Hľadať

Ubytovanie

Apartments More Luxury Apartmány

Sobra 47 floor 3, 20225 Sobra, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments More Luxury. Situated 7 km from Odysseus Cave, Apartments More Luxury offers a terrace, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments More Luxury sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments More Luxury

A fridge, an oven and stovetop are also offered, as well as a kettle and a coffee machine. Each unit has a patio, a fully equipped kitchen with a dishwasher, a seating area with a sofa, a flat-screen TV, a washing machine, and a private bathroom with shower and a hairdryer. Situated 7 km from Odysseus Cave, Apartments More Luxury offers a terrace, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi.

Vybavenie ubytovania Apartments More Luxury

 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Babino Polje

Apartment Lilly

10

Apartment Lilly

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lilly. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Lilly is situated in Babino Polje. Ubytovanie Apartment Lilly sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Korta - Spacious House with Pool

10

Villa Korta - Spacious House with Pool

Ubytovanie (Vila) Villa Korta - Spacious House with Pool. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Korta - Spacious House with Pool is situated in Babino Polje. Ubytovanie Villa Korta - Spacious House with Pool sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Kozarica, Mljet - 4950

9,9

Apartments by the sea Kozarica, Mljet - 4950

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Kozarica, Mljet - 4950. Set in Kozarica in the Mljet Island region, Apartments by the sea Kozarica, Mljet - 4950 offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Kozarica, Mljet - 4950 sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mljet 4Two - Beach House

9,9

Mljet 4Two - Beach House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mljet 4Two - Beach House. Located in Sobra, just 7 km from Odysseus Cave, Mljet 4Two - Beach House provides beachfront accommodation with a garden, a private beach area, a terrace... Ubytovanie Mljet 4Two - Beach House sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

New studio app for 2

9,9

New studio app for 2

Ubytovanie (Apartmán) New studio app for 2. Located in Babino Polje in the Mljet Island region, New studio app for 2 features a patio and lake views. Ubytovanie New studio app for 2 sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Authentic ap for 2, Babino Polje,Mljet

9,8

Authentic ap for 2, Babino Polje,Mljet

Ubytovanie (Apartmán) Authentic ap for 2, Babino Polje,Mljet. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Authentic ap for 2, Babino Polje, Mljet provides accommodation in Babino Polje with free WiFi and... Ubytovanie Authentic ap for 2, Babino Polje,Mljet sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone House Biskup

9,6

Stone House Biskup

Ubytovanie (Apartmán) Stone House Biskup. Set in Babino Polje in the Mljet Island region, Stone House Biskup has a patio and garden views. Ubytovanie Stone House Biskup sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dundo Pero

9,6

Villa Dundo Pero

Ubytovanie (Vila) Villa Dundo Pero. Featuring an outdoor pool and sea views, Villa Dundo Pero is set in Babino Polje. Ubytovanie Villa Dundo Pero sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 246 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Cumbelic

9,6

Apartments Cumbelic

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Cumbelic. Offering a barbecue and terrace, Apartments Cumbelic is situated in Kozarica in the Mljet Island Region. Ubytovanie Apartments Cumbelic sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Abatros

9,5

House Abatros

Ubytovanie (Vila) House Abatros. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, House Abatros is situated in Babino Polje. Ubytovanie House Abatros sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sobra 7531a

9,4

Apartment Sobra 7531a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sobra 7531a. Located in Sobra, just 7 km from Odysseus Cave, Apartment Sobra 7531a provides beachfront accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment Sobra 7531a sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 7531

9,4

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 7531

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Sobra, Mljet - 7531. Located in Sobra, 7 km from Odysseus Cave, Apartments by the sea Sobra, Mljet - 7531 provides free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartments by the sea Sobra, Mljet - 7531 sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday apartment Maslina Paho

