Hľadať

Ubytovanie

Apartments Beach Relax Apartmány

Bana Josipa Jelačića 125, 21224 Slatine, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Beach Relax. Apartmány Beach Relax v Slatine ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Beach Relax sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Popis ubytovania Apartments Beach Relax

Niektoré majú jedálenský kút a/alebo terasu. Všetky ubytovacie jednotky majú priestor na posedenie a kompletne vybavenú kuchyňu s rúrou, chladničkou a varnou doskou. Apartmány Beach Relax v Slatine ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Počas pobytu v apartmánoch môžete využívať aj gril.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartments Beach Relax

 • Uteráky
 • Sprchovací kút
 • Posteľná bielizeň
 • Na pláži
 • Terasa
 • Gril
 • Vybavenie na grilovanie
 • Sporák
 • Rúra
 • Kuchynský riad
 • Rýchlovarná kanvica
 • Kuchyňa
 • Chladnička
 • Klimatizácia
 • Výhľad na more
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • TV
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Bezdrôtové pripojenie na internet
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Slatine

TiaMar

10

TiaMar

Ubytovanie (Apartmán) TiaMar. Situated in Slatine, 450 metres from Lumbrelin Beach and 500 metres from Martinka Beach, TiaMar provides accommodation with amenities such as free WiFi and... Ubytovanie TiaMar sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Miletic

10

Apartment Miletic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Miletic. Ubytovanie Apartment Miletic sa nachádza v meste Trogir v Splitsko-dalmatínskej župe, necelých 500 metrov od pláže Plaža Guje. Ubytovanie Apartment Miletic sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Richi

10

Villa Richi

Ubytovanie (Vila) Villa Richi. Villa Richi sa nachádza v letovisku Slatine a ponúka ubytovanie s balkónom s výhľadom na bazén a do záhrady, vonkajším bazénom, krytým bazénom a hammamom. Ubytovanie Villa Richi sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 471 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Crazy fish

9,9

Crazy fish

Ubytovanie (Apartmán) Crazy fish. Situated in Slatine, Crazy fish features accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Crazy fish sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

DeepWater House

9,9

DeepWater House

Ubytovanie (Apartmány) DeepWater House. Ubytovacie zariadenie DeepWater House sa nachádza v obci Slatine a ponúka ubytovanie s grilom. Naskytá sa odtiaľ výhľad do záhrady. Ubytovanie DeepWater House sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Take it easy Apartments

9,9

Take it easy Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Take it easy Apartments. Offering a barbecue, Take it easy Apartments is set in Slatine, 8 km from Split. Hvar is 36 km from the property. Ubytovanie Take it easy Apartments sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Dunja

9,9

Apartman Dunja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dunja. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Dunja is set in Slatine. Ubytovanie Apartman Dunja sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA JELA

9,9

VILLA JELA

Ubytovanie (Apartmány) VILLA JELA. Located in Trogir in the Split-Dalmatia County region and Arbanija Beach reachable within 500 metres, VILLA JELA features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie VILLA JELA sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Regina del Mare

9,9

Regina del Mare

Ubytovanie (Apartmány) Regina del Mare. Regina del Mare sa nachádza v obci Slatine a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj gril. Ubytovanie Regina del Mare sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Slatine, Ciovo - 8658

9,9

Apartments with a parking space Slatine, Ciovo - 8658

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Slatine, Ciovo - 8658. Featuring sea views, Apartments with a parking space Slatine, Ciovo - 8658 provides accommodation with a balcony, around 200 metres from Porat Beach. Ubytovanie Apartments with a parking space Slatine, Ciovo - 8658 sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marina

9,8

Apartments Marina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marina. Apartmány Marina sa nachádzajú v obci Slatine na ostrove Čiovo, 11 km od Splitu a ponúkajú ubytovanie s terasou a výhľadom na more. Ubytovanie Apartments Marina sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Freya - vacation house

9,8

Villa Freya - vacation house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Freya - vacation house. Villa Freya - vacation house sa nachádza v letovisku Slatine a ponúka súkromný bazén a bezplatné Wi-Fi. Z ubytovania je výhľad na more a hory. Ubytovanie Villa Freya - vacation house sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Piramida

9,8

Villa Piramida

Ubytovanie (Apartmány) Villa Piramida. Offering a seasonal outdoor pool and views of the sea, Villa Piramida is situated in Slatine, on the Čiovo Island, 7 km from the UNESCO-listed Trogir Old... Ubytovanie Villa Piramida sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kucica

9,8

Apartment Kucica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment Kucica. Located 2 km from the centre of Slatine, Apartment Kucica features self-catering accommodation with free WiFi access. Ubytovanie Apartment Kucica sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Alba

