Hľadať

Ubytovanie

Ugljan

Na ostrove Ugljan (Chorvátsko) máme celkom 801 hotelov a ubytovanie.

Pre ostrov Ugljan odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Ugljan (192), Kali (181), Preko (164), Kukljica (88), Poljana (56), Sutomišćica (34), Lukoran (34), Preko (12), Sušica (9), Donje Selo (8). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na ostrove Ugljan

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Ugljan

Capesanta atraktivna kamena kučica

10

Capesanta atraktivna kamena kučica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Capesanta atraktivna kamena kučica. Boasting a hot tub, Capesanta atraktivna kamena kučica is set in Lukoran. Ubytovanie Capesanta atraktivna kamena kučica sa nachádza v meste Lukoran (Chorvátsko - Ugljan Island).

Studio apartment Eufemia

10

Studio apartment Eufemia

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartment Eufemia. Ubytovanie Studio apartment Eufemia sa nachádza v letovisku Sutomišćica, 90 metrov od pláže Sutomišćica a 1,1 km od pláže Poljana. Ubytovanie Studio apartment Eufemia sa nachádza v meste Sutomišćica (Chorvátsko - Ugljan Island).

Good Life

10

Good Life

Ubytovanie (Apartmán) Good Life. Set in Preko, 100 metres from Preko Beach and 400 metres from Galovac Beach, Good Life offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a bar and a... Ubytovanie Good Life sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartmani Bruno

10

Apartmani Bruno

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Bruno. Apartmani Bruno sa nachádzajú v meste Ugljan a ponúkajú záhradu a terasu. Ubytovanie Apartmani Bruno sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartman Rhytym on the Beach

10

Apartman Rhytym on the Beach

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Rhytym on the Beach. Apartman Rhytym on the Beach is set in Poljana. The accommodation has free WiFi. Ubytovanie Apartman Rhytym on the Beach sa nachádza v meste Poljana (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartments Cvita Ugljan

10

Apartments Cvita Ugljan

Ubytovanie (Penzión) Apartments Cvita Ugljan. Ubytovacie zariadenie Apartments Cvita Ugljan sa nachádza na ostrove Ugljan a ponúka bezplatné Wi-Fi dostupné vo všetkých priestoroch a izby s... Ubytovanie Apartments Cvita Ugljan sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island).

Rezidencija Grbas -seaside location

10

Rezidencija Grbas -seaside location

Ubytovanie (Apartmán) Rezidencija Grbas -seaside location. Rezidencia Grbas ponúka ubytovanie s terasou v dedine Lukoran, 6 km od mesta Zadar a 30 km od mesta Biograd na Moru. Ubytovanie Rezidencija Grbas -seaside location sa nachádza v meste Lukoran (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartman Trata

10

Apartman Trata

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Trata. Situated in Kali in the Ugljan Island region, Apartman Trata has a garden. This apartment features free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Apartman Trata sa nachádza v meste Kali (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartman M4 with the view

10

Apartman M4 with the view

Ubytovanie (Apartmán) Apartman M4 with the view. Situated 100 metres from Petra Dundova Beach and 650 metres from Batalaža Beach in Kali, Apartman M4 with the view offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie Apartman M4 with the view sa nachádza v meste Kali (Chorvátsko - Ugljan Island).

FINA M Studio Apartman

10

FINA M Studio Apartman

Ubytovanie (Apartmán) FINA M Studio Apartman. Located in Kali, 250 metres from Petra Dundova Beach and 350 metres from Batalaža Beach, FINA M Studio Apartman offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie FINA M Studio Apartman sa nachádza v meste Kali (Chorvátsko - Ugljan Island).

Beach apartment M & B

10

Beach apartment M & B

Ubytovanie (Apartmány) Beach apartment M & B. Situated in Poljana in the Ugljan Island region and St. Ubytovanie Beach apartment M & B sa nachádza v meste Poljana (Chorvátsko - Ugljan Island).