9,2

Holiday apartment Maslina Paho

Ubytovanie (Apartmány) Holiday apartment Maslina Paho. Apartmán Holiday Maslina Paho sa nachádza v meste Babino Polje a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyňou. Ubytovanie Holiday apartment Maslina Paho sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Hazdovac

9,1

Guest House Hazdovac

Ubytovanie (Bed and breakfast) Guest House Hazdovac. Trojhviezdičkový penzión Guest House Hazdovac sa nachádza v letovisku Kozarica. Ponúka ubytovanie s terasou a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Guest House Hazdovac sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stiga 3 - cute apartment in Babino Polje

9

Stiga 3 - cute apartment in Babino Polje

Ubytovanie (Apartmán) Stiga 3 - cute apartment in Babino Polje. Located in Babino Polje in the Mljet Island region, Stiga 3 - cute apartment in Babino Polje features a balcony and garden views. Ubytovanie Stiga 3 - cute apartment in Babino Polje sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Sea view apartment for two,Sobra

9

Sea view apartment for two,Sobra

Ubytovanie (Apartmán) Sea view apartment for two,Sobra. Situated in Babino Polje, Sea view apartment for two, Sobra features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Sea view apartment for two,Sobra sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rotim

8,8

Apartments Rotim

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rotim. Located on the island of Mljet, Apartments Rotim offers seafront accommodation in Uvala Sutmiholjska near Babino Polje. Ubytovanie Apartments Rotim sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cottage Melita

8,8

Cottage Melita

Ubytovanie (Horská chata) Cottage Melita. Chata Melita ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v obci Babino Polje. Ubytovanie Cottage Melita sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mungos-Babino Polje

8,7

Mungos-Babino Polje

Ubytovanie (Kemping) Mungos-Babino Polje. Kemping Mungos-Babino Polje ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a terasou v obci Babino Polje. Ubytovanie Mungos-Babino Polje sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Felix

8,6

Apartments Felix

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Felix. Apartments Felix features sea views, free WiFi and free private parking, set in Babino Polje. Ubytovanie Apartments Felix sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Calypso's Cave

8,6

Calypso's Cave

Ubytovanie (Apartmán) Calypso's Cave. Located in Babino Polje in the Mljet Island region, Calypso's Cave features a balcony and garden views. Ubytovanie Calypso's Cave sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunny Side of Mljet

8,6

Sunny Side of Mljet

Ubytovanie (Apartmán) Sunny Side of Mljet. Sunny Side of Mljet is situated in Babino Polje. This property offers access to a balcony and free WiFi. Ubytovanie Sunny Side of Mljet sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dalamar

8,2

Apartments Dalamar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dalamar. Apartmány Dalamar sa nachádzajú v letovisku Babino Polje, 48 km od Dubrovníka a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Dalamar sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunny side of Adriatic

8,2

Sunny side of Adriatic

Ubytovanie (Apartmán) Sunny side of Adriatic. Located in Babino Polje, Sunny side of Adriatic provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Sunny side of Adriatic sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kozarica 4950b

Apartment Kozarica 4950b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kozarica 4950b. Apartment Kozarica 4950b is located in Kozarica. This beachfront property offers access to a terrace and free private parking. Ubytovanie Apartment Kozarica 4950b sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Santa Barbara Mljet apartment

Santa Barbara Mljet apartment

Ubytovanie (Apartmán) Santa Barbara Mljet apartment. Boasting a garden and a terrace, Santa Barbara Mljet apartment features accommodation in Babino Polje with free WiFi and garden views. Ubytovanie Santa Barbara Mljet apartment sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4898

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4898

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4898. Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4898 offers accommodation in Babino Polje, 43 km from Dubrovnik and 45 km from Korčula. Ubytovanie Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4898 sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 11011

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 11011

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Sobra, Mljet - 11011. Featuring sea views, Apartments by the sea Sobra, Mljet - 11011 offers accommodation with a balcony, around 7 km from Odysseus Cave. Ubytovanie Apartments by the sea Sobra, Mljet - 11011 sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet).

