Hľadať

Ubytovanie

Apartments Monja & Dadi Apartmány

Lišina 8, 51511 Vantačići, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Monja & Dadi. Apartmány Monja & Dadi s terasou sa nachádzajú vo Vantačići. Opatija je vzdialená 44 km. Všetky ubytovacie jednotky majú priestor na posedenie. Ubytovanie Apartments Monja & Dadi sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Monja & Dadi

Opatija je vzdialená 44 km. K dispozícii máte kuchynku s chladničkou. Jeden z bestsellerov v destinácii Vantačići Apartmány Monja & Dadi s terasou sa nachádzajú vo Vantačići. Uteráky sú zahrnuté v cene ubytovania. Všetky ubytovacie jednotky majú priestor na posedenie. Rijeka sa nachádza 24 km a Rabac 27 km od apartmánov Monja & Dadi. Niektoré majú terasu a/alebo balkón. Najbližšie letisko Rijeka je vzdialené 13 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Na pláži
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Monja & Dadi

 • Na pláži
 • Terasa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Osobný tréner
 • Individuálny check-in/check-out
 • Expresný check-in/check-out
 • Recepcia s nepretržitou prevádzkou
 • Televízne programy pre deti
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Vantačići

Apartment Camellia

9,8

Apartment Camellia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Camellia. Featuring sea views, Apartment Camellia offers accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Rova Beach. Ubytovanie Apartment Camellia sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tomy's Terrace

9,8

Tomy's Terrace

Ubytovanie (Apartmán) Tomy's Terrace. Tento klimatizovaný apartmán s terasou s výhľadom na more sa nachádza v letovisku Vantačići, 39 km od mesta Opatija. Ubytovanie Tomy's Terrace sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Art

9,8

House Art

Ubytovanie (Apartmán) House Art. Located in Malinska, 300 metres from Rova Beach and 700 metres from Draga Beach, House Art offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytovanie House Art sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Biba

9,8

Apartments Biba

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Biba. Ubytovacie zariadenie Apartments Biba sa nachádza v letovisku Malinska na ostrove Krk, 100 metrov od pláže Vantacici. Ubytovanie Apartments Biba sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartments Lučica

9,8

Luxury Apartments Lučica

Ubytovanie (Penzión) Luxury Apartments Lučica. Penzión Luxury Apartments Lučica sa nachádza v obci Vantačići a ponúka štvorhviezdičkové ubytovanie so súkromným balkónom. Ubytovanie Luxury Apartments Lučica sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 245 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dali Terrace

9,7

Dali Terrace

Ubytovanie (Apartmány) Dali Terrace. Ubytovacie zariadenie Dali Terrace ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v letovisku Vantačići, 29 km od Opatije a 24 km od Rijeky. Ubytovanie Dali Terrace sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Luxury apartment Aronia

9,7

Luxury apartment Aronia

Ubytovanie (Apartmány) Luxury apartment Aronia. Set in Vantačići in the Krk Island region, with Vantacici Beach and Rova Beach nearby, Luxury apartment Aronia offers accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Luxury apartment Aronia sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bianca

9,7

Villa Bianca

Ubytovanie (Apartmán) Villa Bianca. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Bianca is located in Vantačići. Ubytovanie Villa Bianca sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 690 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Apartments Futura

9,7

Villa Apartments Futura

Ubytovanie (Apartmány) Villa Apartments Futura. Toto ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom a grilom sa nachádza vo Vantačići na ostrove Krk. Ubytovanie Villa Apartments Futura sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaview Apartment Luna

9,6

Seaview Apartment Luna

Ubytovanie (Apartmány) Seaview Apartment Luna. Apartmán Luna s vlastným stravovaním sa nachádza v obci Vantačići. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Seaview Apartment Luna sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tina

9,6

Apartment Tina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Tina. Ubytovacie zariadenie Apartment Tina s grilom sa nachádza v meste Vantačići, 29 km od Opatije. Ubytovanie Apartment Tina sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments NeBo

9,6

Apartments NeBo

Ubytovanie (Penzión) Apartments NeBo. Situated in Vantačići, within 450 metres of Vantacici Beach and 500 metres of Rova Beach, Apartments NeBo features accommodation with a garden and free... Ubytovanie Apartments NeBo sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dodo Apartments

9,5

Dodo Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Dodo Apartments. Situated in Vantačići, 250meters from the nearest beach, Dodo Apartments features accommodation with free WiFi , air conditioning and parking. Ubytovanie Dodo Apartments sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment White

9,5

Apartment White

Ubytovanie (Apartmán) Apartment White. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartment White can be found in Vantačići, close to Rova Beach and 1.2 km from Uhlić Beach. Ubytovanie Apartment White sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Neda -Vantacici Malinska