9,8

Apartments Alba

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Alba. Ubytovacie zariadenie Apartments Alba sa nachádza 50 metrov od pláže Guje a ponúka záhradu, zariadenia na vodné športy a klimatizované ubytovanie s patiom... Ubytovanie Apartments Alba sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SAN Apartments

9,8

SAN Apartments

Ubytovanie (Apartmány) SAN Apartments. Apartmány SAN sa nachádzajú v letovisku Slatine a ponúkajú ubytovanie s výhľadom na more, reštauráciou, barom, grilom a so záhradou. Ubytovanie SAN Apartments sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Olive Hill House

9,8

Olive Hill House

Ubytovanie (Apartmány) Olive Hill House. Ubytovacie zariadenie Olive Hill House sa nachádza v obci Slatine, pár krokov od pláže Martinka a 200 metrov od pláže Porat. Ubytovanie Olive Hill House sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment BUGA

9,8

Apartment BUGA

Ubytovanie (Apartmány) Apartment BUGA. Situated 250 metres from Garma Beach, Apartment BUGA features accommodation with a bar, a garden and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytovanie Apartment BUGA sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Vita Apartments

9,8

Casa Vita Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Casa Vita Apartments. Apartmány Casa Vita sa nachádzajú v letovisku Slatine, 200 metrov od mora a ponúkajú ubytovanie s možnosťou vlastného stravovania. Ubytovanie Casa Vita Apartments sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marina

9,7

Apartment Marina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marina. Situated in Slatine in the Ciovo Island region and Porat Beach reachable within 300 metres, Apartment Marina features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartment Marina sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Slatine

9,7

Villa Slatine

Ubytovanie (Vila) Villa Slatine. Ubytovacie zariadenie Villa Slatine sa nachádza v obci Slatine, pár krokov od pláže Staraci a 100 metrov od pláže Slatine. Ubytovanie Villa Slatine sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 203 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa La Piedra

9,7

Villa La Piedra

Ubytovanie (Apartmány) Villa La Piedra. Vila La Piedra má vonkajší bazén a nachádza sa na pokojnom mieste v centre mesta Slatine. Ubytovanie Villa La Piedra sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Slatine,Trogir

9,7

Apartment Slatine,Trogir

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Slatine,Trogir. Apartmán Slatine sa nachádza v meste Trogir, 5 km od autobusovej stanice, Katedrály sv. Vavrinca, Radovanovho portálu a mestského múzea. Ubytovanie Apartment Slatine,Trogir sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adria 2

9,7

Adria 2

Ubytovanie (Apartmán) Adria 2. Ubytovacie zariadenie Adria 2, ktoré sa nachádza v letovisku Slatine len pár krokov od pláže Staraci, ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a bezplatným... Ubytovanie Adria 2 sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Iva

9,7

Apartman Iva

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Iva. Located in Slatine, a few steps from Slatine Beach and 150 metres from Staraci Beach, Apartman Iva offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytovanie Apartman Iva sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Put Dionica 12 Apartman

9,7

Put Dionica 12 Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Put Dionica 12 Apartman. Ubytovanie Put Dionica 12 Apartman sa nachádza v Trogire, 5 km od katedrály svätého Vavrinca a Radovanovej brány. Ubytovanie Put Dionica 12 Apartman sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Thalia

9,7

House Thalia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Thalia. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, House Thalia can be found in Slatine, close to Plaża Guje and 700 metres from Martinka Beach. Ubytovanie House Thalia sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Poolside Villa

9,7

Luxury Poolside Villa

Ubytovanie (Vila) Luxury Poolside Villa. Situated in Slatine, a few steps from Lumbrelin Beach and 200 metres from Slatine Beach, Luxury Poolside Villa features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Luxury Poolside Villa sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartment Kalebic

9,7

Luxury Apartment Kalebic

Ubytovanie (Apartmány) Luxury Apartment Kalebic. Ubytovanie Luxury Apartment Kalebic sa nachádza len pár krokov od pláže Lumbrelin a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a klimatizované ubytovanie s... Ubytovanie Luxury Apartment Kalebic sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Nena

9,7

Apartman Nena

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nena. Situated in Slatine, 200 metres from Martinka Beach and 200 metres from Porat Beach, Apartman Nena offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartman Nena sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158

9,7

Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158. Apartment Slatine 14158a offers accommodation in Slatine, 10 km from Split and 38 km from Hvar. Ubytovanie Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14158 sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments 4 friends

9,7

Apartments 4 friends

Ubytovanie (Apartmány) Apartments 4 friends. Ubytovanie Apartments 4 friends sa nachádza 200 metrov od pláže Guje a ponúka reštauráciu, sezónny vonkajší bazén a klimatizované apartmány s balkónom a... Ubytovanie Apartments 4 friends sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zeljana

