is 19 km away. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 48 km from the accommodation. Private parking is available at the apartment. Located in Balatonszemes in the Somogy region, Apartment Fenyves has a terrace and lake views. The apartment features 2 bedrooms, a TV with cable channels, an equipped kitchen with a fridge and an oven, and 1 bathroom with a shower. The air-conditioned accommodation is 15 km from Tihany.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • 1 bazén
  • Na plá E;i

Iná ubytovanie v meste Balatonszemes

Pusztai Apartmanok - Blue

10

Pusztai Apartmanok - Blue

Ubytovanie (Apartmán) Pusztai Apartmanok - Blue. Pusztai Apartmanok - Blue is located in Balatonszemes. The air-conditioned accommodation is 19 km from Tihany. Ubytovanie Pusztai Apartmanok - Blue sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Szőlőhegyi házikó - Cottage in the wineyard

9,8

Szőlőhegyi házikó - Cottage in the wineyard

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szőlőhegyi házikó - Cottage in the wineyard. Situated in Balatonszemes, Szőlőhegyi házikó - Cottage in the wineyard offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Szőlőhegyi házikó - Cottage in the wineyard sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Marton Ház

9,7

Marton Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Marton Ház. Marton Ház is situated in Balatonszemes and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Marton Ház sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

COTTAGE HOUSE SZEMES SZÍVÉBEN

9,7

COTTAGE HOUSE SZEMES SZÍVÉBEN

Ubytovanie (Dovolenkový dom) COTTAGE HOUSE SZEMES SZÍVÉBEN. Situated in Balatonszemes, COTTAGE HOUSE SZEMES SZÍVÉBEN features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie COTTAGE HOUSE SZEMES SZÍVÉBEN sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Zsoka Ház

9,6

Zsoka Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zsoka Ház. Situated in Balatonszemes in the Somogy region, Zsoka Ház has a garden. Ubytovanie Zsoka Ház sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Kistücsök Food & Room

9,6

Kistücsök Food & Room

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kistücsök Food & Room. Situated in Balatonszemes, 14 km from Tihany, Kistücsök Food & Room features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Kistücsök Food & Room sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Szederszem Apartman

9,5

Szederszem Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szederszem Apartman. Szederszem Apartman is set in Balatonszemes and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Szederszem Apartman sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Virágos Apartman Balatonszemes

9,4

Virágos Apartman Balatonszemes

Ubytovanie (Apartmán) Virágos Apartman Balatonszemes. Virágos Apartman Balatonszemes is situated in Balatonszemes. Guests staying at this apartment have access to a terrace. Ubytovanie Virágos Apartman Balatonszemes sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Blue Bike Hostel

9,3

Blue Bike Hostel

Ubytovanie (Hostel) Blue Bike Hostel. Hostel Blue Bike sa nachádza v meste Balatonszemes a ponúka ubytovanie so zariadeniami na vodné športy. Ubytovanie Blue Bike Hostel sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Emi Vendégház

9,2

Emi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Emi Vendégház. Emi Vendégház sa nachádza v obci Balatonszemes, 5 minút chôdze od pláže pri Balatone a ponúka bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Emi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Családi Villa

9,2

Családi Villa

Ubytovanie (Apartmány) Családi Villa. Ubytovacie zariadenie Családi Villa sa nachádza v meste Balatonszemes, 45 km od Hévízu. Ponúka záhradu a sezónny vonkajší bazén. Ubytovanie Családi Villa sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Room4U Apartment

9,1

Room4U Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Room4U Apartment. SzemesLak sa nachádza v obci Balatonszemes, 45 km od mesta Hévíz, 24 km od mesta Siófok a 18 km od mesta Balatonfüred. Ubytovanie Room4U Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Familia Vendégház

9

Familia Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Familia Vendégház. Situated in Balatonszemes, 18 km from Tihany, Familia Vendégház features a garden and free WiFi. Ubytovanie Familia Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Andrea Ház

8,9

Andrea Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Andrea Ház. Andrea Ház is set in Balatonszemes and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Andrea Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Rider Beach

8,9

Rider Beach

Ubytovanie (Penzión) Rider Beach. Penzión Rider Beach sa nachádza v obci Balatonszemes, priamo pri Balatone, 3 km od centra mesta Balatonlelle. Ubytovanie Rider Beach sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Véndiófa Nyaralóház

8,9

Véndiófa Nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Véndiófa Nyaralóház. Véndiófa Nyaralóház is set in Balatonszemes and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Véndiófa Nyaralóház sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Móló Apartmanház

8,8

Móló Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Móló Apartmanház. Situated in Balatonszemes, 19 km from Tihany, Móló Apartmanház features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Móló Apartmanház sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Nefelejcs ház

8,8

Nefelejcs ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nefelejcs ház. Situated in Balatonszemes in the Somogy region, Nefelejcs ház features a garden. Ubytovanie Nefelejcs ház sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Kenge Apartmanok

