Hľadať

Ubytovanie

Apartments Montana Apartmány

7a Benkovac Fužinski, 51322 Fužine, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Montana. Situated in Fužine, 29 km from Crikvenica, Apartments Montana features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Montana sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Montana

A fridge, an oven and toaster are also available, as well as a kettle. The apartment offers a barbecue. Each unit features a patio, a fully equipped kitchen with a dishwasher, a fireplace, a seating area with a sofa, a flat-screen TV and a private bathroom with shower and a hairdryer. The nearest airport is Rijeka, 30 km from Apartments Montana, and the property offers a paid airport shuttle service. If you would like to discover the area, hiking, skiing and cycling are possible in the surroundings and Apartments Montana can arrange a bicycle rental service. Opatija is 43 km from the accommodation, while Rijeka is 29 km from the property. Jeden z našich favoritov v destinácii FužineSituated in Fužine, 29 km from Crikvenica, Apartments Montana features a garden and free WiFi.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Montana

 • Vonkajší krb
 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Jazda na koniza príplatok
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Rybolovza príplatok
 • Tenisový kurt Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Trezor
 • Misky pre domácich miláčikov
 • Košíky pre domácich miláčikov
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Fužine

Apartment Darinka

10

Apartment Darinka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Darinka. Apartment Darinka is located in Fužine and offers free bikes and a terrace. Ubytovanie Apartment Darinka sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Peričić-Fužine

10

Apartman Peričić-Fužine

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Peričić-Fužine. Set in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman Peričić-Fužine features a terrace. Ubytovanie Apartman Peričić-Fužine sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Green Oasis

10

Villa Green Oasis

Ubytovanie (Vila) Villa Green Oasis. Villa Green Oasis is situated in Fužine and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Villa Green Oasis sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 216 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luksuzna kuća za odmor RINA

10

Luksuzna kuća za odmor RINA

Ubytovanie (Vila) Luksuzna kuća za odmor RINA. Luksuzna kuća za odmor RINA is located in Fužine and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Luksuzna kuća za odmor RINA sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

VILLA FUŽINE

9,9

VILLA FUŽINE

Ubytovanie (Vila) VILLA FUŽINE. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, VILLA FUŽINE features accommodation in Fužine with free WiFi and lake views. Ubytovanie VILLA FUŽINE sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 335 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Felice

9,8

Felice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Felice. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Felice provides accommodation in Fužine with free WiFi and lake views. Ubytovanie Felice sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Erika

9,8

Apartment Erika

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Erika. Located in Fužine, 32 km from Crikvenica, Apartment Erika provides free bikes and free WiFi. Ubytovanie Apartment Erika sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Patricia

9,8

Apartman Patricia

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Patricia. Situated in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman Patricia has a balcony and garden views. Ubytovanie Apartman Patricia sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Planinska kuca Dasovic

9,8

Planinska kuca Dasovic

Ubytovanie (Horská chata) Planinska kuca Dasovic. Planinska kuca Dasovic is located in Fužine. Guests staying at this chalet have access to a terrace. Ubytovanie Planinska kuca Dasovic sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa MOYA 1

9,8

Villa MOYA 1

Ubytovanie (Apartmány) Villa MOYA 1. Located in Fužine, 32 km from Crikvenica, Villa MOYA 1 provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa MOYA 1 sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nada

9,7

Apartments Nada

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Nada. Boasting a spa bath, Apartments Nada is situated in Fužine. Ubytovanie Apartments Nada sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa MOYA

9,7

Villa MOYA

Ubytovanie (Apartmány) Villa MOYA. Set in Fužine, 32 km from Crikvenica, Villa MOYA offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa MOYA sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Fani

9,7

Apartman Fani

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Fani. Apartman Fani is set in Fužine. This apartment also features free WiFi. The apartment offers a terrace. Opatija is 33 km from Apartman Fani. Ubytovanie Apartman Fani sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Soba Erika

9,6

Soba Erika

Ubytovanie (Penzión) Soba Erika. Set in Fužine in the Primorsko-Goranska županija Region, 32 km from Opatija, Soba Erika features views of the mountain. the garden and the lake. Ubytovanie Soba Erika sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cosy apartment ROAD A6

