Hľadať

Ubytovanie

Apartments Bosket Apartmány

Trinajstići 33, 51215 Kastav, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bosket. Apartmány Bosket sa nachádzajú v meste Kastav, 44 km od mesta Crikvenica. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu. Ubytovanie Apartments Bosket sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Popis ubytovania Apartments Bosket

K dispozícii je tiež vonkajší bazén, detské ihrisko a gril. Počas pobytu môžete využívať terasu. Za príplatok pre vás personál zabezpečí letiskový transfer. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu. Všetky jednotky majú priestor na posedenie s pohovkou a TV, súkromnú kúpeľňu so sušičom na vlasy a dobre vybavenú kuchyňu s jedálňou, v ktorej nájdete chladničku, varnú dosku, hriankovač a rýchlovarnú kanvicu. Ubytovanie je vzdialené 6 km od mesta Opatija, 12 km od mesta Rijeka a 40 km od najbližšieho letiska Rijeka. Apartmány Bosket sa nachádzajú v meste Kastav, 44 km od mesta Crikvenica.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • 1 bazén
 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartments Bosket

 • Vonkajší krb
 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Prehliadka alebo prednáška o miestnej kultúre
 • Prehliadky na bicykli
 • Pešie prehliadky
 • Filmové večery
 • Pláž
 • Jazda na koni Mimo ubytovania
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Šípkyza príplatok
 • Windsurfing Mimo ubytovania
 • Stolný tenis
 • Tenisový kurt Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Bazén
 • Bazénová fólia/kryt
 • Bazén s výhľadom
 • Hračky do bazéna
 • Vonkajší bazén
 • Expresný check-in/check-out
 • Vonkajšie detské ihrisko
 • Detské ihrisko
 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Kastav

Apartment David

10

Apartment David

Ubytovanie (Apartmán) Apartment David. Offering a garden and garden view, Apartment David is situated in Kastav, 1.1 km from Beach Kostanj and 1.8 km from Skalete Beach. Ubytovanie Apartment David sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Palm Garden Apartment

9,9

Palm Garden Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Palm Garden Apartment. Palm Garden Apartment is located in Kastav and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Palm Garden Apartment sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Va Kastav

9,9

Va Kastav

Ubytovanie (Apartmán) Va Kastav. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Va Kastav can be found in Kastav, close to Skalete Beach and 1.4 km from Beach Bivio. Ubytovanie Va Kastav sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

RESIDENCES by zec – SUPERIOR comfort. PERFECT holidays.

9,9

RESIDENCES by zec – SUPERIOR comfort. PERFECT holidays.

Ubytovanie (Apartmány) RESIDENCES by zec – SUPERIOR comfort. PERFECT holidays.. Located in Kastav in the Primorsko-Goranska županija region, with Beach Preluk and Beach Kostanj nearby, RESIDENCES by zec – SUPERIOR comfort. Ubytovanie RESIDENCES by zec – SUPERIOR comfort. PERFECT holidays. sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lea

9,8

Lea

Ubytovanie (Apartmán) Lea. Situated in Kastav, within 1.2 km of Beach Preluk and 1. Ubytovanie Lea sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Belići

9,8

Apartman Belići

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Belići. Featuring garden views, Apartman Belići offers accommodation with a patio and a kettle, around 2.5 km from Beach Kostanj. Ubytovanie Apartman Belići sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vincent

9,7

Apartments Vincent

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Vincent. Located in Kastav, 2.4 km from Beach Preluk and 2.5 km from Beach Kostanj, Apartments Vincent provides air-conditioned accommodation with a patio and free... Ubytovanie Apartments Vincent sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Castua

9,7

Castua

Ubytovanie (Apartmány) Castua. Providing garden views, Castua in Kastav provides accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Castua sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Rubeši

9,7

Rubeši

Ubytovanie (Apartmán) Rubeši. Offering garden views, Rubeši is an accommodation set in Kastav, 1.4 km from Beach Preluk and 1.5 km from Beach Kostanj. Ubytovanie Rubeši sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments by Zec

9,6

Apartments by Zec

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by Zec. Set in Kastav in the Primorsko-Goranska županija region, with Beach Preluk nearby, Apartments by Zec offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments by Zec sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jurdana

9,6

Apartment Jurdana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jurdana. Set in Kastav, within 1.3 km of Beach Preluk and 1.3 km of Beach Kostanj, Apartment Jurdana offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a garden... Ubytovanie Apartment Jurdana sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Raspolic

9,6

Apartments Raspolic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Raspolic. Located in Kastav, 1.6 km from Beach Preluk and 2.1 km from Črnikovica Beach, Apartments Raspolic provides accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytovanie Apartments Raspolic sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy and Modern Apartments

