Hľadať

Ubytovanie

Apartments Mladen Apartmány

51414 Ičići, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mladen. Set in Ičići in the Istria region, with Ičići Beach and Mali Raj Beach nearby, Apartments Mladen offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments Mladen sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Mladen

Dog Beach is 750 metres from the apartment. Accommodation is fitted with air conditioning, a fully equipped kitchen, a TV and a private bathroom with bath. Jeden z bestsellerov v destinácii Ičići Set in Ičići in the Istria region, with Ičići Beach and Mali Raj Beach nearby, Apartments Mladen offers accommodation with free WiFi and free private parking. The nearest airport is Rijeka Airport, 53 km from Apartments Mladen.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Domáce zvieratá povolené
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Apartments Mladen

  • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Klimatizáciaza príplatok
  • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Ičići

MODENA MARIS-new swim-grill-relax-jacuzzi apartments

10

MODENA MARIS-new swim-grill-relax-jacuzzi apartments

Ubytovanie (Apartmány) MODENA MARIS-new swim-grill-relax-jacuzzi apartments. Situated 200 metres from Ičići Beach, MODENA MARIS-new swim-grill-relax-jacuzzi apartments offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and... Ubytovanie MODENA MARIS-new swim-grill-relax-jacuzzi apartments sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Meri

9,9

Apartment Meri

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Meri. Situated in Ičići, 150 metres from Ičići Beach and 550 metres from Ika Beach, Apartment Meri offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Meri sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Emma

9,9

Apartment Emma

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Emma. Apartmán Emma sa nachádza v obci Ičići a ponúka možnosť grilovania. Z ubytovania sa naskytá výhľad na more a Opatija je vzdialená 3,5 km. Ubytovanie Apartment Emma sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rubinić

9,9

Apartment Rubinić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rubinić. Located in Ičići in the Kvarner region, Apartment Rubinić is a 3-star apartment boasting free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Rubinić sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lapov

9,9

Apartment Lapov

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lapov. Tento klimatizovaný apartmán v Ičići má balkón s výhľadom na more a 3,3 km od mesta Opatija. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Lapov sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rosemary

9,9

Apartment Rosemary

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rosemary. Set in Ičići, within 600 metres of Ičići Beach and 600 metres of Ika Beach, Apartment Rosemary offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Apartment Rosemary sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Opatija-Ičići

9,9

Apartments Opatija-Ičići

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Opatija-Ičići. Ubytovacie zariadenie Apartments Opatija-Ičići sa nachádza v meste Ičići. Ubytovanie Apartments Opatija-Ičići sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria).

Apartments Biserka

9,9

Apartments Biserka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Biserka. Set in Ičići, 400 metres from Ičići Beach and 600 metres from Ika Beach, Apartments Biserka offers accommodation with free WiFi, air conditioning and... Ubytovanie Apartments Biserka sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Isabela

9,9

Villa Isabela

Ubytovanie (Apartmány) Villa Isabela. Located in Ičići in the Istria region and Mali Raj Beach reachable within 300 metres, Villa Isabela provides accommodation with free WiFi, BBQ facilities,... Ubytovanie Villa Isabela sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Irina

9,8

Apartments Irina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Irina. Apartmán Irina sa nachádza v Ičići a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu a gril. Opatija je vzdialená 3,2 km. Ubytovanie Apartments Irina sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spacious apartment with a panoramic view

9,8

Spacious apartment with a panoramic view

Ubytovanie (Apartmán) Spacious apartment with a panoramic view. Situated in Ičići and only 300 metres from Ičići Beach, Spacious apartment with a panoramic view features accommodation with city views, free WiFi and free... Ubytovanie Spacious apartment with a panoramic view sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Home away from home

9,8

Home away from home

Ubytovanie (Apartmán) Home away from home. Boasting garden views, Home away from home offers accommodation with a terrace and a patio, around 750 metres from Ika Beach. Ubytovanie Home away from home sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cetina

9,8

Apartment Cetina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cetina. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Cetina can be found in Ičići, close to Ika Beach and less than 1 km from... Ubytovanie Apartment Cetina sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zara

9,8

Apartment Zara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zara. Set in Ičići, 350 metres from Ičići Beach and less than 1 km from Mali Raj Beach, Apartment Zara offers air conditioning. Ubytovanie Apartment Zara sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Karin

9,8

Apartment Karin

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Karin. Situated in Ičići, 50 metres from Ičići Beach and 650 metres from Mali Raj Beach, Apartment Karin offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Apartment Karin sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