9,7

Apartment Zeljana

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zeljana. Featuring a garden and a heated outdoor pool, Apartment Zeljana offers accommodation in Slatine. Split is 35 km away. Ubytovanie Apartment Zeljana sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Romana

9,7

Apartments Romana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Romana. Apartmány Romana sa nachádzajú 100 metrov od pláže na ostrove Čiovo a ponúkajú vám klimatizované ubytovanie, vonkajší bazén so slnečnou terasou a bezplatný... Ubytovanie Apartments Romana sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lucy

9,6

Apartman Lucy

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lucy. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Lucy is set in Slatine. Ubytovanie Apartman Lucy sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Amica

9,6

Villa Amica

Ubytovanie (Apartmány) Villa Amica. Ubytovanie Villa Amica sa nachádza v Trogire. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bazén, reštauráciu, záhradu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Villa Amica sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Rita

9,6

Apartmani Rita

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Rita. Offering a terrace and garden view, Apartmani Rita is set in Slatine, 150 metres from Martinka Beach and 250 metres from Porat Beach. Ubytovanie Apartmani Rita sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo).

Adria

9,6

Adria

Ubytovanie (Apartmán) Adria. Klimatizované ubytovanie Adria s balkónom sa nachádza v obci Slatine, len pár metrov od pláže Staraci. Využívať môžete spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Adria sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaview Apartment Rose

9,6

Seaview Apartment Rose

Ubytovanie (Apartmán) Seaview Apartment Rose. 6 km from Trogir Bus Station, Seaview Apartment Rose is a beachfront property in Trogir, providing amenities such as a kitchen and flat-screen TV. Ubytovanie Seaview Apartment Rose sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartments Villa Annika

9,6

Apartments Villa Annika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Annika. Apartmánová vila Annika sa nachádza v obci Slatine. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a klimatizáciou, ako aj prístup do záhrady s grilom. Ubytovanie Apartments Villa Annika sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Antonela

9,6

Apartment Antonela

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Antonela. Apartment Antonela is located in Slatine. The air-conditioned units are furnished with parquet floors and feature a private bathroom, a flat-screen TV,... Ubytovanie Apartment Antonela sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Domic

9,6

Villa Domic

Ubytovanie (Apartmány) Villa Domic. With sea views, Villa Domic is set in Slatine and has a restaurant and a 24-hour front desk. Ubytovanie Villa Domic sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment 2 Palme

9,6

Apartment 2 Palme

Ubytovanie (Apartmány) Apartment 2 Palme. Apartmán 2 Palme sa nachádza v obci Slatine, na ostrove Čiovo, 6 km od mesta Trogir. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment 2 Palme sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment "Iskra"

9,5

Apartment "Iskra"

Ubytovanie (Apartmán) Apartment "Iskra". Situated just 200 metres from Garma Beach, Apartment "Iskra" features accommodation in Slatine with access to a garden, barbecue facilities, as well as a... Ubytovanie Apartment "Iskra" sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Panorama

9,5

Apartments Panorama

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Panorama. Apartmány Panorama s klimatizáciou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúkajú ubytovanie v letovisku Slatine neďaleko Trogiru. Ubytovanie Apartments Panorama sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marija

9,5

Villa Marija

Ubytovanie (Hotel) Villa Marija. Ubytovacie zariadenie Villa Marija sa nachádza v letovisku Slatine, 60 metrov od pláže Plaża Guje a 700 metrov od pláže Garma. Ubytovanie Villa Marija sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ziggy

9,5

Apartments Ziggy

Ubytovanie (Penzión) Apartments Ziggy. Located close to the beach, Studios Ziggy offers homely and comfortable accommodation with well-equipped kitchen facilities. Ubytovanie Apartments Ziggy sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Beach House Lana

9,5

Beach House Lana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beach House Lana. Dovolenkový dom Beach House Lana sa nachádza na ostrove Čiovo v obci Slatine. Ponúka vám terasu. V ubytovacom zariadení je k dispozícii balkón. Ubytovanie Beach House Lana sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa La Bomboniera - OZON Sanificated

9,5

Apartments Villa La Bomboniera - OZON Sanificated

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa La Bomboniera - OZON Sanificated. Ubytovanie Apartments Villa La Bomboniera sa nachádza v meste Slatine. Ubytovanie Apartments Villa La Bomboniera - OZON Sanificated sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Toya

9,4

Apartment Toya

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Toya. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním sa nachádza v obci Slatine, len 30 metrov od mora. Ubytovanie Apartment Toya sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Ostrov Ciovo). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jelincic

9,4

Apartments Jelincic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jelincic. Set 400 metres from Arbanija Beach, Apartments Jelincic offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Jelincic sa nachádza v meste Slatine (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)