8,4

Kenge Apartmanok

Ubytovanie (Apartmán) Kenge Apartmanok. Klimatizované ubytovacie zariadenie Keng Apartmanok ponúka ubytovanie v obci Balatonszemes. Mesto Hévíz je vzdialené 45 km od ubytovacieho zariadenia. Ubytovanie Kenge Apartmanok sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Balatonszemesi Nyaraló

8,4

Balatonszemesi Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Balatonszemesi Nyaraló. Penzión Balatonszemesi Nyaraló s grilom a terasou sa nachádza v meste Balatonszemes v šomodskej župe, 46 km od mesta Hévíz. Ubytovanie Balatonszemesi Nyaraló sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Szem-s Vendégház

8,2

Szem-s Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szem-s Vendégház. Ubytovacie zariadenie Szem-s Vendégház sa nachádza v obci Balatonszemes v Šomodskej župe, 45 km od mesta Hévíz. Ponúka vám gril a terasu. Ubytovanie Szem-s Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Nyugalom Szigete

8,1

Nyugalom Szigete

Ubytovanie (Apartmán) Nyugalom Szigete. Situated in Balatonszemes, this air-conditioned apartment is 750 metres from the shore of Lake Balaton. Ubytovanie Nyugalom Szigete sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Wellness Hotel Szindbád

7,9

Wellness Hotel Szindbád

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Szindbád. Hotel Szindbád Wellness sa nachádza na pokojnom a tichom mieste medzi stromami v obci Balatonszemes, uprostred južného brehu jazera Balaton. Ubytovanie Wellness Hotel Szindbád sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Fasor vendégház

7,5

Fasor vendégház

Ubytovanie (Penzión) Fasor vendégház. Ubytovanie Fasor vendégház sa nachádza v obci Balatonszemes a ponúka záhradu, gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. V penzióne si môžete zahrať stolný tenis. Ubytovanie Fasor vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Balatontourist Vadvirág Camping & Bungalows

7,3

Balatontourist Vadvirág Camping & Bungalows

Ubytovanie (Kemping) Balatontourist Vadvirág Camping & Bungalows. Ubytovacie zariadenie Balatontourist Vadvirág Camping & Bungalows sa nachádza v obci Balatonszemes. Hostia si môžu zájsť do reštaurácie. Ubytovanie Balatontourist Vadvirág Camping & Bungalows sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Beach Resident

7,1

Beach Resident

Ubytovanie (Hostinec) Beach Resident. Ubytovacie zariadenie Beach Resident sa nachádza na pláži v obci Balatonszemes a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Beach Resident sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Domus Vendégház

6

Domus Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Domus Vendégház. Ubytovanie Domus Vendégház sa nachádza v obci Balatonszemes a ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Izby sú vybavené rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Domus Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartment Kenese

Apartment Kenese

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kenese. Located in Balatonszemes in the Somogy region, Apartment Kenese has a terrace and lake views. The air-conditioned accommodation is 15 km from Tihany. Ubytovanie Apartment Kenese sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Apartment Fűzfő

Apartment Fűzfő

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fűzfő. Set in Balatonszemes in the Somogy region, Apartment Fűzfő has a terrace and lake views. The air-conditioned accommodation is 15 km from Tihany. Ubytovanie Apartment Fűzfő sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonszemes 38456

Apartment in Balatonszemes 38456

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonszemes 38456. Set in Balatonszemes in the Somogy region, Apartment in Balatonszemes 38456 features a balcony. Ubytovanie Apartment in Balatonszemes 38456 sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Szemes Apartmanok

Szemes Apartmanok

Ubytovanie (Apartmán) Szemes Apartmanok. Szemes Apartmanok is located in Balatonszemes. The accommodation is 21 km from Tihany. The apartment has 1 bedroom and 1 bathroom with a shower. Ubytovanie Szemes Apartmanok sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonszemes/Balaton 20194

Holiday home Balatonszemes/Balaton 20194

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonszemes/Balaton 20194. Holiday home Balatonszemes/Balaton 20194 is set in Balatonszemes. Ubytovanie Holiday home Balatonszemes/Balaton 20194 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Autosztráda Apartman

Autosztráda Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Autosztráda Apartman. Situated in Balatonszemes, 17 km from Tihany, Autosztráda Apartman features a garden and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytovanie Autosztráda Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Balatonszemes Nyaraló

Balatonszemes Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balatonszemes Nyaraló. Set in Balatonszemes in the Somogy region, Balatonszemes Nyaraló features a patio and garden views. Ubytovanie Balatonszemes Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Balatonszemes Kőház

Balatonszemes Kőház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balatonszemes Kőház. Located in Balatonszemes in the Somogy region, Balatonszemes Kőház has a patio and garden views. Ubytovanie Balatonszemes Kőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).