9,4

Apartman Neda -Vantacici Malinska

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Neda -Vantacici Malinska. Set in Vantačići, 100 metres from Vantacici Beach and 150 metres from Rova Beach, Apartman Neda -Vantacici Malinska offers barbecue facilities and air... Ubytovanie Apartman Neda -Vantacici Malinska sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Blue Bay

9,4

Apartment Blue Bay

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blue Bay. Featuring a patio with sea views, a garden and barbecue facilities, Apartment Blue Bay can be found in Malinska, close to Rova Beach and 800 metres from... Ubytovanie Apartment Blue Bay sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Don

9,4

Apartments Don

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Don. Ubytovanie Apartments Don sa nachádza v letovisku Vantačići na ostrove Krk, necelých 500 metrov od miestnej pláže. Ubytovanie Apartments Don sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Skubic apartments

9,4

Skubic apartments

Ubytovanie (Apartmány) Skubic apartments. Located in Vantačići in the Krk Island region, with Vantacici Beach and Rova Beach nearby, Skubic apartments provides accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Skubic apartments sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maslina

9,3

Villa Maslina

Ubytovanie (Apartmán) Villa Maslina. Villa Maslina is a beachfront property located in Vantačići, 500 metres from Rova Beach and 1 km from Uhlić Beach. Ubytovanie Villa Maslina sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa4Boys

9,1

Villa4Boys

Ubytovanie (Vila) Villa4Boys. Dovolenkový dom Villa4Boys sa nachádza na pláži v obci Vantačići. Ubytovanie Villa4Boys sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 410 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Natasa

9

Apartmani Natasa

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Natasa. Set in Vantačići in the Krk Island region and Vantacici Beach reachable within 750 metres, Apartmani Natasa offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartmani Natasa sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dora

9

Apartments Dora

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dora. Apartmány Dora ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou v letovisku Vantačići. Niektoré ubytovacie jednotky ponúkajú kuchyňu s rúrou. Ubytovanie Apartments Dora sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amarru Deluxe Apartments

9

Amarru Deluxe Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Amarru Deluxe Apartments. Located in Malinska in the Krk Island region, with Rova Beach and Vantacici Beach nearby, Amarru Deluxe Apartments provides accommodation with free WiFi... Ubytovanie Amarru Deluxe Apartments sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guki Apartments

8,9

Guki Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Guki Apartments. Apartmány Guki sa nachádzajú v dedinke Vantačići, iba 400 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Guki Apartments sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Pavić

8,9

Holiday Home Pavić

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Pavić. Rekreačný dom Pavić sa nachádza v pokojnej obci Vantačići, približne 3,5 km od centra mestečka Malinska a je obklopený veľkou záhradou s grilom na voľné... Ubytovanie Holiday Home Pavić sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Leo

8,9

Apartments Leo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Leo. Situated 150 metres from Vantacici Beach, Apartments Leo offers accommodation with a balcony, as well as a terrace. Ubytovanie Apartments Leo sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Katić

8,8

Apartments Katić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Katić. Ubytovacie zariadenie Apartments Katić sa nachádza v obci Vantačići a ponúka ubytovanie s balkónom alebo terasou, bezplatným Wi-Fi, TV, reštauráciou a so... Ubytovanie Apartments Katić sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivan

8,8

Apartment Ivan

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ivan. Ubytovacie zariadenie Apartment Ivan sa nachádza v obci Vantačići a ponúka ubytovanie s kuchynkou a príslušenstvo na grilovanie. Ubytovanie Apartment Ivan sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Katarina

8,8

Apartments Katarina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Katarina. Situated in Vantačići in the Krk Island region and Rova Beach reachable within 300 metres, Apartments Katarina features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Katarina sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen "Diva" Krk

8,7

Ferienwohnungen "Diva" Krk

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen "Diva" Krk. Ubytovanie Ferienwohnungen "Diva" Krk sa nachádza v letovisku Vantačići a ponúka výhľad na more a terasu. Ubytovanie Ferienwohnungen "Diva" Krk sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Frane

8,6

Apartments Frane

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Frane. Apartmán Frane sa nachádza v dedinke Vantačići. Ubytovacia jednotka má kompletne vybavenú kuchyňu s rúrou a kávovarom, TV a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím... Ubytovanie Apartments Frane sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mmm

8,4

Villa Mmm

Ubytovanie (Apartmány) Villa Mmm. Situated in Vantačići, 400 metres from Vantacici Beach and 450 metres from Rova Beach, Villa Mmm features accommodation with free WiFi, air conditioning... Ubytovanie Villa Mmm sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Diana

