Hľadať

Ubytovanie

House Jelena Apartmány

Seliste Dreznicko 65A, 47246 Seliste Dreznicko, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) House Jelena. House Jelena sa nachádza len 6 km od Národného parku Plitvické jazerá a ponúka rôzne typy ubytovania v štýle chatiek so svetlým a príjemným dekorom a... Ubytovanie House Jelena sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Popis ubytovania House Jelena

deň. Budete mať prístup aj do kuchyne, kde môžete navariť jedlá z miestnych surovín pre svojich blízkych vtedy, keď budete chcieť. Posteľná bielizeň a uteráky sa menia každý 3. Záhrada je svieža, veľká a vynikajúca, ak potrebujete pokoj a pohodu, ale nechcete sa príliš vzdialiť od domu. Neďaleko sa nachádza niekoľko reštaurácií, v ktorých môžete ochutnať regionálnu kuchyňu, alebo vždy obľúbené pizzerie. House Jelena sa nachádza len 6 km od Národného parku Plitvické jazerá a ponúka rôzne typy ubytovania v štýle chatiek so svetlým a príjemným dekorom a nádherným výhľadom na krásne záhrady. Príďte prebádať nedotknutú prírodu tohto regiónu, počnúc jazerami až po lesy a hory. Tri izby sa nachádzajú v podkroví a jedna je samostatná s extra vchodom.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania House Jelena

 • Vonkajší krb
 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Prehliadky na bicykli
 • Pešie prehliadky
 • Badmintonové vybavenie
 • Úschovňa lyží
 • Lyžovanie Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Prenájom bicyklov (zadarmo)
 • Individuálny check-in/check-out
 • Úschovňa batožín
 • Expresný check-in/check-out
 • Detský kočiarik
 • Televízne programy pre deti
 • Vonkajšie detské ihrisko
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Detské ihrisko
 • Denné upratovanie
 • Práčovňaza príplatok
 • Fax/fotokopírovanie
 • Hasiace prístroje
 • Trezor
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Izba pre alergikov
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Seliste Dreznicko

B&B Plitvice Lacus

9,9

B&B Plitvice Lacus

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Plitvice Lacus. Situated in Seliste Dreznicko, B&B Plitvice Lacus features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytovanie B&B Plitvice Lacus sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment King

9,9

Apartment King

Ubytovanie (Apartmán) Apartment King. Set in Seliste Dreznicko, this air-conditioned apartment features a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartment King sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

BeaR's LOG

9,9

BeaR's LOG

Ubytovanie (Dovolenkový dom) BeaR's LOG. Located in Seliste Dreznicko, this air-conditioned holiday home features an outdoor swimming pool as well as a garden with a barbecue and sun terrace. Ubytovanie BeaR's LOG sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

D.I.M. Holiday House

9,9

D.I.M. Holiday House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) D.I.M. Holiday House. Situated in Seliste Dreznicko in the Lika-Senj County Region, this detached holiday home is 4 km from Plitvička Jezera. It provides free private parking. Ubytovanie D.I.M. Holiday House sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

B&B Plitvice Area Natura

9,8

B&B Plitvice Area Natura

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Plitvice Area Natura. Situated in Seliste Dreznicko, 4 km from Plitvička Jezera, B&B Plitvice Area Natura features a garden and free WiFi. Ubytovanie B&B Plitvice Area Natura sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartmani Burić

9,8

Apartmani Burić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Burić. Ubytovacie zariadenie Apartmani Burić sa nachádza v obci Seliste Dreznicko, 5,7 km od Plitvických jazier. Ubytovanie Apartmani Burić sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Petra i Nikola

9,8

Apartment Petra i Nikola

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Petra i Nikola. Situated in Plitvička Jezera, Holiday Home Petra i Nikola offers self-catering accommodation with free WiFi. Guests benefit from patio. Ubytovanie Apartment Petra i Nikola sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Villa Irene Studio Apartments

9,8

Villa Irene Studio Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villa Irene Studio Apartments. Set in Seliste Dreznicko, 5.7 km from the Plitvička Jezera National Park, Apartments Villa Irene Studio provides accommodation with seating area. Ubytovanie Villa Irene Studio Apartments sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Ankica

9,7

Apartment Ankica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ankica. Tento apartmán sa nachádza v obci Selište Drežničko a ponúka záhradu s grilom. Naskytá sa z neho výhľad na hory a nachádza sa 7 km od Plitvických jazier. Ubytovanie Apartment Ankica sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Villa Irene