9,6

Cozy and Modern Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Cozy and Modern Apartments. Cozy and Modern Apartment is a self-catering accommodation located in Kastav. Free WiFi access is available. Ubytovanie Cozy and Modern Apartments sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Srok Apartments

9,6

Srok Apartments

Ubytovanie (Penzión) Srok Apartments. Boasting a garden, Srok Apartments is situated in Kastav in the Primorsko-Goranska županija region, 2.3 km from Beach Preluk and 2.6 km from Beach Kostanj. Ubytovanie Srok Apartments sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jahic

9,5

Apartment Jahic

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Jahic. Ubytovanie Apartment Jahic sa nachádza v letovisku Kastav, 43 km od mesta Crikvenica a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Jahic sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment near Opatija

9,5

Apartment near Opatija

Ubytovanie (Apartmány) Apartment near Opatija. Situated in Kastav in the Primorsko-Goranska županija region and Beach Kostanj reachable within 1. Ubytovanie Apartment near Opatija sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Leona

9,5

Apartment Leona

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Leona. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Leona can be found in Kastav, close to Beach Kostanj and 1. Ubytovanie Apartment Leona sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belvedere Apartment

9,4

Belvedere Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Belvedere Apartment. Located in Kastav, 2.4 km from Beach Preluk and 2.5 km from Beach Kostanj, Belvedere Apartment provides air-conditioned accommodation with a patio and free... Ubytovanie Belvedere Apartment sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Cozy and modern 4

9,3

Cozy and modern 4

Ubytovanie (Apartmán) Cozy and modern 4. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Cozy and modern 4 can be found in Kastav, close to Beach Preluk and 1.7 km from Skalete Beach. Ubytovanie Cozy and modern 4 sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dea

9,2

Apartment Dea

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Dea. Located in Kastav in the Primorsko-Goranska županija region and Beach Preluk reachable within less than 1 km, Apartment Dea provides accommodation with... Ubytovanie Apartment Dea sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Hotel Kukuriku

9,2

Hotel Kukuriku

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kukuriku. Hotel Kukuriku sa nachádza v malom historickom meste Kastav 2 km od pobrežia a pláží mesta Opatija. Ponúka bezplatné parkovanie a raňajky formou bufetu. Ubytovanie Hotel Kukuriku sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Frlan

9,2

Apartments Frlan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Frlan. Apartmány Frlan sa nachádzajú v Rubeši, 5 km od prímorského mesta Opatija. Ubytovanie Apartments Frlan sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tijan

9,1

Apartment Tijan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tijan. Apartment Tijan is situated in the village of Kastav and offers a self-catered and air-conditioned accommodation with a terrace and a garden with a... Ubytovanie Apartment Tijan sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy Vintage Home with Sea View near Opatija

9

Cozy Vintage Home with Sea View near Opatija

Ubytovanie (Apartmán) Cozy Vintage Home with Sea View near Opatija. Boasting garden views, Cozy Vintage Home with Sea View near Opatija features accommodation with a terrace and a patio, around 2.1 km from Beach Preluk. Ubytovanie Cozy Vintage Home with Sea View near Opatija sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Marica

9

Holiday Home Marica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Marica. Boasting a spa bath, Holiday Home Marica is situated in Kastav. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Marica sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Rolih

9

Holiday Home Rolih

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Rolih. Holiday Home Rolih enjoys a location in Matulji, just 2.8 km from Črnikovica Beach and 1.7 km from Matulji Old City. The air-conditioned accommodation is... Ubytovanie Holiday Home Rolih sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Kastav

9

One-Bedroom Apartment in Kastav

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Kastav. One-Bedroom Apartment in Kastav is set in Kastav and offers barbecue facilities. It is situated 2. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Kastav sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Marija

9

Apartman Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Marija. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Apartman Marija is situated in Kastav. Ubytovanie Apartman Marija sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Bare

9

Apartments Villa Bare

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Bare. Located in Kastav, 6.7 km from Opatija, Apartment Bare offers a lush green garden with sun loungers and free-to-use barbecue facilities. Ubytovanie Apartments Villa Bare sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Raspolic

8,9

Apartments Raspolic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Raspolic. Set 1.7 km from Beach Preluk, Apartments Raspolic offers accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytovanie Apartments Raspolic sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Gabi

8,9

Apartman Gabi

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gabi. Featuring garden views, Apartman Gabi features accommodation with a garden and a patio, around 2.2 km from Beach Preluk. Ubytovanie Apartman Gabi sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Sara & Nikol