8,2

Apartment Diana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Diana. Apartment Diana enjoys a location in Vantačići, just 750 metres from Vantacici Beach and less than 1 km from Rova Beach. Ubytovanie Apartment Diana sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lojzer

7,8

Apartments Lojzer

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lojzer. Featuring air conditioning, Apartments Lojzer offers accommodation in Vantačići. Opatija is 29 km from the property. All units feature a TV. Ubytovanie Apartments Lojzer sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Vantacici

7,5

Ferienwohnung Vantacici

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Vantacici. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnung Vantacici sa nachádza v letovisku Vantačići, 29 km od mesta Opatija a 24 km od mesta Rijeka. Ubytovanie Ferienwohnung Vantacici sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Blue Orchid

7,4

Apartment Blue Orchid

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Blue Orchid. Apartment Blue Orchid is a property with a garden located in Vantačići, within just less than 1 km of Vantacici Beach and an 11-minute walk of Rova Beach. Ubytovanie Apartment Blue Orchid sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vila Ida

7,1

Apartments Vila Ida

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vila Ida. Apartmány Vila Ida sa nachádzajú v obci Vantačići, len 350 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Vila Ida sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cordasev

Apartment Cordasev

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Cordasev. Located in Vantačići in the Krk Island region, with Vantacici Beach and Rova Beach nearby, Apartment Cordasev provides accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartment Cordasev sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio in Vantacici/Insel Krk 14419

Studio in Vantacici/Insel Krk 14419

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Vantacici/Insel Krk 14419. Offering free WiFi and free private parking, Studio in Vantacici/Insel Krk 14419 is set in Vantačići, within just 200 metres of Vantacici Beach. Ubytovanie Studio in Vantacici/Insel Krk 14419 sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Vantacici

Four-Bedroom Holiday Home in Vantacici

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Vantacici. Set in Porat, Four-Bedroom Holiday Home in Vantacici features accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Vantacici sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 187 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

0-Bedroom Apartment in Vantacici

0-Bedroom Apartment in Vantacici

Ubytovanie (Apartmán) 0-Bedroom Apartment in Vantacici. Set in Vantačići, less than 1 km from Uhlić Beach and a 10-minute walk from Vantacici Beach, 0-Bedroom Apartment in Vantacici offers barbecue facilities... Ubytovanie 0-Bedroom Apartment in Vantacici sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Patrix House

Patrix House

Ubytovanie (Vila) Patrix House. Featuring a bar, a shared lounge, and a garden, Patrix House provides accommodation in Vantačići with free WiFi and sea views. Ubytovanie Patrix House sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 256 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rolih

Apartment Rolih

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rolih. Set in Vantačići in the Krk Island region, Apartment Rolih features a balcony. Ubytovanie Apartment Rolih sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Andrina

Apartment Andrina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Andrina. Located in Vantačići in the Krk Island region, Apartment Andrina has a garden. Ubytovanie Apartment Andrina sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Miro

Apartments Miro

Ubytovanie (Penzión) Apartments Miro. Located in Vantačići, 100 metres from Vantacici Beach, Apartments Miro provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Apartments Miro sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment LUX with Seaview

Apartment LUX with Seaview

Ubytovanie (Apartmán) Apartment LUX with Seaview. Located in Vantačići, 500 metres from Vantacici Beach and 550 metres from Rova Beach, Apartment LUX with Seaview offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Apartment LUX with Seaview sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vukas

Apartments Vukas

Ubytovanie (Penzión) Apartments Vukas. Set in Vantačići, within 350 metres of Rupa Beach and 450 metres of Maestral Beach, Apartments Vukas offers accommodation with a garden and free WiFi... Ubytovanie Apartments Vukas sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mato

Apartments Mato

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mato. Situated in Vantačići, 500 metres from Vantacici Beach and 600 metres from Rova Beach, Apartments Mato features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartments Mato sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Malinska-Vantacici

Malinska-Vantacici

Ubytovanie (Apartmán) Malinska-Vantacici. Set 450 metres from Vantacici Beach, 500 metres from Rova Beach and 1.2 km from Uhlić Beach, Malinska-Vantacici offers accommodation situated in Vantačići. Ubytovanie Malinska-Vantacici sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful apartment in Vantacici w/ WiFi

Beautiful apartment in Vantacici w/ WiFi

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful apartment in Vantacici w/ WiFi. Located in Vantačići in the Krk Island region, Beautiful apartment in Vantacici w/ WiFi is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Beautiful apartment in Vantacici w/ WiFi sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Turcic I

Holiday home Turcic I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Turcic I. Situated in Vantačići, Holiday home Turcic I offers accommodation with a private pool and private parking. Ubytovanie Holiday home Turcic I sa nachádza v meste Vantačići (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 534 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)