Hľadať

Ubytovanie

Apartments Bramado Apartmány

Seliste Dreznicko 5, 47246 Seliste Dreznicko, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bramado. Situated 300 metres from the centre of Drežnik, Apartments Bramado is set in peaceful surroundings and 400 metred from a beach at Korana River. Ubytovanie Apartments Bramado sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Popis ubytovania Apartments Bramado

Shuttle service is available at an additional cost. All accommodation units feature a seating area, a flat-screen TV with satellite channels and a fully equipped kitchenette with a dining area. Bike trails that run 10 km through nature start right next to the property. A grocery shop, a bar and a restaurant can be found 300 metres away. Horseback riding can be enjoyed 5 km away, while rafting at rivers Una and Korana is available 15 km away. The town of Slunj is 20 km away, while Rastoke Waterfalls can be reached in 20 km. Private bathroom provides a shower. Situated 300 metres from the centre of Drežnik, Apartments Bramado is set in peaceful surroundings and 400 metred from a beach at Korana River. National Park Plitvice is 5 km away. Free private parking and Wi-Fi is provided. Buses stop 300 metres from the property, while Zadar International Airport is 120 km away.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartments Bramado

 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Badmintonové vybavenie
 • Úschovňa lyží
 • Jazda na koni Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Cyklistika
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Kanoistika Mimo ubytovania
 • Lyžovanie
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Prenájom bicyklov (zadarmo)
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Expresný check-in/check-out
 • Kaplnka
 • Televízne programy pre deti
 • Detské ihrisko
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Seliste Dreznicko

B&B Plitvice Lacus

9,9

B&B Plitvice Lacus

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Plitvice Lacus. Situated in Seliste Dreznicko, B&B Plitvice Lacus features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytovanie B&B Plitvice Lacus sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment King

9,9

Apartment King

Ubytovanie (Apartmán) Apartment King. Set in Seliste Dreznicko, this air-conditioned apartment features a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartment King sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

BeaR's LOG

9,9

BeaR's LOG

Ubytovanie (Dovolenkový dom) BeaR's LOG. Located in Seliste Dreznicko, this air-conditioned holiday home features an outdoor swimming pool as well as a garden with a barbecue and sun terrace. Ubytovanie BeaR's LOG sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

D.I.M. Holiday House

9,9

D.I.M. Holiday House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) D.I.M. Holiday House. Situated in Seliste Dreznicko in the Lika-Senj County Region, this detached holiday home is 4 km from Plitvička Jezera. It provides free private parking. Ubytovanie D.I.M. Holiday House sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Plitvice Area Natura

9,8

B&B Plitvice Area Natura

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Plitvice Area Natura. Situated in Seliste Dreznicko, 4 km from Plitvička Jezera, B&B Plitvice Area Natura features a garden and free WiFi. Ubytovanie B&B Plitvice Area Natura sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Burić

9,8

Apartmani Burić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Burić. Ubytovacie zariadenie Apartmani Burić sa nachádza v obci Seliste Dreznicko, 5,7 km od Plitvických jazier. Ubytovanie Apartmani Burić sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Petra i Nikola

9,8

Apartment Petra i Nikola

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Petra i Nikola. Situated in Plitvička Jezera, Holiday Home Petra i Nikola offers self-catering accommodation with free WiFi. Guests benefit from patio. Ubytovanie Apartment Petra i Nikola sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Irene Studio Apartments

9,8

Villa Irene Studio Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villa Irene Studio Apartments. Set in Seliste Dreznicko, 5.7 km from the Plitvička Jezera National Park, Apartments Villa Irene Studio provides accommodation with seating area. Ubytovanie Villa Irene Studio Apartments sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Irene

9,7

Apartments Villa Irene

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Irene. Ubytovacie zariadenie Apartments Villa Irene sa nachádza v obci Selište Drežničko a ponúka klimatizované ubytovanie, len 4 km od národného parku Plitvické... Ubytovanie Apartments Villa Irene sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ankica

9,7

Apartment Ankica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ankica. Tento apartmán sa nachádza v obci Selište Drežničko a ponúka záhradu s grilom. Naskytá sa z neho výhľad na hory a nachádza sa 7 km od Plitvických jazier. Ubytovanie Apartment Ankica sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Josipa

9,7

Apartment Josipa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Josipa. Set in Seliste Dreznicko in the Lika-Senj County region, Apartment Josipa features a garden. Ubytovanie Apartment Josipa sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Tomas