New apartment with swimming pool near the beach

9,8

New apartment with swimming pool near the beach

Ubytovanie (Apartmány) New apartment with swimming pool near the beach. Located 50 metres from Ičići Beach, New apartment with swimming pool near the beach offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned... Ubytovanie New apartment with swimming pool near the beach sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunny apartment in Icici

9,8

Sunny apartment in Icici

Ubytovanie (Apartmán) Sunny apartment in Icici. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Sunny apartment in Icici features accommodation in Ičići with free WiFi and sea views. Ubytovanie Sunny apartment in Icici sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Branko

9,8

Apartment Branko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Branko. Offering free WiFi and sea views, Apartment Branko is an accommodation situated in Ičići. The property has mountain views and is 3 km from Opatija. Ubytovanie Apartment Branko sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stylish apartment 100 m from the beach

9,8

Stylish apartment 100 m from the beach

Ubytovanie (Apartmány) Stylish apartment 100 m from the beach. Situated 50 metres from Ičići Beach, Stylish apartment 100 m from the beach offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned... Ubytovanie Stylish apartment 100 m from the beach sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Luppo

9,8

Villa Luppo

Ubytovanie (Apartmány) Villa Luppo. Ubytovacie zariadenie Villa Luppo ponúka priestranné apartmány s výhľadom na Kvarnerský záliv, len 200 metrov od Jadranského mora. Ubytovanie Villa Luppo sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spacious Apartment in quiet surrounding

9,7

Spacious Apartment in quiet surrounding

Ubytovanie (Apartmán) Spacious Apartment in quiet surrounding. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Spacious Apartment in quiet surrounding can be found in Ičići, close to Mali Raj... Ubytovanie Spacious Apartment in quiet surrounding sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury apartment in Villa Alba

9,7

Luxury apartment in Villa Alba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxury apartment in Villa Alba. Located in Ičići in the Istria region, Luxury apartment in Villa Alba features a garden. Ubytovanie Luxury apartment in Villa Alba sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ocean Blue

9,7

Apartman Ocean Blue

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ocean Blue. Set in Ičići in the Istria region, Apartman Ocean Blue features a patio and garden views. Ubytovanie Apartman Ocean Blue sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Kvarner

9,7

Holiday Home Kvarner

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Kvarner. Tento rodinný dovolenkový dom s terasou a záhradou je vzdialený 38 km od Opatije a naskytá sa odtiaľto výhľad na more. Ubytovanie Holiday Home Kvarner sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern apartment near the sea

9,7

Modern apartment near the sea

Ubytovanie (Apartmán) Modern apartment near the sea. Featuring garden views, Modern apartment near the sea provides accommodation with a patio and a kettle, around 750 metres from Ika Beach. Ubytovanie Modern apartment near the sea sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Okra

9,7

Villa Okra

Ubytovanie (Vila) Villa Okra. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a bar, and a garden, Villa Okra offers accommodation in Ičići with free WiFi and pool views. Ubytovanie Villa Okra sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 460 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN VIDA

9,7

APARTMAN VIDA

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN VIDA. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, APARTMAN VIDA can be found in Ičići, close to Ika Beach and a 13-minute walk from Mali Raj... Ubytovanie APARTMAN VIDA sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family House Sara

9,7

Family House Sara

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family House Sara. Situated in Ičići in the Istria region, Family House Sara has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Family House Sara sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 227 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dora

9,7

Apartments Dora

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dora. Located in Ičići in the Istria region, with Ičići Beach and Ika Beach nearby, Apartments Dora provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments Dora sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Designed Apartment with swimming pool near the beach

9,7

Designed Apartment with swimming pool near the beach

Ubytovanie (Apartmány) Designed Apartment with swimming pool near the beach. Located 50 metres from Ičići Beach, Designed Apartment with swimming pool near the beach offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and... Ubytovanie Designed Apartment with swimming pool near the beach sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ryan Sea View Apartment

9,7

Ryan Sea View Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Ryan Sea View Apartment. Located in Ičići in the Istria region, Ryan Sea View Apartment features a terrace. Ubytovanie Ryan Sea View Apartment sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Andretić

9,7

Apartman Andretić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Andretić. Apartmán Andretić sa nachádza v letovisku Ičići a ponúka ubytovanie s vlastným bazénom a bezplatným Wi-Fi. Z ubytovania sa naskytá výhľad na more. Ubytovanie Apartman Andretić sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Maestral

9,7

Apartman Maestral

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Maestral. Boasting a patio with sea views, a garden and a terrace, Apartman Maestral can be found in Ičići, close to Mali Raj Beach and less than 1 km from Dog... Ubytovanie Apartman Maestral sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Kadmen