8,7

Holiday Home Sara & Nikol

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Sara & Nikol. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Holiday Home Sara & Nikol can be found in Kastav, close to Beach Kostanj and 2. Ubytovanie Holiday Home Sara & Nikol sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Viki

8,7

Viki

Ubytovanie (Apartmány) Viki. Situated in Kastav, 43 km from Crikvenica, Viki features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Viki sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Kastav

8,6

Apartments Villa Kastav

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Kastav. Ubytovacie zariadenie Villa Kastav sa nachádza v historickom centre mesta Kastav, na úpätí kopca približne 200 metrov od lesa a ponúka výhľad na Kvarnerský... Ubytovanie Apartments Villa Kastav sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stefan

8,6

Apartment Stefan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stefan. Apartmán Stefan ponúka klimatizované ubytovanie v centre historického mesta Kastav. Ubytovanie Apartment Stefan sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Filipovic apartment Kastav

8,4

Filipovic apartment Kastav

Ubytovanie (Apartmány) Filipovic apartment Kastav. Filipovic apartment Kastav is located in Kastav, 2.5 km from Beach Preluk and provides air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a... Ubytovanie Filipovic apartment Kastav sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sv. Anton

8,3

Apartment Sv. Anton

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sv. Anton. Located within 2.3 km of Beach Preluk and 2.5 km of Beach Kostanj in Kastav, Apartment Sv. Anton provides accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytovanie Apartment Sv. Anton sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marina

8,2

Apartment Marina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marina. Apartment Marina is set in Matulji, 2.4 km from Beach Kostanj, 2.6 km from Črnikovica Beach, as well as 1.6 km from Matulji Old City. Ubytovanie Apartment Marina sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Kastav

8,2

Two-Bedroom Apartment in Kastav

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kastav. Two-Bedroom Apartment in Kastav is situated in Kastav and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Kastav sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Blazek Kastav

8,1

Apartman Blazek Kastav

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Blazek Kastav. Boasting a patio with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, Apartman Blazek Kastav can be found in Kastav, close to Beach Preluk and... Ubytovanie Apartman Blazek Kastav sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Gare

8,1

Apartment Gare

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gare. Apartmán Gare ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v obci Kastav, 4,3 km od mesta Opatija a 9 km od mesta Rijeka. Ubytovanie Apartment Gare sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Villa Mira

7,9

Hotel Villa Mira

Ubytovanie (Penzión) Hotel Villa Mira. Hotel Villa Mira sídli v malom mestečku Kastav situovanom na vrchu v nadmorskej výške 350 metrov nad morom. Ubytovanie Hotel Villa Mira sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Flavio

7,3

Casa Flavio

Ubytovanie (Vila) Casa Flavio. Vila Casa Flavio sa nachádza v obci Kastav, 3,6 km od mesta Opatija. Ubytovanie Casa Flavio sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Marina

Apartman Marina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Marina. Apartman Marina is situated in Kastav, 2.4 km from Beach Preluk and 2.8 km from Beach Kostanj, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Apartman Marina sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Enrico

Apartman Enrico

Ubytovanie (Privát) Apartman Enrico. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartman Enrico can be found in Kastav, close to Skalete Beach and 1. Ubytovanie Apartman Enrico sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

My-Summerlodge-Cherry

My-Summerlodge-Cherry

Ubytovanie (Apartmán) My-Summerlodge-Cherry. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, My-Summerlodge-Cherry is situated in Kastav. This property offers access to a balcony. Ubytovanie My-Summerlodge-Cherry sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

My-Summerlodge-Lemon

My-Summerlodge-Lemon

Ubytovanie (Apartmán) My-Summerlodge-Lemon. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, My-Summerlodge-Lemon is situated in Kastav. Ubytovanie My-Summerlodge-Lemon sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Kastav 38973

Holiday home in Kastav 38973

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Kastav 38973. Holiday home in Kastav 38973 offers accommodation in Kastav, 2.5 km from Beach Kostanj. The accommodation is 2. Ubytovanie Holiday home in Kastav 38973 sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Opatija 301S

Ferienhaus Opatija 301S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Opatija 301S. Situated in Kastav, Ferienhaus Opatija 301S features accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Ferienhaus Opatija 301S sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 289 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Korona

Holiday Home Korona

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Korona. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Holiday Home Korona is situated in Marčelji. Ubytovanie Holiday Home Korona sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Anta

Holiday Home Anta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Anta. Located in Marčelji, Holiday Home Anta provides a private pool. Ubytovanie Holiday Home Anta sa nachádza v meste Kastav (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)