Marijana

10

Marijana

Ubytovanie (Apartmán) Marijana. Set in Kali, within 200 metres of Petra Dundova Beach and 350 metres of Batalaža Beach, Marijana offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Marijana sa nachádza v meste Kali (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartment Blue Paradise

10

Apartment Blue Paradise

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blue Paradise. Situated in Preko, a few steps from Bilišće Beach and 350 metres from Preko Beach, Apartment Blue Paradise features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Blue Paradise sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartment Roko

10

Apartment Roko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Roko. Ubytovacie zariadenie Apartment Roko sa nachádza v meste Ugljan a ponúka bezplatné bicykle, záhradu a gril. Tento apartmán pri pláži má patio. Ubytovanie Apartment Roko sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartment Sajković

10

Apartment Sajković

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sajković. Apartmán Sajković sa nachádza v meste Ugljan a ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartment Sajković sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island).

Villa Gellia

10

Villa Gellia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Gellia. Dovolenkový dom Villa Gellia sa nachádza v obci Ugljan a má súkromný bazén, kuchyňu a výhľad na more. Ubytovacie zariadenie ponúka terasu a výhľad na... Ubytovanie Villa Gellia sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartments Vidov

9,9

Apartments Vidov

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vidov. Located in Kali in the Ugljan Island region and Lamjana Beach reachable within 50 metres, Apartments Vidov provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Vidov sa nachádza v meste Kali (Chorvátsko - Ugljan Island).

Colour Apartments by Goga

9,9

Colour Apartments by Goga

Ubytovanie (Apartmány) Colour Apartments by Goga. Situated a few steps from Batalaža Beach, Colour Apartments by Goga offers a garden, barbecue facilities and air-conditioned accommodation with a balcony... Ubytovanie Colour Apartments by Goga sa nachádza v meste Kali (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartman Talija

9,9

Apartman Talija

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Talija. Set in Kali, 100 metres from Petra Dundova Beach and 450 metres from Batalaža Beach, Apartman Talija offers accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytovanie Apartman Talija sa nachádza v meste Kali (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartman Dunatov

9,9

Apartman Dunatov

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dunatov. Featuring sea views, Apartman Dunatov provides accommodation with a balcony and a kettle, around 350 metres from Mul Beach. Ubytovanie Apartman Dunatov sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartman Anna

9,9

Apartman Anna

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anna. Ubytovacie zariadenie Apartman Anna sa nachádza v meste Kukljica a ponúka klimatizované ubytovanie s patiom. Apartmán je situovaný na pláži. Ubytovanie Apartman Anna sa nachádza v meste Kukljica (Chorvátsko - Ugljan Island).

Kaleta apartman

9,9

Kaleta apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kaleta apartman. Located in Kali, 250 metres from Petra Dundova Beach and 350 metres from Batalaža Beach, Kaleta apartman provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Kaleta apartman sa nachádza v meste Kali (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartments Ana & Nika

9,9

Apartments Ana & Nika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana & Nika. Located in Ugljan in the Ugljan Island region, Apartments Ana & Nika provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Ana & Nika sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartment Bella Vista

9,9

Apartment Bella Vista

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bella Vista. Located in Kali in the Ugljan Island region, Apartment Bella Vista features a balcony and garden views. Ubytovanie Apartment Bella Vista sa nachádza v meste Kali (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartmani Fabulić

9,9

Apartmani Fabulić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Fabulić. Located 150 metres from Čerenac Beach, Apartmani Fabulić offers accommodation with a balcony, as well as a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartmani Fabulić sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Garden

9,9

Garden

Ubytovanie (Apartmán) Garden. Situated in Sutomišćica, 400 metres from Sutomišćica Beach and 1.1 km from Poljana Beach, Garden offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Garden sa nachádza v meste Sutomišćica (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartments Very Good Life

9,9

Apartments Very Good Life

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Very Good Life. Ubytovanie Apartments Very Good Life sa nachádza v meste Preko. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi a prístup do sauny. Ubytovanie Apartments Very Good Life sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartment Pilatus Ošljak