9,6

Cosy apartment ROAD A6

Ubytovanie (Apartmán) Cosy apartment ROAD A6. Situated in Fužine, Cosy apartment ROAD A6 features accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden views and is 41 km from Crikvenica. Ubytovanie Cosy apartment ROAD A6 sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vilma

9,6

Apartment Vilma

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vilma. Located in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Vilma features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Vilma sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio-apartman Karolina

9,6

Studio-apartman Karolina

Ubytovanie (Apartmán) Studio-apartman Karolina. Studio-apartman Karolina is situated in Fužine and offers a terrace. The property is 43 km from Crikvenica, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Studio-apartman Karolina sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sabina

9,6

Villa Sabina

Ubytovanie (Apartmány) Villa Sabina. Set in Fužine, 32 km from Crikvenica, Villa Sabina offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Sabina sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family Apartment Green Hill

9,5

Family Apartment Green Hill

Ubytovanie (Apartmán) Family Apartment Green Hill. Situated in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Family Apartment Green Hill features a balcony and garden views. Ubytovanie Family Apartment Green Hill sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Lana

9,5

Holiday Home Lana

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home Lana. Tento apartmán sa nachádza v meste Fužine a ponúka záhradu s grilom. Ubytovanie Holiday Home Lana sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ribel

9,5

Apartment Ribel

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ribel. Apartment Ribel is located in Fužine and offers a restaurant, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Ribel sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ema

9,4

Apartman Ema

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ema. Situated in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman Ema has a terrace. Ubytovanie Apartman Ema sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Luna

9,4

Holiday Home Luna

Ubytovanie (Apartmány) Holiday Home Luna. Dovolenkový dom Luna sa nachádza v dedine Fužine, 40 km od mesta Crikvenica. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home Luna sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Tenis i Sport

9,4

Apartmani Tenis i Sport

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Tenis i Sport. Located in Fužine, Apartmani Tenis i Sport offers free WiFi and units fitted with a kitchen, seating area and flat-screen TV. Ubytovanie Apartmani Tenis i Sport sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Belveder

9,3

Apartmani Belveder

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Belveder. Located in Fužine, Apartmani Belveder provides accommodation with a patio and free WiFi. The apartment features lake views and is 32 km from Crikvenica. Ubytovanie Apartmani Belveder sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tody's

9,3

Apartment Tody's

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tody's. Tento apartmán sa nachádza v obci Fužine a ponúka patio a záhradu. Apartmán je vzdialený 32 km od Opatije a k dispozícii je neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Tody's sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

FELICITA

9,3

FELICITA

Ubytovanie (Horská chata) FELICITA. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, FELICITA offers accommodation in Fužine with free WiFi and lake views. Ubytovanie FELICITA sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lalita

9,2

Apartment Lalita

Ubytovanie (Penzión) Apartment Lalita. Apartmány Lalita sa nachádzajú v obci Fužine v primorsko-goranskej župe, 32 km od Opatije. Ponúkajú gril a výhľad na hory. Ubytovanie Apartment Lalita sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kovacevic

9,1

Apartment Kovacevic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kovacevic. Situated in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Kovacevic has a terrace and garden views. Ubytovanie Apartment Kovacevic sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Proljeće

9,1

Apartment Proljeće

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Proljeće. Apartment Proljeće is situated in Fužine and offers free bikes and a terrace. Ubytovanie Apartment Proljeće sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Irena

9

Apartment Irena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Irena. Apartmán Irena sa nachádza v obci Fužine, 45 km od mesta Opatija. Ponúka vám výhľad na hory a bezplatné súkromné parkovisko na mieste. Ubytovanie Apartment Irena sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartman Bajer

9

Apartman Bajer

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Bajer. Featuring a spa bath, Apartman Bajer is located in Fužine. Ubytovanie Apartman Bajer sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

JULIJA 2

8,6

JULIJA 2

Ubytovanie (Apartmán) JULIJA 2. Apartment Julija 2 is a self-catering accommodation located in Fužine and provides a terrace as well as a garden with barbecue facilities. Ubytovanie JULIJA 2 sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bitoraj Fužine

8,6

Hotel Bitoraj Fužine

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bitoraj Fužine. Hotel Bitoraj Fužine stojí na malebnom mieste v centre mesta Fužine, uprostred lesa v zelenom srdci Chorvátska a neďaleko mora. Ubytovanie Hotel Bitoraj Fužine sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment JULIJA 1