9,6

Guesthouse Tomas

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Tomas. Penzión Guesthouse Tomas sa nachádza v obci Čatrnja, 8 km od Plitvických jazier. Ubytovanie Guesthouse Tomas sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Lisina

9,6

Vila Lisina

Ubytovanie (Penzión) Vila Lisina. Vila Lisina has a garden and a terrace in Seliste Dreznicko. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Vila Lisina sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Toni

9,6

Rooms Toni

Ubytovanie (Penzión) Rooms Toni. Featuring a garden, Rooms Toni is set in Seliste Dreznicko. This 3-star guest house offers luggage storage space. Ubytovanie Rooms Toni sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Marija

9,5

House Marija

Ubytovanie (Penzión) House Marija. House Marija is situated in Seliste Dreznicko on the State Road D1, 4 km from the entrance to Plitvice Lakes National Park. Ubytovanie House Marija sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Liso

9,5

Apartment Liso

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Liso. Located in Seliste Dreznicko in the Lika-Senj County region, Apartment Liso has a garden. Ubytovanie Apartment Liso sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sučić

9,5

Apartments Sučić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sučić. Situated in Selište Drežničko, Apartments Sučić are a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Apartments Sučić sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Yellow Jajcevic

9,5

Guest House Yellow Jajcevic

Ubytovanie (Penzión) Guest House Yellow Jajcevic. Guest House Yellow is located in Selište Drežničko. It offers self-catering accommodation with free Wi-Fi and a furnished balcony or a terrace. Ubytovanie Guest House Yellow Jajcevic sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Franjkovic

9,4

Guesthouse Franjkovic

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Franjkovic. Penzión Franjković sa nachádza 3 km od hlavného vstupu do národného parku Plitvické jazerá na malebnom mieste v severovýchodnej časti chránenej oblasti. Ubytovanie Guesthouse Franjkovic sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nonči

9,4

Nonči

Ubytovanie (Apartmány) Nonči. Located in Seliste Dreznicko, 24 km from Slunj, Nonči provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Nonči sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Andreja

9,4

Apartment Andreja

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Andreja. Apartment Andreja is located in Selište Drežničko and offers free WiFi access and fully equipped self-catering accommodation. Drežnik Old Town is 5. Ubytovanie Apartment Andreja sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Mihaela&nina

9,4

House Mihaela&nina

Ubytovanie (Apartmány) House Mihaela&nina. House Mihaela&nina ponúka možnosť ubytovať sa s domácim zvieraťom v obci Selište Drežničko. K dispozícii má aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie House Mihaela&nina sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Degenija

9,3

Hotel Degenija

Ubytovanie (Hotel) Hotel Degenija. Hotel Degenija sa nachádza v obci Seliste Dreznicko a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a s TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Hotel Degenija sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Špehar

9,3

House Špehar

Ubytovanie (Penzión) House Špehar. Located in a small village of Selište Drežničko, House Špehar is 7 km from Rakovica and 4 km from the UNESCO-listed Plitvice Lakes National Park. Ubytovanie House Špehar sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Vuković House

9,3

Vuković House

Ubytovanie (Penzión) Vuković House. Vuković House is only 100 metres from the shore of Korana River in Seliste Dreznicko in the UNESCO-listed Plitvice Lakes National Park. Ubytovanie Vuković House sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Jelena

9,3

House Jelena

Ubytovanie (Apartmány) House Jelena. House Jelena sa nachádza len 6 km od Národného parku Plitvické jazerá a ponúka rôzne typy ubytovania v štýle chatiek so svetlým a príjemným dekorom a... Ubytovanie House Jelena sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Žugec

9,3

Apartments Žugec

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Žugec. Apartmány Žugec sa nachádzajú v obci Seliste Dreznicko, 4 km od Národného parku Plitvické jazerá a ponúkajú záhradu a gril. Ubytovanie Apartments Žugec sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Špehar

9,3

Apartment Špehar

Ubytovanie (Penzión) Apartment Špehar. Set in the quiet area of Čatrnja and surrounded by greenery, Apartment Špehar enjoys a quiet location 6 km from the UNESCO-listed Plitvice Lake National... Ubytovanie Apartment Špehar sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Room Ivancica

9,2

Room Ivancica

Ubytovanie (Penzión) Room Ivancica. Penzión Ivančica vám ponúka záhradu s altánkom a grilom a izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Každá izba s výhľadom na hory má patio. Ubytovanie Room Ivancica sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Joso Hodak