9,9

Apartment Pilatus Ošljak

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Pilatus Ošljak. Ubytovacie zariadenie Apartment Pilatus Ošljak sa nachádza na ostrove Ošljak, ktorý je situovaný vedľa ostrova Ugljan. Ponúka vám gril a súkromnú pláž. Ubytovanie Apartment Pilatus Ošljak sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartmani Sipina

9,9

Apartmani Sipina

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Sipina. Offering free bikes and city view, Apartmani Sipina is located in Kukljica, 1.8 km from Mali Ždrelac Beach and 2.1 km from Kostanj Kukljica Beach. Ubytovanie Apartmani Sipina sa nachádza v meste Kukljica (Chorvátsko - Ugljan Island).

Noa

9,9

Noa

Ubytovanie (Penzión) Noa. Located in Kali, 250 metres from Petra Dundova Beach, Noa provides accommodation with a garden, private parking, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Noa sa nachádza v meste Kali (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartmani Mia

9,9

Apartmani Mia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Mia. Ubytovacie zariadenie Apartmani Mia sa nachádza v letovisku Kali, len pár krokov od pláže Batalaža a 500 metrov od pláže Petra Dundova. Ubytovanie Apartmani Mia sa nachádza v meste Kali (Chorvátsko - Ugljan Island).

*KRISTAL*house - Sutomišćica

9,9

*KRISTAL*house - Sutomišćica

Ubytovanie (Vila) *KRISTAL*house - Sutomišćica. Ubytovanie *KRISTAL*house - Sutomišćica sa nachádza v obci Sutomišćica a ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s balkónom. Ubytovanie *KRISTAL*house - Sutomišćica sa nachádza v meste Sutomišćica (Chorvátsko - Ugljan Island).

Villa Santa Eufemia

9,9

Villa Santa Eufemia

Ubytovanie (Vila) Villa Santa Eufemia. Located in Sutomišćica, within 100 metres of Sutomišćica Beach, Villa Santa Eufemia offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a seasonal... Ubytovanie Villa Santa Eufemia sa nachádza v meste Sutomišćica (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartments Janet

9,8

Apartments Janet

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Janet. Apartmány Janet sa nachádzajú na ostrove Ugljan, 12 km od Zadaru a ponúkajú záhradu a gril. Novalja je situovaná 49 km od apartmánov. Ubytovanie Apartments Janet sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island).

Mrdina house

9,8

Mrdina house

Ubytovanie (Horská chata) Mrdina house. Boasting garden views, Mrdina house features accommodation with a terrace and a patio, around 2.4 km from Lamjana Beach. Ubytovanie Mrdina house sa nachádza v meste Kali (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartments Sunrise

9,8

Apartments Sunrise

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sunrise. Ubytovacie zariadenie Apartments Sunrise sa nachádza v Preku na ostrove Ugljan a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartments Sunrise sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartments A - KUS

9,8

Apartments A - KUS

Ubytovanie (Apartmány) Apartments A - KUS. Apartmány A – KUS ponúkajú ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi v Ugljane. Ubytovanie Apartments A - KUS sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartment Ana's Sunset

9,8

Apartment Ana's Sunset

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana's Sunset. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Ana's Sunset is located in Preko. Ubytovanie Apartment Ana's Sunset sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Little Dream

9,8

Little Dream

Ubytovanie (Apartmán) Little Dream. Situated in Poljana, Little Dream features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Little Dream sa nachádza v meste Poljana (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartments Villa Stina

9,8

Apartments Villa Stina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Stina. Ubytovacie zariadenie Apartments Villa Stina sa nachádza v meste Preko, v blízkosti pláží Čerenac, Poljana a Sv. Peter. Ubytovanie Apartments Villa Stina sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartman Val

9,8

Apartman Val

Ubytovanie (Penzión) Apartman Val. Situated in Poljana, within 350 metres of St. Peter Beach and 400 metres of Poljana Beach, Apartman Val features accommodation with a garden and free WiFi... Ubytovanie Apartman Val sa nachádza v meste Poljana (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartman Toni

9,8

Apartman Toni

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Toni. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartman Toni can be found in Lukoran, close to Lukoran Beach and 550 metres from... Ubytovanie Apartman Toni sa nachádza v meste Lukoran (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartman Dani

9,8

Apartman Dani

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dani. Boasting garden views, Apartman Dani features accommodation with a balcony and a kettle, around 100 metres from Čerenac Beach. Ubytovanie Apartman Dani sa nachádza v meste Poljana (Chorvátsko - Ugljan Island).