8

Apartment JULIJA 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment JULIJA 1. Apartment Julija is a self-catering accommodation located in picturesque Istrian town Fužine. Ubytovanie Apartment JULIJA 1 sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobe "Ela"

7,9

Sobe "Ela"

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sobe "Ela". Set in Fužine, 31 km from Crikvenica, Sobe "Ela" offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Sobe "Ela" sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Arnika

7,9

Guesthouse Arnika

Ubytovanie (Bed and breakfast) Guesthouse Arnika. Penzión Arnika sa nachádza uprostred lesnatej krajiny v blízkosti centra mesta Fuzine, iba 30 minút jazdy od Jadranského mora. Ubytovanie Guesthouse Arnika sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman "Ela"

Apartman "Ela"

Ubytovanie (Apartmán) Apartman "Ela". Boasting a restaurant, a bar, and a garden, Apartman "Ela" offers accommodation in Fužine with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartman "Ela" sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobe Sky

Sobe Sky

Ubytovanie (Penzión) Sobe Sky. Situated in Fužine, Sobe Sky offers accommodation with private balconies. The accommodation features ski storage space, as well as a bar and a garden. Ubytovanie Sobe Sky sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Feralis relax zone

Feralis relax zone

Ubytovanie (Apartmán) Feralis relax zone. Located in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Feralis relax zone has a garden. This apartment provides a terrace. Ubytovanie Feralis relax zone sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House by the Lake

Guest House by the Lake

Ubytovanie (Penzión) Guest House by the Lake. Guest House by the Lake is set in Fužine and features a restaurant and a bar. With a shared lounge, the property also has a garden. Ubytovanie Guest House by the Lake sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hacienda Avoxa

Hacienda Avoxa

Ubytovanie (Apartmán) Hacienda Avoxa. Hacienda Avoxa is set in Fužine and offers a garden and a terrace. The apartment features garden views and is 37 km from Baška. Ubytovanie Hacienda Avoxa sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Mate

Apartman Mate

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mate. Set in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Apartman Mate features a garden. Ubytovanie Apartman Mate sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Slavica Cr

Holiday home Slavica Cr

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Slavica Cr. Holiday home Slavica Cr is situated in Fužine and offers barbecue facilities. The property is 43 km from Crikvenica and free private parking is offered. Ubytovanie Holiday home Slavica Cr sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Fuzine 39914

Apartment in Fuzine 39914

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Fuzine 39914. Set in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment in Fuzine 39914 features a balcony. Ubytovanie Apartment in Fuzine 39914 sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Fuzine 37222

Holiday home in Fuzine 37222

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Fuzine 37222. Situated in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Holiday home in Fuzine 37222 has a balcony. Ubytovanie Holiday home in Fuzine 37222 sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Holiday Home in Fuzine

Studio Holiday Home in Fuzine

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Studio Holiday Home in Fuzine. Studio Holiday Home in Fuzine is located in Fužine and offers barbecue facilities. The accommodation is 49 km from Opatija. Ubytovanie Studio Holiday Home in Fuzine sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Rosse Mary

Kuća za odmor Rosse Mary

Ubytovanie (Apartmán) Kuća za odmor Rosse Mary. Located in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Kuća za odmor Rosse Mary features a balcony and mountain views. Ubytovanie Kuća za odmor Rosse Mary sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Dub - forest nature

Holiday home Dub - forest nature

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Dub - forest nature. Located in Fužine in the Primorsko-Goranska županija region, Holiday home Dub - forest nature features a terrace. Ubytovanie Holiday home Dub - forest nature sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 463 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Private room with shared kitchen in Fuzine

Private room with shared kitchen in Fuzine

Ubytovanie (Apartmán) Private room with shared kitchen in Fuzine. Featuring a hot tub, Private room with shared kitchen in Fuzine is set in Fužine. The air-conditioned accommodation is 32 km from Crikvenica. Ubytovanie Private room with shared kitchen in Fuzine sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lovely Apartment with shared kitchen in Fuzine

Lovely Apartment with shared kitchen in Fuzine

Ubytovanie (Apartmán) Lovely Apartment with shared kitchen in Fuzine. Lovely Apartment with shared kitchen in Fuzine is set in Fužine and offers a terrace. The accommodation is 32 km from Crikvenica. Ubytovanie Lovely Apartment with shared kitchen in Fuzine sa nachádza v meste Fužine (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)