Hľadať

Ubytovanie

Preko Apartmants Apartmány

Nikole Jerolimova 3 , 23273 Preko, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Preko Apartmants. Apartmány Preko s grilom a výhľadom na more sa nachádzajú v meste Preko na ostrove Ugljan. Zadar je vzdialený 23 km. Ubytovanie Preko Apartmants sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Popis ubytovania Preko Apartmants

Súčasťou každej ubytovacej jednotky je súkromná kúpeľňa so sušičom vlasov. K dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Posteľná bielizeň je zahrnutá v cene ubytovania. K dispozícii je tu aj kuchyňa s umývačkou riadu a rúrou. K vybaveniu patrí aj hriankovač, chladnička, varná doska a rýchlovarná kanvica. Zadar je vzdialený 23 km. Najbližšie letisko Zadar sa nachádza 8 km od apartmánov Preko. Apartmány Preko s grilom a výhľadom na more sa nachádzajú v meste Preko na ostrove Ugljan. Biograd na Moru je vzdialený 24 km od apartmánov Preko, zatiaľ čo Pag je vzdialený 41 km. Všetky ubytovacie jednotky sú klimatizované a majú terasu, jedálenský kút a priestor na posedenie s TV s plochou obrazovkou.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Domáce zvieratá povolené
  • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Preko Apartmants

  • Vybavenie na grilovanie
  • Záhrada
  • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Pešia turistika
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
  • Parkovisko nie je k dispozícii..
  • Klimatizácia
  • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Preko

Good Life

10

Good Life

Ubytovanie (Apartmán) Good Life. Set in Preko, 100 metres from Preko Beach and 400 metres from Galovac Beach, Good Life offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a bar and a... Ubytovanie Good Life sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Blue Paradise

10

Apartment Blue Paradise

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blue Paradise. Situated in Preko, a few steps from Bilišće Beach and 350 metres from Preko Beach, Apartment Blue Paradise features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Blue Paradise sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Dunatov

9,9

Apartman Dunatov

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dunatov. Featuring sea views, Apartman Dunatov provides accommodation with a balcony and a kettle, around 350 metres from Mul Beach. Ubytovanie Apartman Dunatov sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Fabulić

9,9

Apartmani Fabulić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Fabulić. Located 150 metres from Čerenac Beach, Apartmani Fabulić offers accommodation with a balcony, as well as a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Apartmani Fabulić sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pilatus Ošljak

9,9

Apartment Pilatus Ošljak

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Pilatus Ošljak. Ubytovacie zariadenie Apartment Pilatus Ošljak sa nachádza na ostrove Ošljak, ktorý je situovaný vedľa ostrova Ugljan. Ponúka vám gril a súkromnú pláž. Ubytovanie Apartment Pilatus Ošljak sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Very Good Life

9,9

Apartments Very Good Life

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Very Good Life. Ubytovanie Apartments Very Good Life sa nachádza v meste Preko. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi a prístup do sauny. Ubytovanie Apartments Very Good Life sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sunrise

9,8

Apartments Sunrise

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sunrise. Ubytovacie zariadenie Apartments Sunrise sa nachádza v Preku na ostrove Ugljan a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartments Sunrise sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ana's Sunset

9,8

Apartment Ana's Sunset

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana's Sunset. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Ana's Sunset is located in Preko. Ubytovanie Apartment Ana's Sunset sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Stina

9,8

Apartments Villa Stina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Stina. Ubytovacie zariadenie Apartments Villa Stina sa nachádza v meste Preko, v blízkosti pláží Čerenac, Poljana a Sv. Peter. Ubytovanie Apartments Villa Stina sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Podvršina1A Rosa

9,8

Podvršina1A Rosa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Podvršina1A Rosa. Set in Preko, 200 metres from Preko Beach and 400 metres from Bilišće Beach, Podvršina1A Rosa offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Podvršina1A Rosa sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anka

9,8

Apartments Anka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anka. Apartmány Anka ponúkajú ubytovanie s balkónom v Prekove. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Anka sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Osljak

9,8

Apartments Osljak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Osljak. Ubytovacie zariadenie Apartments Osljak sa nachádza v meste Preko, v blízkosti pláží Mul, Petra Dundova a Bilišće. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Osljak sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Guc

9,7

Apartments Guc

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Guc. Apartmány Guc ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v letovisku Preko v zadarskom súostroví. Prímorská promenáda je vzdialená len 4 minúty chôdze. Ubytovanie Apartments Guc sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vesna

9,7

Villa Vesna

Ubytovanie (Vila) Villa Vesna. Villa Vesna sa nachádza v meste Preko, v blízkosti pláže Bilišće a 600 metrov od pláže Preko. Ubytovanie Villa Vesna sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Val's Ošljak