Villa Stone

Villa Stone

Ubytovanie (Vila) Villa Stone. Located in Babino Polje, Villa Stone provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Villa Stone sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4908

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4908

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4908. Studio Sobra 4908a is situated in Babino Polje, 43 km from Dubrovnik. Every room is equipped with a private bathroom equipped with a shower. Ubytovanie Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4908 sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 15993

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 15993

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Sobra, Mljet - 15993. Apartments by the sea Sobra, Mljet - 15993 has sea views, free WiFi and free private parking, set in Babino Polje. Ubytovanie Apartments by the sea Sobra, Mljet - 15993 sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mljet, nature eco old stone house with pool

Mljet, nature eco old stone house with pool

Ubytovanie (Vila) Mljet, nature eco old stone house with pool. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Mljet, nature eco old stone house with pool is situated in Babino Polje. Ubytovanie Mljet, nature eco old stone house with pool sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea Star

Sea Star

Ubytovanie (Vila) Sea Star. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Sea Star is situated in Babino Polje. Ubytovanie Sea Star sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 182 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Babino Polje

Four-Bedroom Holiday Home in Babino Polje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Babino Polje. Situated in Babino Polje, Four-Bedroom Holiday Home in Babino Polje features a private pool. This holiday home offers barbecue facilities. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Babino Polje sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mediterranean stone house

Mediterranean stone house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mediterranean stone house. Set in Babino Polje, Mediterranean stone house offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytovanie Mediterranean stone house sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly house with a swimming pool Babino Polje, Mljet - 14926

Family friendly house with a swimming pool Babino Polje, Mljet - 14926

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a swimming pool Babino Polje, Mljet - 14926. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Family friendly house with a swimming pool Babino Polje, Mljet - 14926 is located in Babino Polje. Ubytovanie Family friendly house with a swimming pool Babino Polje, Mljet - 14926 sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 229 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4936

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4936

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4936. Situated in Babino Polje in the Mljet Island region, Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4936 features accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4936 sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Sobra, Mljet - 4926

Apartments with a parking space Sobra, Mljet - 4926

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Sobra, Mljet - 4926. Located 43 km from Dubrovnik, Apartment Sobra 4926a offers accommodation in Babino Polje. Ubytovanie Apartments with a parking space Sobra, Mljet - 4926 sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Babino Polje

Two-Bedroom Holiday Home in Babino Polje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Babino Polje. Two-Bedroom Holiday Home in Babino Polje is located in Babino Polje. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Babino Polje sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Popović

Apartmani Popović

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Popović. Set in Babino Polje, Apartmani Popović offers accommodation with seating area. There is a fully equipped kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Apartmani Popović sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4889

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4889

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4889. Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4889 is situated in Babino Polje. This beachfront property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4889 sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Countryside Vacation House VITEZ

Countryside Vacation House VITEZ

Ubytovanie (Apartmán) Countryside Vacation House VITEZ. Set in Babino Polje, Countryside Vacation House VITEZ offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Countryside Vacation House VITEZ sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sea star

Villa Sea star

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Sea star. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Villa Sea star is set in Babino Polje. Ubytovanie Villa Sea star sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 235 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuca za odmor Tanja

Kuca za odmor Tanja

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuca za odmor Tanja. Kuca za odmor Tanja is located in Babino Polje. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Kuca za odmor Tanja sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Babino Polje

Four-Bedroom Holiday Home in Babino Polje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Babino Polje. Four-Bedroom Holiday Home in Babino Polje is situated in Babino Polje. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Babino Polje sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 477 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Mačić - Sobra, otok Mljet

Apartman Mačić - Sobra, otok Mljet

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Mačić - Sobra, otok Mljet. Set in Babino Polje, Apartman Mačić features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Mačić - Sobra, otok Mljet sa nachádza v meste Babino Polje (Chorvátsko - Ostrov Mljet).