9,7

Apartments Villa Irene

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Irene. Ubytovacie zariadenie Apartments Villa Irene sa nachádza v obci Selište Drežničko a ponúka klimatizované ubytovanie, len 4 km od národného parku Plitvické... Ubytovanie Apartments Villa Irene sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Josipa

9,7

Apartment Josipa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Josipa. Set in Seliste Dreznicko in the Lika-Senj County region, Apartment Josipa features a garden. Ubytovanie Apartment Josipa sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guesthouse Tomas

9,6

Guesthouse Tomas

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Tomas. Penzión Guesthouse Tomas sa nachádza v obci Čatrnja, 8 km od Plitvických jazier. Ubytovanie Guesthouse Tomas sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Karlovac county).

Vila Lisina

9,6

Vila Lisina

Ubytovanie (Penzión) Vila Lisina. Vila Lisina has a garden and a terrace in Seliste Dreznicko. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Vila Lisina sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Liso

9,5

Apartment Liso

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Liso. Located in Seliste Dreznicko in the Lika-Senj County region, Apartment Liso has a garden. Ubytovanie Apartment Liso sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Marija

9,5

House Marija

Ubytovanie (Penzión) House Marija. House Marija is situated in Seliste Dreznicko on the State Road D1, 4 km from the entrance to Plitvice Lakes National Park. Ubytovanie House Marija sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Sučić

9,5

Apartments Sučić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sučić. Situated in Selište Drežničko, Apartments Sučić are a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Apartments Sučić sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guest House Yellow Jajcevic

9,5

Guest House Yellow Jajcevic

Ubytovanie (Penzión) Guest House Yellow Jajcevic. Guest House Yellow is located in Selište Drežničko. It offers self-catering accommodation with free Wi-Fi and a furnished balcony or a terrace. Ubytovanie Guest House Yellow Jajcevic sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guesthouse Franjkovic

9,4

Guesthouse Franjkovic

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Franjkovic. Penzión Franjković sa nachádza 3 km od hlavného vstupu do národného parku Plitvické jazerá na malebnom mieste v severovýchodnej časti chránenej oblasti. Ubytovanie Guesthouse Franjkovic sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Nonči

9,4

Nonči

Ubytovanie (Apartmány) Nonči. Located in Seliste Dreznicko, 24 km from Slunj, Nonči provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Nonči sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Andreja

9,4

Apartment Andreja

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Andreja. Apartment Andreja is located in Selište Drežničko and offers free WiFi access and fully equipped self-catering accommodation. Drežnik Old Town is 5. Ubytovanie Apartment Andreja sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Mihaela&nina

9,4

House Mihaela&nina

Ubytovanie (Apartmány) House Mihaela&nina. House Mihaela&nina ponúka možnosť ubytovať sa s domácim zvieraťom v obci Selište Drežničko. K dispozícii má aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie House Mihaela&nina sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Hotel Degenija

9,3

Hotel Degenija

Ubytovanie (Hotel) Hotel Degenija. Hotel Degenija sa nachádza v obci Seliste Dreznicko a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a s TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Hotel Degenija sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Vuković House

9,3

Vuković House

Ubytovanie (Penzión) Vuković House. Vuković House is only 100 metres from the shore of Korana River in Seliste Dreznicko in the UNESCO-listed Plitvice Lakes National Park. Ubytovanie Vuković House sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Špehar

9,3

Apartment Špehar

Ubytovanie (Penzión) Apartment Špehar. Set in the quiet area of Čatrnja and surrounded by greenery, Apartment Špehar enjoys a quiet location 6 km from the UNESCO-listed Plitvice Lake National... Ubytovanie Apartment Špehar sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Žugec

9,3

Apartments Žugec

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Žugec. Apartmány Žugec sa nachádzajú v obci Seliste Dreznicko, 4 km od Národného parku Plitvické jazerá a ponúkajú záhradu a gril. Ubytovanie Apartments Žugec sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Janja

9,2

House Janja

Ubytovanie (Penzión) House Janja. Penzión House Janja vám ponúka ubytovanie v súkromí, len 4 km od vchodu do Národného parku Plitvické jazerá a na hlavnej ceste v obci Selište Drežničko. Ubytovanie House Janja sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Villa Hodak

9,1

Villa Hodak

Ubytovanie (Penzión) Villa Hodak. Penzión Villa Hodak sídli v obci Selište Drežničko, len 4 km od Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Villa Hodak sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Joso Hodak