9,6

Apartmani Kadmen

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Kadmen. Situated 50 metres from Ika Beach, Apartmani Kadmen offers free bikes, a garden and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Kadmen sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tony

9,6

Tony

Ubytovanie (Apartmán) Tony. Tony is a beachfront property set in Ičići, 200 metres from Ičići Beach and 750 metres from Ika Beach. Ubytovanie Tony sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Igor

9,6

Apartment Igor

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Igor. Apartmán Igor sa nachádza v letovisku Ičići, 200 metrov od pláže Ika a 500 metrov od pláže Ičići. Ubytovanie Apartment Igor sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern 150m2 flat with rooftop swimming pool

9,6

Modern 150m2 flat with rooftop swimming pool

Ubytovanie (Apartmán) Modern 150m2 flat with rooftop swimming pool. Set in Ičići, less than 1 km from Ičići Beach and an 11-minute walk from Ika Beach, Modern 150m2 flat with rooftop swimming pool offers accommodation with... Ubytovanie Modern 150m2 flat with rooftop swimming pool sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Krupic

9,6

Apartments Krupic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Krupic. Ubytovanie Apartments Krupic sa nachádza 9 km od Chorvátskeho chodníka slávy a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a službu nonstop recepcie. Ubytovanie Apartments Krupic sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sonia

9,5

Apartment Sonia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sonia. Offering garden views, Apartment Sonia is an accommodation set in Ičići, 500 metres from Mali Raj Beach and 650 metres from Dog Beach. Ubytovanie Apartment Sonia sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cerniar

9,5

Apartment Cerniar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cerniar. Apartmán Cerniar ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v letovisku Ičići, 2,9 km od Opatije a 12 km od Rijeky. Ubytovanie Apartment Cerniar sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Majda

9,5

Apartments Majda

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Majda. Located in Ičići, just 300 metres from Ičići Beach, Apartments Majda provides beachfront accommodation with a restaurant, a shared lounge, a garden and... Ubytovanie Apartments Majda sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Laura

9,5

Studio Laura

Ubytovanie (Penzión) Studio Laura. Situated in Ičići, within 350 metres of Ičići Beach and 500 metres of Mali Raj Beach, Studio Laura features accommodation with a garden and free WiFi... Ubytovanie Studio Laura sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pool Apartment Maurina

9,5

Pool Apartment Maurina

Ubytovanie (Apartmán) Pool Apartment Maurina. Set in Ičići, within less than 1 km of Ičići Beach and a 10-minute walk of Ika Beach, Pool Apartment Maurina offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Pool Apartment Maurina sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Triestina (LOV520)

9,5

Apartment Triestina (LOV520)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Triestina (LOV520). Ubytovacie zariadenie Apartment Triestina (LOV520) sa nachádza v letovisku Ičići, 250 metrov od pláže Ika a 350 metrov od pláže Ičići. Ubytovanie Apartment Triestina (LOV520) sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marijana

9,5

Apartments Marijana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marijana. Apartmány Marijana sa nachádzajú v obci Ičići. bezplatné Wi-Fi. Všetky ubytovacie jednotky majú súkromnú kúpeľňu, klimatizáciu, TV a chladničku. Ubytovanie Apartments Marijana sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Garden

9,5

Villa Garden

Ubytovanie (Apartmány) Villa Garden. Villa Garden sa nachádza 6 km od Chorvátskeho chodníka slávy. Ubytovanie Villa Garden sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

RUŽMARIN

9,5

RUŽMARIN

Ubytovanie (Apartmán) RUŽMARIN. Situated in Ičići, just 50 metres from Ičići Beach, RUŽMARIN features beachfront accommodation with a garden, barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie RUŽMARIN sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anicic

9,5

Apartments Anicic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anicic. Offering a garden and barbecue, Apartments Anicic is situated in Ičići, 5 km from its beaches and 10 km from Opatija. Rijeka is 20 km away. Ubytovanie Apartments Anicic sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sara

9,5

Apartments Sara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sara. Apartments Sara has sea views, free WiFi and free private parking, set in Ičići, 450 metres from Ika Beach. Ubytovanie Apartments Sara sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ičići Bellevue

9,4

Ičići Bellevue

Ubytovanie (Apartmány) Ičići Bellevue. Ubytovacie zariadenie Ičići Bellevue s bezplatným WiFi pripojením na internet ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v letovisku Ičići. Ubytovanie Ičići Bellevue sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Gobac

9,4

Holiday Home Gobac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Gobac. Dovolenkový dom Gobac sa nachádza v meste Ičići a má terasu. Dostupná je klimatizácia a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Holiday Home Gobac sa nachádza v meste Ičići (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)