9,7

Apartments Val's Ošljak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Val's Ošljak. Situated in Preko, 1 km from Mul Beach and 1.1 km from Petra Dundova Beach, Apartments Val's Ošljak features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartments Val's Ošljak sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivanković

9,7

Apartments Ivanković

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Ivanković. Only 280 metres from a beach, Apartments Ivanković is located in Preko. It offers air-conditioned apartment with a balcony and a garden view. Ubytovanie Apartments Ivanković sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home LuMar

9,6

Holiday Home LuMar

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home LuMar. Apartmán LuMar sa nachádza v meste Preko, iba 50 metrov od prístavu. Ubytovanie Holiday Home LuMar sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Ul.Biskupa Josipa Marcelica Cr

9,6

Holiday home Ul.Biskupa Josipa Marcelica Cr

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Ul.Biskupa Josipa Marcelica Cr. Set in Preko in the Ugljan Island region, Holiday home Ul.Biskupa Josipa Marcelica Cr is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Holiday home Ul.Biskupa Josipa Marcelica Cr sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoramic Sea View with Private Swimming Pool

9,6

Panoramic Sea View with Private Swimming Pool

Ubytovanie (Penzión) Panoramic Sea View with Private Swimming Pool. Penzión Panoramic Sea View sa nachádza v obci Preko a k dispozícii máte vonkajší bazén. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Panoramic Sea View with Private Swimming Pool sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zanov

9,6

Apartment Zanov

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zanov. Situated in Preko, 300 metres from Preko Beach and 550 metres from Jaz Beach, Apartment Zanov offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Apartment Zanov sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Maggi

9,5

Apartment Maggi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Maggi. Apartmán Maggi sa nachádza v obci Preko, 5 km od mesta Zadar, 25 km od mesta Biograd na Moru a 42 km od mesta Pag. Ubytovanie Apartment Maggi sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rita

9,5

Apartment Rita

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rita. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Rita is situated in Preko. Ubytovanie Apartment Rita sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Šoša

9,5

Apartment Šoša

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Šoša. Set in Preko, within 250 metres of Preko Beach and 450 metres of Bilišće Beach, Apartment Šoša offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Apartment Šoša sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BELEMI Apartment

9,5

BELEMI Apartment

Ubytovanie (Apartmán) BELEMI Apartment. Ubytovanie Belemi Apartment s výhľadom do záhrady a terasou sa nachádza pri pláži, len 70 metrov od pláže Mul. Ubytovanie BELEMI Apartment sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartment Marta

9,5

Apartment Marta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marta. Situated in Preko and only 50 metres from Preko Beach, Apartment Marta features accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Marta sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studios Kranjcec

9,5

Studios Kranjcec

Ubytovanie (Apartmány) Studios Kranjcec. Zariadenie Studios Kranjcec sa nachádza v meste Preko, 400 metrov od mora. Ubytovanie Studios Kranjcec sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tea

9,4

Apartment Tea

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tea. Ubytovanie Apartment Tea sa nachádza v meste Preko na ostrove Ugljan, 200 metrov od pláže Preko. Ubytovanie Apartment Tea sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart mani Di Lauro

9,4

Apart mani Di Lauro

Ubytovanie (Apartmány) Apart mani Di Lauro. Ubytovacie zariadenie Apart mani Di Lauro sa nachádza v meste Preko na ostrove Ugljan, neďaleko pláží Jaz a Galovac. Ubytovanie Apart mani Di Lauro sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family house Bacalja

9,4

Family house Bacalja

Ubytovanie (Vidiecky dom) Family house Bacalja. Rodinný dom Bacalja so záhradou sa nachádza v letovisku Preko na ostrove Ugljan. Z ubytovania sa naskytá výhľad na more a do záhrady. Ubytovanie Family house Bacalja sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Beata

9,3

Apartment Beata

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Beata. Located in Preko, within 300 metres of Preko Beach and 500 metres of Bilišće Beach, Apartment Beata offers accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytovanie Apartment Beata sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Radica Preko

9,3

Apartments Radica Preko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Radica Preko. Set in Preko, 100 metres from Galovac Beach and 150 metres from Jaz Beach, Apartments Radica Preko offers accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytovanie Apartments Radica Preko sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vesela apartman

9,3

Vesela apartman

Ubytovanie (Apartmán) Vesela apartman. Set in Preko, Vesela apartman offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. With garden views, this accommodation provides a balcony. Ubytovanie Vesela apartman sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartment Rena