9,1

Apartments Joso Hodak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Joso Hodak. Located in Selište Drežničko, Apartments Relja is a self-catering accommodation surrounded by nature, offering soundproofed apartments with a mountain and... Ubytovanie Apartments Joso Hodak sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Hodak

9,1

Villa Hodak

Ubytovanie (Penzión) Villa Hodak. Penzión Villa Hodak sídli v obci Selište Drežničko, len 4 km od Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Villa Hodak sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Abrlic

9,1

Guesthouse Abrlic

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Abrlic. Located in Selište Drežničko, 25 km from Slunj and 27 from Korenica, Guesthouse Abrlic is surrounded by woods and offers free Wi-Fi and free-to-use... Ubytovanie Guesthouse Abrlic sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Ilija Hodak

9,1

House Ilija Hodak

Ubytovanie (Apartmány) House Ilija Hodak. Dom Ilija Hodak sa nachádza v pokojnom a zelenom prostredí, 4 km od hlavného vchodu do Národného parku Plitvické jazerá, ktorý je zapísaný na zozname... Ubytovanie House Ilija Hodak sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jelena

9

Apartment Jelena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jelena. Set in Seliste Dreznicko in the Lika-Senj County region, Apartment Jelena has a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Jelena sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Miletic

9

House Miletic

Ubytovanie (Penzión) House Miletic. Dom Miletic sa nachádza 3 km od vstupu do Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie House Miletic sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Luka

9

Rooms Luka

Ubytovanie (Penzión) Rooms Luka. Located in Seliste Dreznicko, Rooms Luka provides accommodation with private terraces. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Rooms Luka sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Stefanac

9

House Stefanac

Ubytovanie (Penzión) House Stefanac. Penzión Stefanac sa nachádza v dedine Selište Drežničko, 50 metrov od hlavnej cesty. Ubytovanie House Stefanac sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Ante Hodak

9

Guesthouse Ante Hodak

Ubytovanie (Apartmány) Guesthouse Ante Hodak. Penzión Ante Hodak sa nachádza v obci Drežničko Selište na hlavnej ceste Záhreb - Zadar, 6 km od vstupu do Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Guesthouse Ante Hodak sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Anamarija

8,9

House Anamarija

Ubytovanie (Penzión) House Anamarija. Located on National Road 1, House Anamarija is ideal for guests travelling through central Croatia. Ubytovanie House Anamarija sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Hodak

8,7

Guesthouse Hodak

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Hodak. Penzión Hodak sa nachádza v obci Drežničko Selište pri hlavnej ceste Záhreb - Zadar, 5 km od vstupu do Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Guesthouse Hodak sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Marica

8,6

Rooms Marica

Ubytovanie (Penzión) Rooms Marica. Located in Selište Drežničko, 5 km from the main entrance to the Plitvice Lakes National Park, Rooms Marica is located in peaceful surroundings and offers... Ubytovanie Rooms Marica sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartman Majetić

8,6

Apartman Majetić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Majetić. Offering a garden and free private parking, Apartman Majetić is set in Seliste Dreznicko. Plitvička Jezera is 4 km from the property. Ubytovanie Apartman Majetić sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Mirko Hodak

8,6

Guesthouse Mirko Hodak

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Mirko Hodak. Penzión Mirko Hodak ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v dedinke Selište Drežničko. Ubytovanie Guesthouse Mirko Hodak sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Zlatko

8,6

House Zlatko

Ubytovanie (Vidiecky dom) House Zlatko. Dom Zlatko sa nachádza na pokojnom mieste v obci Selište Drežničko a je vzdialený len 4 km od Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie House Zlatko sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Charlie

Apartment Charlie

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Charlie. Apartment Charlie is set in Seliste Dreznicko and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 24 km from Slunj. Ubytovanie Apartment Charlie sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boutique Apartment in Selište Drežnićko with Garden

Boutique Apartment in Selište Drežnićko with Garden

Ubytovanie (Apartmán) Boutique Apartment in Selište Drežnićko with Garden. Boutique Apartment in Selište Drežnićko with Garden is situated in Seliste Dreznicko and offers barbecue facilities. Ubytovanie Boutique Apartment in Selište Drežnićko with Garden sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Green Serenity

Villa Green Serenity

Ubytovanie (Apartmány) Villa Green Serenity. Vila Green Serenity sa nachádza v obci Selište Drežničko a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Súčasťou apartmánu je aj terasa. Ubytovanie Villa Green Serenity sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).