Hľadať

Ubytovanie

Apartments Bazdaric Apartmány

Sveti Petar 353, 23207 Kukljica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bazdaric. Ubytovanie Apartments Bazdaric sa nachádza v obci Kukljica na ostrove Ugljan, 400 metrov od Nudistickej pláže Sveti Petar. Ubytovanie Apartments Bazdaric sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Bazdaric

V ubytovaní Apartments Bazdaric si môžete požičať auto. V každej ubytovacej jednotke je k dispozícii kozub, priestor na posedenie s pohovkou, TV s plochou obrazovkou, práčka, súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a kompletne vybavená kuchyňa s chladničkou, rúrou, varnou doskou a kávovarom. Pláž Turkljaca je vzdialená 1,9 km. Počas pobytu môžete využívať slnečnú terasu. Ubytovanie Apartments Bazdaric sa nachádza v obci Kukljica na ostrove Ugljan, 400 metrov od Nudistickej pláže Sveti Petar. Ponúka bezplatné Wi-Fi, gril, záhradu a súkromné parkovisko zadarmo.

Vybavenie ubytovania Apartments Bazdaric

 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Požičovňa áut
 • Klimatizácia
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Sveti Petar

Four Stars Apartments

9,8

Four Stars Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Four Stars Apartments. Ubytovanie Four Stars Apartments sa nachádza v obci Sveti Petar, 9 km od mesta Biograd na Moru. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Four Stars Apartments sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Mataija

9,4

Apartmani Mataija

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mataija. Ubytovacie zariadenie Apartmani Mataija sa nachádza v meste Sveti Petar v Zadarskej župe, 200 metrov od nudistickej pláže Sveti Petar. Ubytovanie Apartmani Mataija sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Al Capone Apartment

9,3

Al Capone Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Al Capone Apartment. Ubytovanie Al Capone Apartment sa nachádza v letovisku Sveti Petar v Zadarskej župe neďaleko pláže Turkljaca. Ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Al Capone Apartment sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Memories Apartments

9,2

Memories Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Memories Apartments. Ubytovanie Memories Apartments sa nachádza v obci Sveti Petar, 10 km od mesta Biograd na Moru. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Memories Apartments sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Poseidon

9

Holiday home Poseidon

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Poseidon. Dovolenkový dom Poseidon sa nachádza v letovisku Sveti Petar a ponúka gril, bezplatné Wi-Fi a výhľad na more. Ubytovanie Holiday home Poseidon sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobile Home Deni

9

Mobile Home Deni

Ubytovanie (Kemping) Mobile Home Deni. Kemping Mobile Home Deni sa nachádza v obci Sveti Petar, 11 km od mesta Biograd na Moru. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Mobile Home Deni sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Ivan apartment near beach

8,9

Ivan apartment near beach

Ubytovanie (Apartmán) Ivan apartment near beach. Apartmán Ivan near beach s výhľadom na more sa nachádza v obci Krmčina, 2 km od pláže Turkljaca. Ubytovanie Ivan apartment near beach sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sv. Petar

8,9

Villa Sv. Petar

Ubytovanie (Apartmány) Villa Sv. Petar. Luxusná vila Sv. Petar sa nachádza uprostred zelene v meste Sveti Petar na Moru, 100 metrov od pláže na pobreží Jadranského mora. Ubytovanie Villa Sv. Petar sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Roko

8,7

House Roko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Roko. Ubytovacie zariadenie House Roko sa nachádza v obci Sveti Petar a ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie House Roko sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Kristijan

7,9

Apartmani Kristijan

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Kristijan. Ubytovacie zariadenie Kristijan sa nachádza v letovisku Sveti Petar v Zadarskej župe neďaleko nudapláže Sveti Petar a pláže Turkljaca. Ubytovanie Apartmani Kristijan sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Sveti Petar na Moru 36923

Apartments in Sveti Petar na Moru 36923

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Sveti Petar na Moru 36923. Situated in Sveti Petar in the Zadar County region, with Beach Turkljaca nearby, Apartments in Sveti Petar na Moru 36923 features accommodation with free... Ubytovanie Apartments in Sveti Petar na Moru 36923 sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Kondura

Holiday House Kondura

Ubytovanie (Apartmán) Holiday House Kondura. Kondura is set in Sveti Petar and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 8 km from Biograd na Moru. Ubytovanie Holiday House Kondura sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lavanda