9,3

Apartment Rena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rena. Ubytovanie Apartment Rena sa nachádza v letovisku Preko na ostrove Ugljan, 40 metrov od najbližšej pláže a 5 km od Zadaru. Ponúka gril a výhľad na more. Ubytovanie Apartment Rena sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marcela

9,3

Villa Marcela

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Marcela. Featuring garden views, Villa Marcela offers accommodation with a patio and a kettle, around 350 metres from Bilišće Beach. Ubytovanie Villa Marcela sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Sara

9,2

Apartman Sara

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Sara. Featuring a balcony with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartman Sara can be found in Preko, close to Bilišće Beach and 600 metres from Jaz... Ubytovanie Apartman Sara sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Sabina

9,1

Apartmani Sabina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sabina. Situated within 150 metres of Jaz Beach and 400 metres of Čerenac Beach in Preko, Apartmani Sabina features accommodation with seating area. Ubytovanie Apartmani Sabina sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Gvardiol

9,1

Apartments Gvardiol

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gvardiol. Apartmány Gvardiol vybavené klimatizáciou vám ponúkajú možnosť ubytovať sa s domácimi zvieratami v meste Preko. Mesto Zadar je vzdialené 5 km. Ubytovanie Apartments Gvardiol sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Punta Preko Apartment

9,1

Punta Preko Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Punta Preko Apartment. Ubytovanie Punta Preko Apartment sa nachádza v obci Preko na ostrove Ugljan, necelých 100 metrov od pláže Bilišće. Ubytovanie Punta Preko Apartment sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Rušev

9,1

Guesthouse Rušev

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Rušev. Penzión Rušev sa nachádza na ostrove Ugljan, 200 metrov od najbližšej pláže a od centra mesta Preko. Ubytovanie Guesthouse Rušev sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea view suite Mateo

9,1

Sea view suite Mateo

Ubytovanie (Apartmán) Sea view suite Mateo. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Sea view suite Mateo is set in Preko. Ubytovanie Sea view suite Mateo sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Eden

9,1

Apartments Villa Eden

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Eden. Apartmány Villa Eden sa nachádzajú priamo pri pláži v letovisku Preko. Ubytovanie Apartments Villa Eden sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vile Dalmacija

9,1

Vile Dalmacija

Ubytovanie (Apartmány) Vile Dalmacija. Hotel Vile Dalmacija sa nachádza sa v oblasti Preko na ostrove Ugljan, 50 metrov od piesočnatá pláž sa nachádza vo vzdialenosti 50 metrov a mesto Zadar je... Ubytovanie Vile Dalmacija sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dora

9

Apartment Dora

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Dora. Apartmán Dora sa nachádza v obci Preko a k dispozícii máte ubytovanie s terasou alebo balkónom, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj gril a... Ubytovanie Apartment Dora sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Mediterranean Gardens

9

Rooms Mediterranean Gardens

Ubytovanie (Penzión) Rooms Mediterranean Gardens. Penzión Rooms Mediterranean Gardens sa nachádza v obci Preko, 500 metrov od najbližšej pláže, 200 metrov od historického kostola v Preku a 1 km od... Ubytovanie Rooms Mediterranean Gardens sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Julija

9

Apartments Julija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Julija. Apartmány Julija so záhradou sa nachádzajú v letovisku Preko, 5 km od mesta Zadar. Priamo na mieste môžete bezplatne parkovať na súkromnom parkovisku. Ubytovanie Apartments Julija sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sonja

9

Apartment Sonja

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sonja. Ubytovacie zariadenie Apartment Sonja ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v obci Preko. Mesto Zadar je vzdialené 5 km. Ubytovanie Apartment Sonja sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Preko

9

Apartments Preko

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Preko. Apartmány Preko sa nachádzajú hneď vedľa skalnatých pláží v letovisku Preko a ponúkajú klimatizované ubytovanie. Ubytovanie Apartments Preko sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Marijana

9

Vila Marijana

Ubytovanie (Apartmány) Vila Marijana. Set in Preko in the Ugljan Island region and Jaz Beach reachable within 200 metres, Vila Marijana offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a... Ubytovanie Vila Marijana sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sea View

9

Apartment Sea View

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sea View. Set in Preko, within 150 metres of Preko Beach and 300 metres of Galovac Beach, Apartment Sea View offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Apartment Sea View sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartman Lucin

8,9

Apartman Lucin

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lucin. Apartmán Lucin sa nachádza v obci Preko. V ubytovaní pri pláži môžete využívať zariadenia na vodné športy a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Lucin sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Goga's Home

8,9

Goga's Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Goga's Home. Situated in Preko, within 100 metres of Bilišće Beach and 250 metres of Preko Beach, Goga's Home offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Goga's Home sa nachádza v meste Preko (Chorvátsko - Ugljan Island).