Podvršina1A Rosa

9,8

Podvršina1A Rosa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Podvršina1A Rosa. Set in Preko, 200 metres from Preko Beach and 400 metres from Bilišće Beach, Podvršina1A Rosa offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Podvršina1A Rosa sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartment More

9,8

Apartment More

Ubytovanie (Apartmán) Apartment More. Tento apartmán sa nachádza v obci Kukljica, 10 km od mesta Zadar. Ponúka vám výhľad na more a je vzdialený 18 km od mesta Biograd na Moru. Ubytovanie Apartment More sa nachádza v meste Kukljica (Chorvátsko - Ugljan Island).

Stedi Apartment

9,8

Stedi Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Stedi Apartment. Featuring garden views, Stedi Apartment offers accommodation with a balcony and a kettle, around 750 metres from Lukoran Beach. Ubytovanie Stedi Apartment sa nachádza v meste Lukoran (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartment Marta

9,8

Apartment Marta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marta. Situated in a quiet town of Kali, this air-conditioned Apartment Marta features a terrace with sea views. Ubytovanie Apartment Marta sa nachádza v meste Kali (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartments Anka

9,8

Apartments Anka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anka. Apartmány Anka ponúkajú ubytovanie s balkónom v Prekove. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Anka sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Ubytovanie na ostrove Ugljan - Chorvátsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 801 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania na ostrove Ugljan.

Pre ostrov Ugljan odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Ugljan (192), Kali (181), Preko (164), Kukljica (88), Poljana (56), Sutomišćica (34), Lukoran (34), Preko (12), Sušica (9), Donje Selo (8). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Na ostrove Ugljan máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Preko Apartmants (10*), Studio apartment Eufemia (10*), Apartman Rhytym on the Beach (10*), Apartmani Bruno (10*), Good Life (10*), Apartments Cvita Ugljan (10*), FINA M Studio Apartman (10*), Apartman Trata (10*), Marijana (10*), Beach apartment M & B (10*), Villa Gellia (10*), Apartment Blue Paradise (10*), Apartman Šimun (10*), Apartment Sajković (10*), Apartment Roko (10*), Colour Apartments by Goga (9,9*), Apartments Vidov (9,9*), Apartman Dunatov (9,9*), Apartman Talija (9,9*), Apartman Anna (9,9*), Kaleta apartman (9,9*), Apartment Bella Vista (9,9*), Apartmani Fabulić (9,9*), Apartment Pilatus Ošljak (9,9*), Garden (9,9*), Apartments Very Good Life (9,9*), Apartments Ana & Nika (9,9*), Apartmani Mia (9,9*), Apartmani Sipina (9,9*), Noa (9,9*), *KRISTAL*house - Sutomišćica (9,9*), Apartment Marta (9,9*), Apartments Sunrise (9,8*), Apartment Ana's Sunset (9,8*), Mrdina house (9,8*), Apartments A - KUS (9,8*), Little Dream (9,8*), Apartments Villa Stina (9,8*), Apartman Dani (9,8*), Apartman Val (9,8*), Apartman Toni (9,8*), Apartments Anka (9,8*), Apartment Marta (9,8*), Stedi Apartment (9,8*), Apartment More (9,8*), Beach Apartment Kukljica (9,8*), Apartmani Ivanov Poljana (9,8*), Apartment Kucerina (9,8*), Apartmani Casa Calle (9,8*), Apartments Osljak (9,8*), Apartments Sara (9,8*).

Ostrov Ugljan môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.