9,1

Apartments Joso Hodak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Joso Hodak. Located in Selište Drežničko, Apartments Relja is a self-catering accommodation surrounded by nature, offering soundproofed apartments with a mountain and... Ubytovanie Apartments Joso Hodak sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Ilija Hodak

9,1

House Ilija Hodak

Ubytovanie (Apartmány) House Ilija Hodak. Dom Ilija Hodak sa nachádza v pokojnom a zelenom prostredí, 4 km od hlavného vchodu do Národného parku Plitvické jazerá, ktorý je zapísaný na zozname... Ubytovanie House Ilija Hodak sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guesthouse Abrlic

9,1

Guesthouse Abrlic

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Abrlic. Located in Selište Drežničko, 25 km from Slunj and 27 from Korenica, Guesthouse Abrlic is surrounded by woods and offers free Wi-Fi and free-to-use... Ubytovanie Guesthouse Abrlic sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Jelena

9

Apartment Jelena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jelena. Set in Seliste Dreznicko in the Lika-Senj County region, Apartment Jelena has a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Jelena sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Miletic

9

House Miletic

Ubytovanie (Penzión) House Miletic. Dom Miletic sa nachádza 3 km od vstupu do Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie House Miletic sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Rooms Luka

9

Rooms Luka

Ubytovanie (Penzión) Rooms Luka. Located in Seliste Dreznicko, Rooms Luka provides accommodation with private terraces. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Rooms Luka sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Stefanac

9

House Stefanac

Ubytovanie (Penzión) House Stefanac. Penzión Stefanac sa nachádza v dedine Selište Drežničko, 50 metrov od hlavnej cesty. Ubytovanie House Stefanac sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guesthouse Ante Hodak

9

Guesthouse Ante Hodak

Ubytovanie (Apartmány) Guesthouse Ante Hodak. Penzión Ante Hodak sa nachádza v obci Drežničko Selište na hlavnej ceste Záhreb - Zadar, 6 km od vstupu do Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Guesthouse Ante Hodak sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Anamarija

8,9

House Anamarija

Ubytovanie (Penzión) House Anamarija. Located on National Road 1, House Anamarija is ideal for guests travelling through central Croatia. Ubytovanie House Anamarija sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guesthouse Hodak

8,7

Guesthouse Hodak

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Hodak. Penzión Hodak sa nachádza v obci Drežničko Selište pri hlavnej ceste Záhreb - Zadar, 5 km od vstupu do Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Guesthouse Hodak sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartman Majetić

8,6

Apartman Majetić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Majetić. Offering a garden and free private parking, Apartman Majetić is set in Seliste Dreznicko. Plitvička Jezera is 4 km from the property. Ubytovanie Apartman Majetić sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guesthouse Mirko Hodak

8,6

Guesthouse Mirko Hodak

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Mirko Hodak. Penzión Mirko Hodak ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v dedinke Selište Drežničko. Ubytovanie Guesthouse Mirko Hodak sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Zlatko

8,6

House Zlatko

Ubytovanie (Vidiecky dom) House Zlatko. Dom Zlatko sa nachádza na pokojnom mieste v obci Selište Drežničko a je vzdialený len 4 km od Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie House Zlatko sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Nice home in Seliste Dreznicko with Jacuzzi, WiFi and 2 Bedrooms

Nice home in Seliste Dreznicko with Jacuzzi, WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Seliste Dreznicko with Jacuzzi, WiFi and 2 Bedrooms. Set in Seliste Dreznicko in the Lika-Senj County region, Nice home in Seliste Dreznicko with Jacuzzi, WiFi and 2 Bedrooms features a garden. Ubytovanie Nice home in Seliste Dreznicko with Jacuzzi, WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Charlie

Apartment Charlie

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Charlie. Apartment Charlie is set in Seliste Dreznicko and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 24 km from Slunj. Ubytovanie Apartment Charlie sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Boutique Apartment in Selište Drežnićko with Garden

Boutique Apartment in Selište Drežnićko with Garden

Ubytovanie (Apartmán) Boutique Apartment in Selište Drežnićko with Garden. Boutique Apartment in Selište Drežnićko with Garden is situated in Seliste Dreznicko and offers barbecue facilities. Ubytovanie Boutique Apartment in Selište Drežnićko with Garden sa nachádza v meste Seliste Dreznicko (Chorvátsko - Lika-Senj County).