Hľadať

Ubytovanie

Apartments Barbara Stivan Apartmány

Stivan 68, 51556 Štivan, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Barbara Stivan. Toto ubytovanie v obci Štivan ponúka záhradu. Pula je vzdialená 43 km. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Barbara Stivan sa nachádza v meste Štivan (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Barbara Stivan

Jeden z bestsellerov v destinácii Štivan Toto ubytovanie v obci Štivan ponúka záhradu. Môžete využívať aj varnú dosku a zariadenie na prípravu kávy. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. K dispozícii sú tiež uteráky a posteľná bielizeň. Najbližšie letisko Pula sa nachádza vo vzdialenosti 38 km. Rabac je vzdialený 37 km. Pula je vzdialená 43 km. Niektoré ubytovacie jednotky majú terasu a/alebo balkón. V ubytovacom zariadení môžete využívať aj gril. Nájdete tu i kuchyňu s chladničkou. V každej ubytovacej jednotke je súkromná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom. V apartmánoch je vám k dispozícii priestor na posedenie.

Vybavenie ubytovania Apartments Barbara Stivan

 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Kanoistika Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Reštaurácia
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Strážené parkovisko
 • Minimarket na mieste
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Štivan

Family House with Olive Tree Garden

9,7

Family House with Olive Tree Garden

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family House with Olive Tree Garden. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Family House with Olive Tree Garden is situated in Štivan. Ubytovanie Family House with Olive Tree Garden sa nachádza v meste Štivan (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Lorraina

9,3

Holiday Home Lorraina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Lorraina. Located in Štivan, Holiday Home Lorraina provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Lorraina sa nachádza v meste Štivan (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Lorraina

9,3

Holiday Home Lorraina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Lorraina. Dovolenkový dom Holiday Home Lorraina sa nachádza v obci Štivan, 43 km od mesta Pula. Ubytovanie Holiday Home Lorraina sa nachádza v meste Štivan (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Cres

9,1

Holiday Home Cres

Ubytovanie (Vidiecky dom) Holiday Home Cres. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Holiday Home Cres is located in Štivan. Ubytovanie Holiday Home Cres sa nachádza v meste Štivan (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Antonia

7,2

Apartment Antonia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Antonia. Set in Štivan, Apartment Antonia offers accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Apartment Antonia sa nachádza v meste Štivan (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Lumanera - Merascica

House Lumanera - Merascica

Ubytovanie (Apartmán) House Lumanera - Merascica. House Lumanera - Merascica offers accommodation in Štivan, 42 km from Pula and 36 km from Rabac. The unit is 36 km from Baška. Ubytovanie House Lumanera - Merascica sa nachádza v meste Štivan (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rubus

Apartment Rubus

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rubus. Featuring a garden, Apartments Rubus & Salvia offers accommodation in Martinšćica. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartment Rubus sa nachádza v meste Štivan (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anica

Apartment Anica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anica. Apartment Anica is located in Štivan. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytovanie Apartment Anica sa nachádza v meste Štivan (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 316 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Lumanera

Holiday Home Lumanera

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Lumanera. Set in Štivan in the Cres Island region, Holiday Home Lumanera has a terrace and garden views. Ubytovanie Holiday Home Lumanera sa nachádza v meste Štivan (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Salvia

Apartment Salvia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Salvia. Apartment Salvia is set in Štivan. This apartment has a garden. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Ubytovanie Apartment Salvia sa nachádza v meste Štivan (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments SG

Apartments SG

Ubytovanie (Apartmány) Apartments SG. Situated in Štivan in the Cres Island region, Apartments SG features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments SG sa nachádza v meste Štivan (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Stivan/Insel Cres 13654

Holiday home in Stivan/Insel Cres 13654

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Stivan/Insel Cres 13654. Holiday home in Stivan/Insel Cres 13654 is situated in Štivan. Ubytovanie Holiday home in Stivan/Insel Cres 13654 sa nachádza v meste Štivan (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Stivan (4239)

House Stivan (4239)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Stivan (4239). House Stivan (4239) is set in Štivan. This holiday home offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie House Stivan (4239) sa nachádza v meste Štivan (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Laurus

Apartment Laurus

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Laurus. Located in Štivan in the Cres Island region, Apartment Laurus has a garden. This apartment provides a terrace. Ubytovanie Apartment Laurus sa nachádza v meste Štivan (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Stivan/Insel Cres 37906

Apartment in Stivan/Insel Cres 37906

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Stivan/Insel Cres 37906. Apartment in Stivan/Insel Cres 37906 is located in Štivan. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Apartment in Stivan/Insel Cres 37906 sa nachádza v meste Štivan (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)