Hľadať

Ubytovanie

Apartments by the sea Pomena, Mljet - 614 Apartmán

20226 Pomena, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Pomena, Mljet - 614. Apartments by the sea Pomena, Mljet - 614 is set in Pomena. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartments by the sea Pomena, Mljet - 614 sa nachádza v meste Pomena (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Popis ubytovania Apartments by the sea Pomena, Mljet - 614

Apartments by the sea Pomena, Mljet - 614 is set in Pomena. The apartment includes 1 bedroom, 1 bathroom with a shower, a seating area, and a kitchen with a fridge. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi.

Vybavenie ubytovania Apartments by the sea Pomena, Mljet - 614

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Chladnička
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Jedálenský priestor
 • Pohovka
 • Priestor na posedenie
 • Súkromný vchod
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Celá ubytovacia jednotka umiestnená na prízemí
 • Terasa
 • Pláž
 • Súkromný byt v budove
 • Výhľad na more

Iná ubytovanie v meste Pomena

Apartmani Vojvoda - Pomena

9,8

Apartmani Vojvoda - Pomena

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Vojvoda - Pomena. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartmani Vojvoda - Pomena is situated in Pomena. Ubytovanie Apartmani Vojvoda - Pomena sa nachádza v meste Pomena (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Slavica

9,5

Apartments Slavica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Slavica. Apartmány Slavica ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením a priestorom na posedenie v meste Pomena. Ubytovanie Apartments Slavica sa nachádza v meste Pomena (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Vojvoda

9,4

Apartmani Vojvoda

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vojvoda. Situated 3.3 km from Mljet National Park, Apartmani Vojvoda features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmani Vojvoda sa nachádza v meste Pomena (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pomeštak

9,4

Apartments Pomeštak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pomeštak. Set in Pomena, Apartments Pomeštak offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Pomeštak sa nachádza v meste Pomena (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Sanela

9,3

Guesthouse Sanela

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Sanela. Ubytovanie Guesthouse Sanela sa nachádza priamo pri pláži v meste Pomena, v národnom parku Mljet. Ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Guesthouse Sanela sa nachádza v meste Pomena (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lorena Mljet

9,2

Apartments Lorena Mljet

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lorena Mljet. Apartmány Lorena Mljet sa nachádzajú v dedinke Pomena, 26 km od mesta Korčula a 27 km od mesta Neum. Ubytovanie Apartments Lorena Mljet sa nachádza v meste Pomena (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Kamarin

8,8

Guesthouse Kamarin

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Kamarin. Featuring a beachfront location, Guesthouse Kamarin offers air conditioned accommodation in Pomena. Free Wifi is available. Ubytovanie Guesthouse Kamarin sa nachádza v meste Pomena (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Matana Pomena

8,8

Guest House Matana Pomena

Ubytovanie (Penzión) Guest House Matana Pomena. Set within Mljet National Park, just steps away from the beach, Guest House Matana Pomena features a restaurant with terrace. Ubytovanie Guest House Matana Pomena sa nachádza v meste Pomena (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms by the sea Pomena, Mljet - 4929

8,4

Rooms by the sea Pomena, Mljet - 4929

Ubytovanie (Penzión) Rooms by the sea Pomena, Mljet - 4929. Rooms by the sea Pomena, Mljet - 4929 offers free WiFi throughout the property and rooms with air conditioning in Pomena. Ubytovanie Rooms by the sea Pomena, Mljet - 4929 sa nachádza v meste Pomena (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Double Room Pomena 4929a

8,1

Double Room Pomena 4929a

Ubytovanie (Penzión) Double Room Pomena 4929a. Double Room Pomena 4929a is offering accommodation in Pomena. The 2-star guest house has air-conditioned rooms with a shared bathroom and free WiFi. Ubytovanie Double Room Pomena 4929a sa nachádza v meste Pomena (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Kiko

7,4

Guest House Kiko

Ubytovanie (Penzión) Guest House Kiko. Penzión Kiko s reštauráciou sa nachádza pri pláži v meste Pomena. Každá izba je klimatizovaná Vlastná kúpeľňa je vybavená vaňou alebo sprchovým kútom. Ubytovanie Guest House Kiko sa nachádza v meste Pomena (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)