Hľadať

Ubytovanie

Apartments Belin Mljet Apartmány

Okuklje 26, 20224 Okuklje, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Belin Mljet. Apartments Belin Mljet has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Okuklje. Ubytovanie Apartments Belin Mljet sa nachádza v meste Okuklje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Belin Mljet

There is a fully equipped private bathroom with shower and a hairdryer. Apartments Belin Mljet has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Okuklje.

Vybavenie ubytovania Apartments Belin Mljet

  • Vybavenie na grilovanie
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Úschovňa batožín
  • Klimatizácia
  • Všetky priestory sú nefajčiarske
  • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Okuklje

Apartment Nadine

9,9

Apartment Nadine

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nadine. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Nadine is located in Okuklje. Ubytovanie Apartment Nadine sa nachádza v meste Okuklje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Danijela

9,9

Apartment Danijela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Danijela. Apartment Danijela is set in Okuklje and offers a terrace. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment Danijela sa nachádza v meste Okuklje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lampalo

9,8

Apartments Lampalo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lampalo. Apartmány Lampalo sa nachádzajú v meste Okuklje a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Lampalo sa nachádza v meste Okuklje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Okuklje Holiday Home

9,1

Okuklje Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Okuklje Holiday Home. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Okuklje Holiday Home is set in Okuklje. Ubytovanie Okuklje Holiday Home sa nachádza v meste Okuklje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Porto Della Vita

8,9

Apartments Porto Della Vita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Porto Della Vita. Apartments Porto Della Vita has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Okuklje. Ubytovanie Apartments Porto Della Vita sa nachádza v meste Okuklje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Okuklje, Mljet - 4933

8,3

Apartments by the sea Okuklje, Mljet - 4933

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Okuklje, Mljet - 4933. With sea views, Apartments by the sea Okuklje, Mljet - 4933 is situated in Okuklje and has free WiFi. Ubytovanie Apartments by the sea Okuklje, Mljet - 4933 sa nachádza v meste Okuklje (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Calm lagoon at sea

Calm lagoon at sea

Ubytovanie (Apartmány) Calm lagoon at sea. Situated in Okuklje, Calm lagoon at sea offers accommodation with a terrace and kitchenette. Complimentary WiFi is provided. Ubytovanie Calm lagoon at sea sa nachádza v meste Okuklje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Daniva

Holiday home Daniva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Daniva. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday home Daniva is set in Okuklje. Ubytovanie Holiday home Daniva sa nachádza v meste Okuklje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vera

Apartments Vera

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vera. Situated in Okuklje, Apartments Vera features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartments Vera sa nachádza v meste Okuklje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Balm

Holiday home Balm

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balm. Holiday home Balm is situated in Okuklje. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Balm sa nachádza v meste Okuklje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 191 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)