Apartment Lavanda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lavanda. Offering a terrace and garden view, Apartment Lavanda is set in Sveti Petar, 550 metres from Sveti Petar Nudist Beach and 1.8 km from Beach Turkljaca. Ubytovanie Apartment Lavanda sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Holiday Home Bianca With Pool

Holiday Home Bianca With Pool

Ubytovanie (Vila) Holiday Home Bianca With Pool. Boasting accommodation with a patio, Holiday Home Bianca With Pool is set in Sveti Petar. This villa features a terrace. Ubytovanie Holiday Home Bianca With Pool sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Apartment Sun n' Sea

Apartment Sun n' Sea

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sun n' Sea. Set in Sveti Petar, Apartment Sun n' Sea features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Guests have a private terrace. Ubytovanie Apartment Sun n' Sea sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Paolo&Lorenzo 2

Apartman Paolo&Lorenzo 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Paolo&Lorenzo 2. Set less than 1 km from Sveti Petar Nudist Beach and a 17-minute walk from Beach Turkljaca, Apartman Paolo&Lorenzo 2 is in Krmčina and features a garden... Ubytovanie Apartman Paolo&Lorenzo 2 sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Sveti Petar

B&B Sveti Petar

Ubytovanie (Apartmán) B&B Sveti Petar. Offering garden views, B&B Sveti Petar is an accommodation situated in Sveti Petar, 200 metres from Sveti Petar Nudist Beach and 2. Ubytovanie B&B Sveti Petar sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bungalov Filko

Bungalov Filko

Ubytovanie (Kemping) Bungalov Filko. Ubytovacie zariadenie Bungalov Filko sa nachádza v obci Sveti Petar, neďaleko nudistickej pláže Sveti Petar a pláže Turkljaca. Ubytovanie Bungalov Filko sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

New! Beach holiday home Janika

New! Beach holiday home Janika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) New! Beach holiday home Janika. Set in Sveti Petar, New! Beach holiday home Janika, directly on beach offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie New! Beach holiday home Janika sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Summer Vibes

Summer Vibes

Ubytovanie (Apartmány) Summer Vibes. Featuring a garden, Summer Vibes is situated in Sveti Petar, not far from Sveti Petar Nudist Beach and Beach Turkljaca. Ubytovanie Summer Vibes sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bona fide

Bona fide

Ubytovanie (Apartmány) Bona fide. Offering a terrace, Bona fide offers accommodation in Sveti Petar. Ubytovanie Bona fide sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

New Holiday Home Janika Directly On Beach

New Holiday Home Janika Directly On Beach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) New Holiday Home Janika Directly On Beach. Nový dovolenkový dom Janika Ubytovacie zariadenie Directly On Beach sa nachádza v meste Sveti Petar. Ubytovanie New Holiday Home Janika Directly On Beach sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 228 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marka

Marka

Ubytovanie (Apartmány) Marka. Set in Sveti Petar, Marka offers accommodation with a flat-screen TV. Free WiFi is available. Ubytovanie Marka sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman eva

Apartman eva

Ubytovanie (Apartmán) Apartman eva. Ubytovacie zariadenie Apartman eva sa nachádza v obci Krmčina, v Zadarskej župe. Hosťom ponúka patio a výhľad na more. Ubytovanie Apartman eva sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Dalmatia

Casa Dalmatia

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Casa Dalmatia. Set in Sveti Petar, Casa Dalmatia offers accommodation with a terrace. Complimentary WiFi is provided. Ubytovanie Casa Dalmatia sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar).

Mobile Home David, Sveti Petar na Moru

Mobile Home David, Sveti Petar na Moru

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mobile Home David, Sveti Petar na Moru. Mobile Home David, Sveti Petar na Moru is located in Sveti Petar. This holiday home offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Mobile Home David, Sveti Petar na Moru sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lucija

Apartments Lucija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lucija. Providing a terrace, Apartments Lucija provides accommodation in Sveti Petar. Free WiFi is offered. Ubytovanie Apartments Lucija sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Sunce

Apartmani Sunce

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sunce. Set in Sveti Petar, Apartmani Sunce offers accommodation with free WiFi and a garden. The apartment offers a terrace. Zadar is 17 km from Apartmani Sunce. Ubytovanie Apartmani Sunce sa nachádza v meste Sveti Petar (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)