Hľadať

Ubytovanie

Apartments Bernarda Apartmány

Bernarda Mrakovcic Skrpcici 35 Krk Hrvatska, 51500 Skrbčići, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bernarda. Apartmány Bernarda sa nachádzajú v meste Skrbčići na ostrove Krk, 1 km od prístaviska trajektov Valbiska. Ponúkajú vám gril a terasu. Ubytovanie Apartments Bernarda sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Bernarda

Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Apartmány Bernarda sa nachádzajú v meste Skrbčići na ostrove Krk, 1 km od prístaviska trajektov Valbiska. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko priamo na mieste. Súčasťou každého apartmánu je súkromná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom. V tejto oblasti sa môžete venovať cyklistike a rybolovu. Najbližšie letisko Rijeka je situované 20 km od apartmánov Bernarda. K dispozícii máte kuchyňu s rúrou. Ponúkajú vám gril a terasu. K vybaveniu patrí tiež mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica. V apartmánoch si môžete bezplatne požičať bicykle a vybrať sa do okolia, obľúbeného medzi milovníkmi šnorchlovania a potápania. Posteľná bielizeň a uteráky sú zahrnuté v cene ubytovania. Apartmány poskytujú terasu, priestor na posedenie a jedálenský kút.

Vybavenie ubytovania Apartments Bernarda

 • Vonkajší krb
 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Aquapark Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Šnorchlovanie
 • Potápanieza príplatok
 • Cyklistika
 • Rybolov Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Tenisový kurt Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Ovocie
 • Fľaša vody
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Kaplnka
 • Expresný check-in/check-out
 • Fax/fotokopírovanieza príplatok
 • Hasiace prístroje
 • Misky pre domácich miláčikov
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Skrbčići

Apartment Melanie

9,9

Apartment Melanie

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Melanie. Set in Skrbčići in the Krk Island region, Apartment Melanie has a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Melanie sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mala Iva

9,7

Villa Mala Iva

Ubytovanie (Vila) Villa Mala Iva. Featuring a furnished covered terrace with garden views, Villa Mala Iva is set in Pinezici. Ubytovanie Villa Mala Iva sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Tonivale

9,1

B&B Tonivale

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Tonivale. Ubytovacie zariadenie B&B Tonivale ponúka klimatizované ubytovanie s patiom v obci Skrbčići. Ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, bar a reštauráciu. Ubytovanie B&B Tonivale sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Skrbčići

9

Apartments Skrbčići

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Skrbčići. Apartments Skrbčići has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Skrbčići, 3.1 km from Valbiska Ferry. Ubytovanie Apartments Skrbčići sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bajcic

8,8

Apartments Bajcic

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Bajcic. Boasting garden views, Apartments Bajcic is situated in Skrbčići, 3.1 km from Valbiska Ferry. Ubytovanie Apartments Bajcic sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Studio in Zgaljici

8,7

Studio in Zgaljici

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Zgaljici. Studio in Zgaljici offers accommodation in Skrbčići, 5 km from Valbiska Ferry. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on... Ubytovanie Studio in Zgaljici sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house "Sabine pink"

8,2

Holiday house "Sabine pink"

Ubytovanie (Vila) Holiday house "Sabine pink". Boasting pool views, Holiday house "Sabine pink" offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 2.8 km from Valbiska Ferry. Ubytovanie Holiday house "Sabine pink" sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pillar Apartments

Pillar Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Pillar Apartments. Located in Skrbčići in the Krk Island region and Valbiska Ferry reachable within 2. Ubytovanie Pillar Apartments sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Insula Insule

Apartments Insula Insule

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Insula Insule. Located in Skrbčići, 2.9 km from Valbiska Ferry, Apartments Insula Insule provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytovanie Apartments Insula Insule sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Zgaljici Zgaljici

Holiday home Zgaljici Zgaljici

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Zgaljici Zgaljici. Dovolenkový dom Zgaljici Zgaljici s výhľadom na more sa nachádza približne 4,1 km od trajektového prístavu Valbiska. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday home Zgaljici Zgaljici sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Skrpcici

Apartment Skrpcici

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Skrpcici. Situated in Skrbčići and only 2.9 km from Valbiska Ferry, Apartment Skrpcici features accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Skrpcici sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 271 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Žofica

Holiday home Žofica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Žofica. Situated just 2.7 km from Valbiska Ferry, Holiday home Žofica features accommodation in Skrbčići with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytovanie Holiday home Žofica sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Depope

Holiday house Depope

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Depope. Boasting garden views, Holiday house Depope offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, around 3.2 km from Valbiska Ferry. Ubytovanie Holiday house Depope sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mrakovcic - Skrpcici, Krk

Apartment Mrakovcic - Skrpcici, Krk

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mrakovcic - Skrpcici, Krk. Boasting garden views, Apartment Mrakovcic - Skrpcici, Krk features accommodation with a balcony and a kettle, around 3 km from Valbiska Ferry. Ubytovanie Apartment Mrakovcic - Skrpcici, Krk sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ciklama Apartment

Ciklama Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Ciklama Apartment. Set 2.3 km from Valbiska Ferry in Skrbčići, Ciklama Apartment offers accommodation with a kitchen. Guests have a private balcony. Ubytovanie Ciklama Apartment sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Skrpcici

Holiday home Skrpcici

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Skrpcici. Set in Skrbčići and only 2.9 km from Valbiska Ferry, Holiday home Skrpcici offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Holiday home Skrpcici sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 272 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marica

Apartments Marica

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Marica. Boasting an outdoor pool and garden views, Apartments Marica is set in Skrbčići. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytovanie Apartments Marica sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house "Sabine green"

Holiday house "Sabine green"

Ubytovanie (Vila) Holiday house "Sabine green". Featuring pool views, Holiday house "Sabine green" offers accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 2.8 km from Valbiska Ferry. Ubytovanie Holiday house "Sabine green" sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house MARIS

Holiday house MARIS

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday house MARIS. Set in Skrbčići, 3 km from Valbiska Ferry, Holiday house MARIS offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Holiday house MARIS sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sabine Twin

Villa Sabine Twin

Ubytovanie (Vila) Villa Sabine Twin. Located in Skrbčići, 2.9 km from Valbiska Ferry, Villa Sabine Twin provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Villa Sabine Twin sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 287 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Malnar

Villa Malnar

Ubytovanie (Vila) Villa Malnar. Featuring pool views, Villa Malnar offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 2.7 km from Valbiska Ferry. Ubytovanie Villa Malnar sa nachádza v meste Skrbčići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 182 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)