Hľadať

Ubytovanie

Apartments Janeš Penzión

Sveti Anton 38, 51511 Sveti Anton, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Apartments Janeš. Situated in Sveti Anton, 2 km from Vantacici Beach, Apartments Janeš features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Apartments Janeš sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Janeš

Guest rooms will provide guests with a microwave. The nearest airport is Rijeka Airport, 14 km from Apartments Janeš. Free WiFi is provided throughout the property. Situated in Sveti Anton, 2 km from Vantacici Beach, Apartments Janeš features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. The rooms in the guest house are fitted with air conditioning, a seating area, a TV with satellite channels, a kitchen, a dining area and a private bathroom with a hairdryer and a shower.

Vybavenie ubytovania Apartments Janeš

 • Uteráky
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Sušič vlasov
 • Sprchovací kút
 • Posteľná bielizeň
 • Terasa
 • Gril
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Hriankovač
 • Rúra
 • Kuchynský riad
 • Kuchyňa
 • Práčka
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Jedálenský priestor
 • Priestor na posedenie
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Bezdrôtové pripojenie na internet
 • Strážené parkovisko
 • Klimatizácia
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Sveti Anton

Apartment Jadranka

9,6

Apartment Jadranka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jadranka. Apartmán Jadranka ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad do záhrady. Nachádza sa v mestečku Sveti Anton. Ubytovanie Apartment Jadranka sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mester

9,3

Apartments Mester

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mester. Situated in Sveti Anton in the Krk Island region, Apartments Mester features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Mester sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Vrdoljak

9,1

Apartman Vrdoljak

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Vrdoljak. Apartmán Vrdoljak sa nachádza v meste Sveti Anton a hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi a ubytovacie jednotky s kuchyňou a priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartman Vrdoljak sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

IGGY

9

IGGY

Ubytovanie (Apartmány) IGGY. Located in Sveti Anton, IGGY offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden and a terrace. Ubytovanie IGGY sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lux

7,7

Lux

Ubytovanie (Apartmán) Lux. Boasting sea views, Lux offers accommodation with a balcony and a kettle, around 650 metres from Karpinjan Beach. Ubytovanie Lux sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nicoletta

7

Nicoletta

Ubytovanie (Apartmán) Nicoletta. Featuring garden views, Nicoletta provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 650 metres from Karpinjan Beach. Ubytovanie Nicoletta sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Angela

Apartmani Angela

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Angela. Apartmani Angela has a balcony and is located in Sveti Anton, within just 1.6 km of Draga Beach and 1.9 km of Vantacici Beach. Ubytovanie Apartmani Angela sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Isabel Krk

Apartments Isabel Krk

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Isabel Krk. Boasting garden views, Apartments Isabel Krk provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.8 km from Rupa Beach. Situated 1. Ubytovanie Apartments Isabel Krk sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Medica

Vila Medica

Ubytovanie (Vila) Vila Medica. Located in Sveti Anton, 1.8 km from Draga Beach and 2 km from Rova Beach, Vila Medica offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Vila Medica sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Sveti Anton V

Holiday home Sveti Anton V

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Sveti Anton V. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Sveti Anton V is set in Sveti Anton. Ubytovanie Holiday home Sveti Anton V sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Ljudmila

Apartment Ljudmila

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ljudmila. Apartment Ljudmila is set in Sveti Anton. Situated 1.9 km from Vantacici Beach, the property features a garden and free private parking. Ubytovanie Apartment Ljudmila sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adria House

Adria House

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Adria House. Ubytovacie zariadenie Adria House sa nachádza v obci Sveti Anton na ostrove Krk, neďaleko pláží Rova a Draga. Ubytovanie Adria House sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ostrobradic Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Ostrobradic Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi

Ubytovanie (Vila) Ostrobradic Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi. Featuring a private pool and pool views, Ostrobradic Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi is located in Sveti Anton. Set 1. Ubytovanie Ostrobradic Villa Sleeps 8 with Pool Air Con and WiFi sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 502 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Sabljici - 09

Holiday Home Sabljici - 09

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Sabljici - 09. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday Home Sabljici - 09 is located in Sveti Anton. Ubytovanie Holiday Home Sabljici - 09 sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 434 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house MILOVCICI

Holiday house MILOVCICI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house MILOVCICI. Situated in Sveti Anton, 1.2 km from Draga Beach and 1. Ubytovanie Holiday house MILOVCICI sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 194 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Sveti Anton

Four-Bedroom Holiday Home in Sveti Anton

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Sveti Anton. Four-Bedroom Holiday Home in Sveti Anton is situated in Sveti Anton and offers barbecue facilities. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Sveti Anton sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 335 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lipovac

Apartment Lipovac

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lipovac. Apartment Lipovac is set in Sveti Anton and offers a garden and a terrace. This apartment provides air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytovanie Apartment Lipovac sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Zidarici/Insel Krk 26610

Apartment in Zidarici/Insel Krk 26610

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Zidarici/Insel Krk 26610. Apartment in Zidarici/Insel Krk 26610 is situated in Sveti Anton. Ubytovanie Apartment in Zidarici/Insel Krk 26610 sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Luxury Villa Roko

Luxury Villa Roko

Ubytovanie (Vila) Luxury Villa Roko. Located in Sveti Anton, 1.8 km from Draga Beach and 2 km from Rova Beach, Luxury Villa Roko offers free WiFi, a terrace and air conditioning. Ubytovanie Luxury Villa Roko sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 410 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Zaric

Villa Zaric

Ubytovanie (Vily) Villa Zaric. Set 1.6 km from Rova Beach, Villa Zaric offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Villa Zaric sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Ostrobradic

Two-Bedroom Holiday Home in Ostrobradic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Ostrobradic. Two-Bedroom Holiday Home in Ostrobradic, a property with barbecue facilities, is located in Sveti Anton, 1.6 km from Draga Beach, 1. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Ostrobradic sa nachádza v meste Sveti Anton (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 354 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)